Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Canadience si americance: in forma si frumoase 5


Recommended Posts

bey, pe bune ca ma ofticati, pai voi mancati avocado, pizza, kaiser si slabiti??? si eu cu salata mea nik? mi-am luat ieri de la biblioteca o carte cu the mayo diet (hahaha, nu, nu se mananca maioneza) si e plina de bun simt, mi-a reamintit ce inseamna portii normale, o bucata de carne pe care eu o mancam la o masa trebuie impartita in 5. wow. tot la 164. a, si mi-am luat si niste pastile de cleanse si detox cu moaca lui jillian pe cutie. eu iau vitamine, sunt unele pt femei la sam's club, ieftine si tin vreun an. a, eu mai mananc dimineata 2 rotocoale de orez expandat (35 cal each), atinse de peanut butter si jam de-ala indulcit cu suc. fffff bun.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

deci philip, te dai la alune batute si jam piste si ai proteste? [:D]nu-l gasesc pe ala care se rostogoleste de ras.... portiile is micsorate de mult, si vad ca si familionul incepe sa bage de seama, poate se lipeste ceva si de ei... si afara ploua, ploua si eu am drmi cu capul pe birou, si astia nu ma lasa... Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey, 2 linguri de alune de-alea au 190 de calorii, eu nu folosesc nici una, deci nu-s unse cum imi ungea tata sandwichiurile cand eram mica. eu zic ca totalul e de 210 calorii (100 peanut butteru, 70 orezul si 40 1 lingura de jam). eu zic ca nu-i rau. asta imi mai permite si o gustare inte micul dejun si pranz.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa imi mai spal din pacate [:D], repet, o saptamana am stagnat. A doua am slabit, ce-i drept. philip, eu stau cu ochii pe proteine, mai scap si la prostii, dar musai ca am si necesarul de proteine acoperit. Asta-i secretul meu, na, l-am zis [;)]
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...