Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

PRIETENE FARA TITLU (79)


Recommended Posts

BRANDUSA da se apropie: e in 15 oct. Plictisitoare materie predai [bang][:D] Bine nu prea stiu cam cum e, ca io am facut liceul la economic,dar imi cam imaginez.Sper sa fie ok daca zici ca predai la liceu,ca in ziua de azi sunt cam greu de tinut in frau si cei de la generala,darmite cei de la liceu.Dar poate ai noroc si cei de la tara au mai mult bun simt.Mi-aduc aminte de fata unei foste colege de birou,care proaspata absolventa fiind a predat filozofia la un liceu din oras - ce sa va zic ca nu indraznea sa coboare de la catedra la ce faceau aia -in majoritate baieti! Unul se dezbracase la bustul gol si o tot provoca si d-astea [bang] Si asta prin in anii 90' ,cum o fi acum? Tot zic ca scriu si de noi nu mai ajung [alcool] Pe scurt: am primit ieri rezultatul tomografiei si nodulul de la plaman ce avusese 10 mm,are acum 5 mm.Am fost si aici la eco si la fel: la sanul drept au scazut in dimensiuni formatiunile suspecte.Acum cea mai mare are 5 mm ,restul sunt de 2-3 mm.Si inainte cea mai mare avea aproape 8 mm.Deci deocamdata "se misca",om vedea si cat dureaza. MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) [url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] "10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Moni chiar ma gandeam la tine ca precis trebuia sa fi fost la control. Vestile sunt minunate!¨ Bee ma bucru ca ai reusit, dar ataat lupta pentru un drept al tau?? La o adica ajung profesori fie cine, si tu cu atatea studii trebuie sa-ti manaci nervii?? Si stiu ce spun, mama mea imi tot spune cu regret, daca as stii eu cine a devenit profesor la Liceul unde au fost ai mei profesori. Cei mai slabi elevi .........Sper sa reusesti sa te linisteti acum cadn cel putin o parte din treburi sunt rezolvate, Eu nu mai zic nimic, lucrez, ajung acasa si lucrez[:D]. din 15 septembrie de cand a plecat mama, a ramas taica-meu cu copii. E jaleeeee. el are bunavointa dar daca toata viata lui nu a stiut sa ne imbrace pe noi sau sa ne de-a de mancare nici acum nu stie sa-si imbrace nepotii sau sa-i puna la masa. Asa ca toate au ramas pe capul meu. Mai 2 saptamani. apoi pleaca si el, dar eu am vacanta si sper sa ne mutam in sfarsit.............si mai sper sa ne linistim macar cat de cat. .........un lucru bun copii mei vorbesc tot mai bine romaneste!!![pk] [pup] ........ma duc sa bucataresc pentru maine!!![:D] Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006) [url="http://picasaweb.google.com/kluckermira/WeekendDeRusalii#"]Poze noi.....cu noi[/url]
Mit Kindern vergehen die Jahre wie im Flug. Doch Augenblicke werden zu Ewigkeiten.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIRA ei vezi tot e bun la ceva si taica-tu [pk] Spor la treaba! Io n-am avut chef defel de acte azi - desi am din belsug de lucru la ele - asa ca m-am apucat de aranjat prin debara.Ieri am pus la congelator pungi cu legume pentru ciorba,macar asa o sa fac ciorbele din legume romanesti nu d-alea din import,ca iarna numai din alea "fara gust" se gasesc [bang] Am pus rosii+ardei+morcovi+patrunjel+pastranac+dovlecel.Deocamdata doar 7 pungi,dar pe cum se mai coc rosiile din gradina,mai pun io ... Ma cam enerveaza pana decojesc atatea rosii,dar asta e . Diana e consemnata de azi la domiciliu ca aseara a facut febra,iar Tudor e la mami.Am mai fost zilele trecute cu ei la casa ,tare bine se simt acolo.Diana toata ziua sta la vecinutzu' Bogdi sau mai vine el la noi.Duminica Diana toata ziulica numai s-a catarat in pomi ,sau se catara pe o bara - ocupatie de maimuta [:D] De sport nu se lasa nici acasa,ba l-a mai montat si pe Tudor care se da si el de zor peste cap.Poze si filme cu ei am mai pus aici:http://www.dropshots.com/MONI2011ARIESENI# Tudor e in continuare haios foc,nu-i scapa nimic [8D] si mai nou si la plimbare tot intreaba "ce-i aici? ce-i asta?" Si povesteste la cerere, tot - pe unde-a fost si ce-a facut. De cuminte nu-i prea cuminte,o mai bazaie/saboteaza pe Diana, in plus spre deosebire