Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

quote:
Originally posted by marius
[quote]Originally posted by iuliana_2007
Cica noi femeile ne ridicam cu prea multe pretentii.[:D]Suntem niste "nesaturate"[hot] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
E o chestiune ce tine de "natura lucrurilor"[:D] Eu cel putin pana acum m-am cam lamurit. Marius Pernes www.marius.rdsor.ro [url="http://good-times.webshots.com/album/556595712roqbKJ"]Anul 2006 [/url]/[url="http://good-times.webshots.com/album/558648573wnySJN"]Anul 2007 [/url]/[url="http://family.webshots.com/album/559575508QfpVhC"]Serbarea Ioanei[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url] Cu privire la ce?S-au spus atatea ca as vrea sa fii mai explicit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu una nu mi-as dori un barbat cu atatea calitati...daca ar avea toate calitatile astea (raritate) m-as simti diferit fata de el pentru ca eu de-as avea aceste calitati poate el nu le-ar vedea,....si la urma urmei stie si el ce calitati ar avea si atunci nu ar iesi bine....tot se ascunde un [zz] in el...Al meu e perfect asa cum e pentru mine din toate punctele de vedere insa doar un sg lucru as schimba la el sa fie mai atent cand vb cu el [mariaj] sa nu ma mai puna sa repet jde mii de ori ca ma apuca nebunia... [blabla] Irina [mamica] lui [copil] Pierre-Sebastien montaj Sebastien http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=336a8e388908e126cef388 paginutza colorata www.totsites.com/tot/babysebastien pozici http://community.webshots.com/user/rhoneea?vhost=community
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
quote:
Originally posted by geluhutanu imi pare rau ca nu prea am timp acum (Sunt la munca si in urmatoarele 10 minute plec in concediu ) dar sa-r putea sa mai scriu ceva (la intoarcere) pe aceasta tema
Fetelor, baiatul a plecat in concediu. [recevere] A zis ca "sa-r putea sa ne raspunda".[:D]Asteptam cu drag. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004 Cred ca imi dau seama cat de cu "drag" imi asteptati raspunsul meu si sti dece ?? parerea mea e ca vi se aprind calcaiele de dorul de a va confrunta si de a va contrazice , indiferent in ce maini o fi adevarul ........si recunosc ca si eu am gresit ...... am gresit deoarece am uitat pentru un moment ca dialogurile ce se scriu pe aceste pagini vor fi duse cu FEMEILE care ( spun ele ) ca noi barbati nu suntem capabili de a dialoga sincer si deschis ....................... imi cer scuze ....................... PS : am fost deja in concediu ..............
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by geluhutanu
quote:
Originally posted by iuliana_2007
Pe aici vad ca s-au linistit ploile. Cred ca nu mai este nimic de discutat.Ce ne facem? Gelu unde este raspunsul pe care il asteptam tipic femeilor?[alcool][:D] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
.................... mi-a fost intodeauna greu sa port un dialog cu cineva care face totul ca dialogul sa fie distructiv si nu constructiv sau creativ .............. desi imi pare putin hazlie reactia voastra laultimul mesajscris de mine , ma si dezamageste si ma convinge incaodata ca nu gresesc in afirmatia ca majoritatea voastra a femeilor va simtiti doar atunci bine cand aveti posibilitatea de a va contrazice sau mai exact cand ati reusit sa aduceti orice discutie in stadiul de confruntare sau chiar de cearta ........... oricat de vehementa va fi reactia voastra la adevar si oricat de ignorant va fi raspunsul vostru in fata acestuia nu veti reusi niciodata sal intunecati , ........... o bucurie exista totusi ..... nu sunteti toate asa , mai sunt si femei care stiu ca numai atunci se va reusi ceva cand amandoi vor trage in aceeasi directie , cand dialogul va fi sincer ................
