Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Gelu, ai citit sute de carti? Ahaaa... dar zi-mi, ai observat ce de greseli gramaticale au? Exceptional! In carti se desparte des cuvantul cu o liniuta... uneori sunt 2 i la sfarsitul cuvintelor... ai vazut? Ce parere ai, ca eu n-am inteles niciodata cum naiba se tiparesc cartile cu atatea greseli???? J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma supar cand cineva nu este de acord cu parerea mea dar as vrea si eu un raspuns pe intelesul meu si al tuturor(ca nu citesc numai eu).Nu ma iau de greselile gramaticale pt ca fac si eu enorm de mult. Daca tot ai citit enorm de multe carti astept un raspuns concret care zici tu ca este tipic femeilor. Bine,discutia era si este despre barbati, dar acceptam si reprosuri la adresa noastra ca suntem toate tipice. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe aici vad ca s-au linistit ploile. Cred ca nu mai este nimic de discutat.Ce ne facem? Gelu unde este raspunsul pe care il asteptam tipic femeilor?[alcool][:D] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Ori s-a lamurit ori noi nu mai suntem nici macar femei tipice.
Probabil... "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by geluhutanu imi pare rau ca nu prea am timp acum (Sunt la munca si in urmatoarele 10 minute plec in concediu ) dar sa-r putea sa mai scriu ceva (la intoarcere) pe aceasta tema
Fetelor, baiatul a plecat in concediu. [recevere] A zis ca "sa-r putea sa ne raspunda".[:D]Asteptam cu drag. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
quote:
Originally posted by geluhutanu imi pare rau ca nu prea am timp acum (Sunt la munca si in urmatoarele 10 minute plec in concediu ) dar sa-r putea sa mai scriu ceva (la intoarcere) pe aceasta tema
Fetelor, baiatul a plecat in concediu. [recevere] A zis ca "sa-r putea sa ne raspunda".[:D]Asteptam cu drag. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Chiar daca n-avea de gand sa plece o facea dupa citirea postarilor.De fapt noi am facut tot posibilul sa-l lamurim cu tot ce tine de femeia ideala,de barbati si suntem gata sa-i rezolvam orice dilema.N-am dreptate?[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...