Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 82


Recommended Posts

Moni-iulia, eu parca imi aduc aminte ca i se mai inrosea locul de vaccinare la primul copil. Mie dr imi spunea sa-i pun compresa cu bulion. Nu mai stiu exact pt ca al meu nu a facut decat vacc din maternitate.

 

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

 

Doamne ajuta pe toata lumea! id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Citat:
citat din mesajul lui Dana15
eu lucrez la calculator si tot dau refreshuri la forum..ma asez si eu pe canapea cu Bia..am ceiuc si pufuleti[pk]Mamica de minune scumpaid="Book Antiqua"> Ana Elisa id="size2">id="purple">id="Book Antiqua">-16.octombrie.2009id="Book Antiqua"> Nasterea unei prichinduteThank God I'm a woman!id="purple">id="Script MT Bold">Noi
align="right" id="quote2">Aha, deci stateam una langa alta si nu ne dadeam seama. [:D]___________________________________________________________________________________________Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)id="Book Antiqua">id="green">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui moni_iulia
Citat:
citat din mesajul lui Dana15
eu lucrez la calculator si tot dau refreshuri la forum..ma asez si eu pe canapea cu Bia..am ceiuc si pufuleti[pk]Mamica de minune scumpaid="Book Antiqua"> Ana Elisa id="size2">id="purple">id="Book Antiqua">-16.octombrie.2009id="Book Antiqua"> Nasterea unei prichinduteThank God I'm a woman!id="purple">id="Script MT Bold">Noi
align="right" id="quote2">Mai bine imi spuneti mie dk e de rau ca s-a inrosit vaccinul.[:I]Mamica iubitoare id="red"> de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii [hippi] Romania[:(]- The land of choice id="black">id="size3">
align="right" id="quote2">Nu cred ca trebuie sa te ingrijorezi. COrpul reactioneaza la virusi. Stiu ca odata cand a facut cel mare o astfel de reactie la vaccin, medicul mi-a zis sa-l dau cu Hepatrombin si i-a trecut foarte repede. Poti sa pui si o compresa rece si sa faci mult masaj. [pup]Pupam baiatul sa treaca repede bubita.___________________________________________________________________________________________Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)id="Book Antiqua">id="green">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luhtienid="red"> cum au iesit chiftelele?

Mai mami dar ce frumos scrii tu acolo pe blog despre voi [pup]

Hepilicaid="red"> ce frumos din partea ta sa te oferi sa faci papica pentru baieteii Techilei[pup].

Aidaid="red"> [pup] pentru tine si pentru Manolac am o stima aparte de cand am intrat prima data pe DC[flo]

Tulibuid="red"> ai dreptate in ce priveste nasterea fiecareia dintre noi.Fiecare si-a amintit numai lucrurile frumoase,de cele rele am cam facut abstractie,nu au mai contat,cel mai important fiind ca am venit acasa sanatoase cu puii nostri.

Bancul cu ouale a fost[:-)))][:-)))][:-)))]

Mai scriu pe parcurs,in timp ce citesc

 

Lali Lacra [mamica] de

[baietel] Paul-Iulian

http://picasaweb.google.com/Lali.mete/Paul#

http://picasaweb.google.com/Lali.mete/PaulSiMamiSinguriAcasa#

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=146916 Nasterea lui Paul_Iulian

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...