Gelu ce te face pe tine sa crezi ca eu cu sotul meu nu tragem in aceeasi directie sau ca nu purtam un dialog cum trebuie? Eu nu am vazut nici o cearta la aceasta discutie. Asa suntem noi femeile.Chiar daca sunte rele de gura majoritatea din noi nu avem si sufletul rau si nici nu suntem tipice sau cum spuneai tu. Daca doua persoane se iubesc,se accepta unul pe celalalt,se potrivesc si se complecteaza unul pe celalalt indiferent de cate defecte sunt la mijloc si se accepta unul pe celalalt,se fac si compromisuri daca este cazul,...eu cred ca sunt perfecti unul pt celalalt. Nu are nimeni nimic cu tine,poate ca asta ai impresia.E foarte bine ca porti o discutie si iti spui punctul de vedere legat de subiect,dar nu cred ca trebuie sa te deranjeze asa de tare. Cum noi femeile facem o gramada de greseli asa si voi faceti la fel de multe.Sunt o gramada de exemple de dat dar nu are rost sa o lungesc aiurea. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Gelu, welcome back![bis] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Ma bucuram daca scriai in frumoasa noastra limba ROMANEASCA engleza imi lasa un "gust amar" ....... ceti fi avand voi mai toti cu engleza asta nu inteleg , credeti ca asa aratati mai inteligenti ??? gresiti .......... nu vreau sa trec la exemple pentru a va arata cat de gresit e modul vostru de exprimare , cat despre limba sau natie........... am scris mai sus ..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iuliana_2007
quote:
Originally posted by geluhutanu
quote:
Originally posted by iuliana_2007
Pe aici vad ca s-au linistit ploile. Cred ca nu mai este nimic de discutat.Ce ne facem? Gelu unde este raspunsul pe care il asteptam tipic femeilor?[alcool][:D] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
.................... mi-a fost intodeauna greu sa port un dialog cu cineva care face totul ca dialogul sa fie distructiv si nu constructiv sau creativ .............. desi imi pare putin hazlie reactia voastra laultimul mesajscris de mine , ma si dezamageste si ma convinge incaodata ca nu gresesc in afirmatia ca majoritatea voastra a femeilor va simtiti doar atunci bine cand aveti posibilitatea de a va contrazice sau mai exact cand ati reusit sa aduceti orice discutie in stadiul de confruntare sau chiar de cearta ........... oricat de vehementa va fi reactia voastra la adevar si oricat de ignorant va fi raspunsul vostru in fata acestuia nu veti reusi niciodata sal intunecati , ........... o bucurie exista totusi ..... nu sunteti toate asa , mai sunt si femei care stiu ca numai atunci se va reusi ceva cand amandoi vor trage in aceeasi directie , cand dialogul va fi sincer ................
Gelu ce te face pe tine sa crezi ca eu cu sotul meu nu tragem in aceeasi directie sau ca nu purtam un dialog cum trebuie? Eu nu am vazut nici o cearta la aceasta discutie. Asa suntem noi femeile.Chiar daca sunte rele de gura majoritatea din noi nu avem si sufletul rau si nici nu suntem tipice sau cum spuneai tu. Daca doua persoane se iubesc,se accepta unul pe celalalt,se potrivesc si se complecteaza unul pe celalalt indiferent de cate defecte sunt la mijloc si se accepta unul pe celalalt,se fac si compromisuri daca este cazul,...eu cred ca sunt perfecti unul pt celalalt. Nu are nimeni nimic cu tine,poate ca asta ai impresia.E foarte bine ca porti o discutie si iti spui punctul de vedere legat de subiect,dar nu cred ca trebuie sa te deranjeze asa de tare. Cum noi femeile facem o gramada de greseli asa si voi faceti la fel de multe.Sunt o gramada de exemple de dat dar nu are rost sa o lungesc aiurea. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Nu imi aduc aminte sa fi scris asemenea acuzati , ma refer la intelegerea ta familiara .......iar in ceea ce priveste problema dialogurilor contrari ,le gasesc normale si binevenite , ce nu gasesc eu ca e normal e felul in care se exprima o parte din voi si ceea ce se ascunde in spatele acelui dialog ...... ma refer la ignoranta si insulta ..... este o adevarata aventura sa intri pe un forum in care domina " impulsul " feminin ( dupa cum am vazut sunt foarte putini barbati pe acest forum )si sa porti dialoguri de genul celor de mai sus ........ ceilalti or fi fost mai inteligenti si or fi zis = lasa-le sa macine , eu imi vad de treaba = poate ca asa o fi mai bine .......... numai ca un lucru e sigur ........fara dialog si cooperare vom sta pe loc si peste o mie de ani ..............
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by geluhutanu
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Gelu, welcome back![bis] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Ma bucuram daca scriai in frumoasa noastra limba ROMANEASCA engleza imi lasa un "gust amar" ....... ceti fi avand voi mai toti cu engleza asta nu inteleg , credeti ca asa aratati mai inteligenti ??? gresiti .......... nu vreau sa trec la exemple pentru a va arata cat de gresit e modul vostru de exprimare , cat despre limba sau natie........... am scris mai sus ..
Oho, Gelule, e de preferat un text in engleza unuia intr-o romana vai de ea! In frumoasa limba noastra LIMBA ROMANA, la care faci trimitere mai sus, probabil cu mesajul ascuns ca din cartile de bucate nu se poate invata bine o limba, textul tau ar trebui sa sune asa: M-as fi bucurat daca ai fi scris in frumoasa noastra limba romana: engleza imi lasa un gust amar. Ce veti fi avand voi, mai toti, cu engleza asta, nu inteleg! Credeti ca asa veti parea mai inteligenti? Gresiti! Nu vreau sa trec la exemple pentru a va demonstra cat de gresit e modul vostru de exprimare. Cat despre limba si natie, am scris ceva mai sus... Bitter, sehr bitter, am bittersten, verdammt bitter! Pentru non germanofoni: amar, foarte amar, cel mai amar, al naibii de amar. _____________________________________________________________________ Cititul dauneaza grav prostiei!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...