Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

femei maritate cu barbati musulmani


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui corinadana
Pai atunci nu mai scrie ca postesc !!! mananca noaptea in loc de ziua! caci MANANCA!!! Si de ce sa mi fie rusine???? Musulmanii de aseara crapau! da! Asta NU este post!Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
align="right" id="quote2">Mai,nu ma fa sa-ti zic pe nume!Ca mai am putin si ti-o zic!Da,sa-ti fie rusine ca in ignoranta ta spui ca inversam noaptea cu ziua.Inverseaza si tu si crapa in tine de doua ori pe zi si toata ziua mergi la munca,urca intr-un mijloc de transport sau stai la cratita sa vezi cam cum e .Sau crezi ca dormim ziua si noaptea stam si crapam in noi?Hehe,mai stai tu dupa aia si citeva ore in picioare la rugaciune,cu burta plina de atita crapat sa vezi daca poti.Tu crezi ca asta inseamna postul?Ca inversam noaptea cu ziua?Incearca de curiozitate apoi sa vii sa-mi zici "hannen,a fosta floare la ureche,ziua am dormit si noaptea am crapat in mine,mare scofala,mai fac si maine!"[xx(][xx(]************************************Whatever happens don`t let go of my hand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 417
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai eu am incercat sa deschid un subiect pe tema mormonilor chiar si numai sa le pling de mila da mi l-au evaporat rapid dupa ce au dat cu pietre si rosii de ce am indraznit sa pun o intrebare despre religia lor....deci nu cred ca merge.

Si nu, nu sint mormona daca asta ti-ai inchipuit.

Exista citeva asemanari intre mormonism si religia musulmana cu citeva diferente totusi, nu iti vine sa le plingi de mila la nevestele de mormoni, cam au drepturi egale cu nevestele celor maritati cu crestini in general, poate doar citeva cazuri izolate de mormonism extrem si fanatic, ceea ce nu poti spune despre cazurile din tarile arabe ca nu sint rare si izolate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MSL, nici nu mi-am inchipuit ca esti de religie mormona, era doar o gluma.

Da, sunt abuzuri in tarile arabe, asta din nestiinta, din lipsa educatiei, din lipsa de perspective, din proasta interpretare a religiei, insa asta nu ne da dreptul sa spunem ca toate femeile musulmance care poarta batic sunt oropsite, ca nu pot divorta, ca sunt batute, etc!

 

 

 

"La vita e bella"

Explore Romania

 

 

De mancare

Dulciuri

Din gradina mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui corinadana
NA! ca te ai razgandit!!! pacat ca nu ti mai stiu id ul :))JuliaSM!!!
align="right" id="quote2">M-am razgandit,pentru ca as fi intrat in sarabanda replicilor nebune.Nu trebuie sa dau exemple,presupun,ca vreo doo's cu cateva postari mai sus.[flo] tuturor care tin post si celor care,desi nu tin,nu arunca cu pietre gratis in cei care o fac!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...