Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nasterea la Arcadia - Iasi (12)


Recommended Posts

http://www.okazii.ro/catalog?user_list=trinitygold&sort=timp_ramas_desc

Acesta este linkul cu produsele.

 

O sa pun poze pe contul comun de gmail, imediat ce le descarc. Aparatul meu are card de acela mic si nu le pot descarca decat prin cablu, care e la birou. Abia luni dupa-amiaza o sa-l aduca tati.

I-am facut pozici o mie[:D]

 

Mamica Mariei Antonia - nascuta la 22.07.2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui oana.irina
http://www.okazii.ro/catalog?user_list=trinitygold&sort=timp_ramas_descAcesta este linkul cu produsele.O sa pun poze pe contul comun de gmail, imediat ce le descarc. Aparatul meu are card de acela mic si nu le pot descarca decat prin cablu, care e la birou. Abia luni dupa-amiaza o sa-l aduca tati.I-am facut pozici o mie[:D]Mamica Mariei Antonia - nascuta la 22.07.2011
align="right" id="quote2">Ce misto[olala][olala] abia astept sa le vad[flo] ai facut si pe trepte la iesire?Cu ce ai imbracat-o pana la urma?[mamica]de[baietel]Constantin Octavian 12 ani[gravi]de[fetita]Maria Sophia - cezariana Cacicovschi34 sapt.Ai grija de noi Doamne [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am pregatit astazi gentuta[:D] am pus 2 pampers, servetele umede, uscate, cerceii, rochita si o salopetica, iar in scaunel paturica hello kitty[:D] pun si aparatul si incarcatorul.......oare mai trebuie ceva?

 

Aaa si o jucarie zornaitoare[:D] V-am spus ca i-am luat deja clamite si elastice de par[alcool][alcool]m-am dilit[bang]

 

[mamica]de[baietel]Constantin Octavian 12 ani

[gravi]de[fetita]Maria Sophia - cezariana Cacicovschi

34 sapt.

 

 

Ai grija de noi Doamne [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce misto abia astept sa le vad ai facut si pe trepte la iesire?Cu ce ai imbracat-o pana la urma?

 

Sa stii ca pe scari nu am facut poze. Am imbracat-o cu o salopetica lila cu dungi albe si cu broderii. Palarioara ii era prea mare si pana la urma i-am pus o boneta de aia de stat prin casa din bumbac. Eu nu vroiam sa ii pun nimic pe cap, dar tat-su nu m-a lasat. [:-@]

 

 

 

Mamica Mariei Antonia - nascuta la 22.07.2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lalic, pune-ti in bagaje si chiloti mai multi pt tine. Eu am avut 4 perechi si mi-au mai trebuit 4. Bine, ca am stat si o zi in plus... Am crezut ca nu trebuie sa iau, dar am luat asa totusi ca sa ii am si bine am facut ca i-am folosit numai pe ai mei. Cei de la spital sunt de u f si cica nu se prind bine tampoanele de ei si nu ii poti folosi.

 

Mamica Mariei Antonia - nascuta la 22.07.2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lisa27
Lalic, esti foarte simpatica...[pup].cand ai programata cezariana? La cate saptamani?Lisa cu fetitza Maria Sofia
align="right" id="quote2">Nu stiu exact cate saptamani am[:D] 34, 35 sau 36???? dar oricum pe 10 august cand am programarea stabilesc cu dr. data exacta. Bine ca mi-ai spus Oana de chiloti ca nu imi luam[bang]deloc. Ce frumos ai imbracat bebelina [olala][olala]si eu am o caciulita crosetata roz cu o floare intr-o parte[olala] cand i-am aratat hainele sotului meu a zis ca ce? tu crezi ca o sa aiba fata 6 kile? deci sunt cam mari[:D][:D]oi vedea.[mamica]de[baietel]Constantin Octavian 12 ani[gravi]de[fetita]Maria Sophia - cezariana Cacicovschi34 sapt.Ai grija de noi Doamne [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...