Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cred ca ar fi o idee sa facem o lista de discutii in care sa barfim noi asa tot ce ne trece prin cap,si ce simtim nevoia sa spunem.Sa ne descarcam sufletul,mai radem, mai glumim,ce experiente am mai avut,orice ne trece prin cap.Parca ne-ar prinde bine.Ce ziceti? "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iuliana_2007
Cred ca ar fi o idee sa facem o lista de discutii in care sa barfim noi asa tot ce ne trece prin cap,si ce simtim nevoia sa spunem.Sa ne descarcam sufletul,mai radem, mai glumim,ce experiente am mai avut,orice ne trece prin cap.Parca ne-ar prinde bine.Ce ziceti? Ce nume sa-i dam?Mie imi surade ideea. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa bem cafeaua impreuna.(bine eu nu beau dar cred ca merge asa denumirea). Barfa intre femei. Placerea de a discuta deschis. Sa ne deschidem sufletul. Prietenia noastra.Discutii. Nu stiu daca sunt bune ideile mele despre titlu. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O sa raspund doar la ultima intrebare... aia cu ce ma deranjeaza... . pai ma deranjeaza ca am ajuns sa fiu geloasa pe masina [bang][bang]!!! Ma deranjeaza ca l-am anuntat ca sambata vreau sa ma duc la coafor si-a sarit in sus, ca nu-i un moment prea potrivit (dpdv financiar), asta in timp ce azi are programare la un service ca sa-si puna masina la tester ca nu'sh ce sunete aude el, si peste 2 sapt trebuie sa-si duca masina la Bucuresti sa-si faca resoftare [bang][bang][bang] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu-mi plac barbatii care sunt: 1. Mincinosi 2. Laudarosi 3. Mitocani 4. Betivi 5. Care vorbesc tare pe strada 6. Care se bat cu pumnul in piept 7. Care se uita injur sa vada daca cineva se uita la ei si la ceea ce fac ei .... Imi plac barbatii care: 1. Sunt atenti 2. Sunt civilizati 3. Sunt rafinati 4. Sunt inteligenti 5. Vorbesc putin dar bine decat mult si prost 6. Sunt sufletisti 7. Iubesc pe cei din jurul lor asa cum sunt fie ei oameni fie animale sau ceea ce ii inconjoara 8. Sunt ordonati 9. Sunt corecti .... Marius Pernes www.marius.rdsor.ro [url="http://good-times.webshots.com/album/556595712roqbKJ"]Anul 2006 [/url]/[url="http://good-times.webshots.com/album/558648573wnySJN"]Anul 2007 [/url]/[url="http://family.webshots.com/album/559575508QfpVhC"]Serbarea Ioanei[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Barbatul care-mi place cel mai tare este cel pe care-l iubesc... probabil de aceea il si iubesc... [alcool] Ce imi place: sensibilitatea, felul atent in care se poarta cu mine, faptul ca ma iubeste, respecta, pretuieste, ca are grija de mine, ca gindim la fel... Ce nu imi place la un barbat... atitudinea aroganta, minciuna, nesimtirea .... si cred ca prea multe... dar n-are rost sa le insir aici... De schimbat... cred ca tunci cind e ceva de schimbat... cel mai bine e sa-l schimbi cu totul..[bang].. pe incercate... "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu-mi place la al meu e faptul ca face dezastru in bucatarie cind gateste,de aia nici nu-l las prea des.Asta o am proaspata in memorie pt. ca aseara a pregatit cina si eu din urma frecam,asta pina m-a luat de mina si m-a pus in time out pe un scaun.[:D] In rest nu am de ce sa ma pling,e calm in general,inclusiv cind conduce.E serios,se tine de absolut toate promisiunile,nu e imprastiat ,nu bea,nu vorbeste mult si prost [:D] si nici nu ridica tonul (nici acasa ,nici pe strada) Ah,nu-mi place ca prea munceste,e foarte responsabil (asta nu-i rau) dar cu greu il fac sa stea cite o duminica acasa.[V] Hannen [9cer]mamica de trei printzese Amira[zana] Israa[majoreta] Inas[iepu] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Pozici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...