Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scoala 280 "Mihail Sebastian"


Recommended Posts

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu s-au afisat, am reusit sa ajung sa vad care-i treaba. Am aflat ca asteapta raspuns de la ministerul invatamantului pt a forma inca o clasa 1. Vor sa fie 8 clase 1 ceea ce e bine pt copii.O seara buna![flo] ADRIANA STEFANIA-05-11-1998 ALEXIA-MARIA-24-10-2004 pozici- http://picasaweb.google.com/tomecica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
buna, dragele mele readuc acest subiect in discutie pentru ca vreau sa-mi inscriu fata la scoala 280, dar la clasa 0 sau pregatitoare (nu sunt sigura de denumirea oficiala). stiu sigur ca vor fi 3 invatatoare care vor avea pregatitoare anul acesta: dna Daicu, dna Cruceanu si dna Badulescu. ce puteti sa-mi spuneti despre ele? de asemenea, aveti idee daca vor fi mai multe clase de pregatitoare (decat cele 3 pe care le stiu eu) si care este numele invatatoarelor care le vor prelua? mi-ati fi de mare ajutor cu orice informatie. sunt foarte stresata, stiu ca este foarte importanta si dna invatatoare nu numai scoala. de asemenea,orice informatie despre modul de predare in aceasta scoala, despre ordine, curatenie, siguranta copiilor....orice ..... va multumesc din suflet.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 years later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...