Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Canadience si americance: in forma si frumoase 5


Recommended Posts

almo, eu nu pot sa nu mananc nimic seara. Cina la noi e cel tarziu la 6, dar apoi tot mai urmeaza un snack mic, mic, macar 1-2 fructe. In week-end tentatiile sunt mai mari, ca mai avem movie night cu copiii si atunci mai intra si ceva calorii nedorite. Dar oricum, vad ca incetisor se misca kilogramele. maru, pai aia nu-i nimic, gata, nu-i de la avocado. Stiu ce zici, ca si mie mi-a venit aroma de guatamole inapoi toata noaptea...
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello my friends ! Revin si eu dupa o saptamana de absenta motivata (copil bolnav acasa, mult de invatat). Am calcat stramb, marturisesc, dar ma caiesc si de azi am luat-o de la capat. Cantarul e inca prietenul meu, am mai scazut un pic, dimineata arata 86 (8 kg date jos de la 1 ianuarie). Saptamana trecuta am fost doar o data la gym :(( dar recuperez saptamana asta, vreau sa merg de cinci ori ca nu mai am curs. Bafta in continuare ! Diana mama de Victor Christian, 24 Iulie 2007 si Sonia Theodora 15 Septembrie 2009 +18 kg "Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did" Mark Twain
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zi de cantar, dau de baut! S-au mai dus 1,7 kg, adica ce am pus saptamana trecuta, plus inca pe atat. Asa imi permit sa merg la Mandarin [:D] maru, trebuie sa fim cu ochii una pe alta la restaurant, ca ala-i loc de pierzanie. Daca ma vezi cu mai mult de 1 desert in farfurie, sa ma tragi de maneca, bine?
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1.7 kg? adica 4 pounds? waw, esti tare! Donia, langa tine stau, cu varga! eu numai cu gandul la crevetii aia prajiti is! si la vinetele spicy, si la sushi, si la... sa mai continui? asta dupa ce reusesc sa inghit toata saliva[pofta] Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Creveti prajiti? [q] Of, of, mai, mai... vin vremuri grele pentru cantarul meu! Stii ceva? Vorbesc foarte serios. Trebuie sa ne facem meniul. Tu vii cu idei, eu numar pe sparks sa vedem cam cate calorii ne costa. Deci... - creveti prajiti 1 buc - sushi 3 bucati Ce mai mancam? Clar, trebuie sa mergem acolo cu un plan clar in minte, altfel o sa fim victime sigure! Daca ne dezlantuim, bagam si varga in vreun dip si o mancam! [:D] Peseu. Exact la vremuri grele ca acum se vede cat de bun si necesar e subiectul asta!
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1 bucata numai? ce mai, am omorat-o pe mama? 5 scrie pe mine, da? si nu mananc nica in ziua aia, si stiu ca lesin da eu de creveti prajiti nu ma las! am zis! deci nu tort la mine, pot si fara, si sigur un egg roll, ori imperial roll, ori whatever roll! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maru
1 bucata numai? ce mai, am omorat-o pe mama? 5 scrie pe mine, da? si nu mananc nica in ziua aia, si stiu ca lesin da eu de creveti prajiti nu ma las! am zis! deci nu tort la mine, pot si fara, si sigur un egg roll, ori imperial roll, ori whatever roll!
[:-)))] [:-)))] [:-)))] maru, trebuie sa cer intariri, ca esti dezlantuita! [:D] Lasa ca mai vedem la fata locului, mai negociem atunci.
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...