Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (172)


Recommended Posts

Asa e Donia, Peste tot se gaseste cineva sa ne bucure sufletul :) Noi la Calgary aveam o vecina moldoveanca de peste Prut, ne imparteam multe bunataturi si necazuri, si vecina sarboaica imi dadea sfaturi de viata, cu o usoara jena de la pojghita de canadinaca ce o capatase "sper ca nu te deranjeaza, eu iti spun cum i-as spune fetei mele"... Aici nu stim pe nime' deocamdata, si-o face cineva aparitia... Ione
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani fericiti tuturor sarbatoritelor![s][s][s] Dana, Maru si Donia, sa fiti fericite, sanatoase si iubite![flo][flo][flo] Cu intirziere ii urez la multi ani si pisoiului tau, Daiopri! [pup] Numai bucurii sa aiba micutul! Ma duc sa mai citesc in urma sa ma pun la curent[:D] Ana, eu le-am dus parintilor mei lenjerie de pat (mamica vroia cearceafuri de pat cu elastic cum vazuse la noi), asa ca am luat de la Winners la preturi bune si de buna calitate, cosmetice (am urmarit specialuri pe la JC, Pharmaprix), creme de fata, de miini, parfumuri de la winners (cel din centrul Eaton are o multime), pentru nepotica mea haine, papuci, tot din winners. Cam asa ceva. Ce-as merge si eu in Ro! O zi buna! I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Dana!!! La multi ani, Maru!!! La multi ani, Donia!!! La multi ani, pisoias de Daiopri !! (chiar daca cu intarziere) Sa cresti mare si sanatos si aduci numai bucurii parintilor !! Anca, pai sa fie intr-un ceas bun. Nu stati de Pasti in Ro ? Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am revenit[:D] ziua buna tuturor! mi-a plecat fata in tabara pt 3 zile si sunt "beata".Nu-mi gasesc linistea,abia astept sa se faca pranzul sa sun la scoala sa vad cum au ajuns.Nu a lipsit niciodata de acasa noaptea,este prima ei iesire.Nici macar la serile in pijama nu o lasam peste noapte.[bang] La multi ani sanatosi si plini de fericire sarbatoritelor! Dana,nu chefuiesti?cat despre glazura amandinelor am sa caut printre retetele mele.Imi aduc aminte doar ca reteta o am de pe culinar.ro. Ana,cam ce ti-au spus fetee,cam aia cumpar si eu pt Ro.Acum depinde de cate "obligatii" ai,cati parinti si ce pretentii.Eu in primii ani ma duceam ca Mos Craciun,apoi incet ,incet am realizat ca de fapt nu cadourile erau importante,ci noi.Pt prieteni,cand mergeam in vizite le cumparam de acolo.Ai sa te minunezi cand ai sa constati ca in Ro gasesti multttt mai multe lucruri faine decat aici[:D] o zi buna[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s]Dana, Maru, Donia la multi aniiiii!![s][s][flo] Sanatate multa, sa fiti iubite si fericite! Ce de-a varsatoare aici la sezatoare! Si eu ma plimb numai printre varsatori : sotu, soacra, bunica, nasul, nasa, etc. De doua saptamani numai felicit omuleti in stanga si-n dreapta [:D] Imi place tare zodia asta, chiar voiam pe bebe2 sa-l programez varsator, insa pana la urma e cum va vrea Dumnezeu. Mai tineti minte cum ceream sfaturi despre copilul Gemeni, si pana la urma Patrick era sa fie berbec, ca a iesit cu doua luni inainte. E un Tauras naravas care ma scoate din minti cu incapatanarea lui. [:D] Dana [pup] si eu abai astept sa va cunosc! Pentru intalnire as inclina spre 5 martie, insa pot si pe 12. Anka asa repede! wow! sa fie intr-un ceas bun! Cu ce companie mergeti ca si ai mei parinti pleaca tot cam in aceeasi perioada cu Luftansa, insa ei se duc mai inatai in America la sora-mea.
Mami de pitic Patrick (29.04.2008) "Tell your children what to do, not what to be. They already are something-themselves"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...