de ea e cam egoist cu lucrurile lui,in special la bloc la mami,cand se apropie vreun copil de tricicleta lui [bang] Si e smecher tare.De exemplu ca sa ii dau miere (lui ii place mult,Dianei nu prea!) ,imi vine si cu argumentu' [8D] " Da-mi miele din asta ca sa nu ma doala gatu' [:-@]" Acum seara ii cerea lui mami " buni dai la mine ceva bun,o bucatica mica de kindel ?" Tot prost mananca.In afara de lapte/iaurt,doar rontaie cereale,stafide,nuci,mere si rar vrea mancare gatita.Si atunci baga diverse motive pentru care nu vrea.De exemplu am facut intr-o zi chiftelute ,cu mazare,morcovi si sos de rosii.A mancat doar mazarea cu mana si a muscat odata dintr-o chiftea [bang] De morcovi a zis ca-s calzi,desi nu erau si nici nu voia sa ii atinga,la sos s-a uitat cu o mutra suspecta si a zis ca-i MUCI [bang][:I],iar chiftelele ... la un moment dat le-a luat in mana si a zis ca-s caca [:I] Ce-i drept semanau asa maro [:D] In concluzie face misto de noi [cusca] ,ca alta data a mancat de zor si chiftele si morcovi.Dar aproape a pocnit gingia la maseaua aia ultima si poate atunci isi mai revine cu mancatul. MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) [url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] "10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor! Moni, sunt cele mai bune vesti de mult timp! [pup][pup][olala] Functioneaza medicamentul, super! Sper ca luna viitoare sa se reduca de tot nodulii, Doamne ajuta![pup] Eu sunt ocupata cu Diana, inot, muzica si engleza. La gradinita am fost la sedinta, iar bani pentru fondul clasei, macar de cel al gradinitei nu s-a mai zis nimic, uf. Ca nu mai stiu de unde sa scot bani, ar fi nimerita o tiparnita.[:D] Maine merg sa-i cumpar pantofi ca nu mai are decat doua perechi, mai mare jena...citesem intr-o carte o observatie: copilul de care au parintii grija se vede dupa pantofi. No, dupa teoria asta ar zice lumea ca o ignor.[:D] Dar ii dau ore, numai ca alea nu se vad....[bibe] Eu tot asa, renovatul casei s-a terminat, ieri am pus zacusca pentru iarna, am spalat toate geamurile...harnica foc, ma uit in oglinda si nu ma recunosc.[:I] Ups, s-a termina ora de muzica, fug la inot cu ea, promit ca deseara mai scriu.[pup] Ingrid S si Diana Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede. Vauvenargues
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

INGRID aoleu,daca dupa pantofi se vede "grija",clar io nu ma calific nici atat [bang] Ca niciodata, Diana a dus-o toata vara cu o singura pereche de sandale - alea ce i le facui la comanda - si in rest mai are doar o pereche de adidasi - tot aia facuti la comanda! Noroc ca asta vara a umblat mai mult cu "sandalele" alea de plaja din cauciuc (de care s-a amorezat) si cu sabotii tot de plaja si din cauciuc [alcool] Nici macar tenisi nu mai avea ca-i ramasesera mici! Din astia i-am luat acum pentru gradi si i-am mai luat o pereche de pantofiori albi din lac ca si-aia i-au ramas mici - dar aia-s purtabili doar la nunta si la serbari.Tot din lac mai are o pereche negrii,primiti,dar si aia-s doar asa mai pentru "ocazii".Dar cred ca voi merge la nenea ala si ii voi comanda direct o pereche de ghetute ca vine vremea rea - ma gandeam sa ii fac rosii cum i-am comandat atunci Anutei,ca tare mi-au placut.Nu va zic ca toata vara mi-a scos Diana ochii ca ea voia adidasi "de fetite" ca astia ce-i are sunt gri,unisex [8D] De unde-atata ca mai trebuie sa ii iau cizme,la fel lui frate-su - ca si la el ma bucuram ca am o cutie cu incaltaminte (ghete/cizme/adidasi) primite sau ramase de la Diana si cand am facut saptamana trecuta "inventarul" pentru la iarna, am vazut ca ce am acolo sunt sau deja prea mici,sau prea mari [bang] Si io nici macar ore de niciun fel nu-i dau ,dar sper sa compensam oarecum de saptamana viitoare cand incepem aventura la Palatul Copiilor! Tare as vrea sa incepem sa mergem iar si la inot macar din ocombrie,dar nu stiu cum o scot la capat ... ca acum mai avem si nunta mare,deci cheltuieli "masive" - haine si incaltari pentru tot familionul, plus coafor, cosmetica ,manichiura,pedichiura [8D] La noi la gradi am dat deja pentru fondul gradinitei la inscriere 50 lei - asta e regula.iar fondul grupei a ramas tot 150 lei pe an si trebuie platiti pana in decembrie.Na si mai sunt engleza,sportul,apa plata,teatrul de papusi,excursiile ... Legat de bani ma bucur ca e pe finish colectia de limbi straine cu Muzzy ca m-a terminat [poc] Si nici nu ne-am ocupat de ea defel toata vara.Practic vara asta "educatia" Dianei s-a limitat la inotat/balacit la strand,alergat cu copiii prin fata blocului lui mami si catarat prin pomi la casa [:D] Parca v-am mai zis ca si cu cititul seara greu o scoatem la capat in prezenta lui Tudor ! Circ fara bani iese nu alta! Nu ma lasa sa ii citesc Dianei - ii umbla doar lui gura intruna,nu vrea nici sa stea cu taica-su sa ii "citeasca" el lui,iar daca stau cu el sa il adorm,adoarme si Diana intre timp [bang] Mai merge treaba oarecum doar cand ii mai citesc povesti la nivelul lui,dar alea-s prea rasuflate pentru Diana ... In concluzie si cu cititul doar printre picaturi am mai reusit sa ii citesc cum trebuie Dianei - cand nu era Tudor acasa de exemplu,sau cand adormea el mai devreme si ramanea ea treaza. Apropo de adormit! Mi-a zis Diana ca nici la gradi nu mai prea doarme intotdeana la amiaza ,doar sta in pat,ca nu ii e somn. Si de-aia tot nu pica seara inainte de 22,30-23! Am reusit sa ii dau in cateva seri stingerea la 22 si s-a tot invartit in pat,iar la 23 nu era adormita inca [bang] Hai ca am recuperat cu scrisul [:D] MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) [url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] "10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va zic ultima opera a lui Tudor.Azi am fost la oncoloaga si cum avea program de seara am zis ca ii scot si pe Diana si pe Tudor la plimbare,plus ca ii zisesem madamei ca ii duc odata sa ii vada si ea.Si dupa ce intram,Tudor care pe hol turuise la greu,nu a mai prea vrut sa vorbeasca cine stie ce,in afara de cum il cheama si cati ani are,numa' belea ochii pe-acolo [8D] si abia spre final mi-am dat seama de ce ! [alcool] Pai dupa ce ne-am luat ramas bun,numai ce-l aud pe Tudor ca i se adreseaza brusc doctoritei: "AI O CIOCOLATZICA?" [bang][:I] Nu va zic cum au sarit de brusc si doctorita si asistenta ficare la cate un dulap sa caute cioco si in final am plecat de-acolo cu o cutie intreaga de cioco nedesfacuta - asistenta a gasit-o prima [:D] Mai mare jena ... da' n-am avut ce face ca au insistat sa o luam.Le-am explicat ca asta i se trage lui Tudor de la pediatra care mereu le da cioco tuturor copiilor veniti la control. MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) [url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] "10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor! Sunt la a doua cafea deja si pana la 12 mai beau una. Adevarul e ca mor de somn, tensiunea asta mica imi face probleme. Nu-i bine nici sa abuzezi, dar n-am ce face. Bee, este grozav ca ti-ai gasit post de profesoara acolo unde stai. In cativa ani termini si doctoratul si atunci iti vei putea valorifica munca mai bine. Vei lucra in Bucuresti atunci? Pentru insomnie, daca e provocata de stres, slabe sanse cu ceaiurile de tei, am fost si eu depresiva in urma cu ceva luni, dar la mine se manifesta prin somn, apatie, fara chef de viata si accese de panica foarte dese. Sunt calmante usoare ce nu dau dependenta, intreaba medicul, deoarece privarea de somn duce la accentuarea depresiei. Bravo pentru curatenie, altfel ce mai fac ai tai copii?[pup] Mira, cu casa, ati terminat acum? Vine frigul pe acolo, la noi este deja, dimineata si seara scade pe la 15 grade, ziua inca se ridica la 23-24. Dar e cumplit de seceta, n-a mai plouat de foarte mult si atunci cativa stropi. Felicitari pentru copii ca vorbesc romaneste. Asta da![pk] Moni, am fost ieri si i-am cumparat pantofi peste glezna, dar mai are nevoie de o pereche de cizme si una de pantofi decupati, de "gala". Merge sa cante la o serbare (la pian) si musai sa facem frumoasa fata. Tatal meu o duce in Mall sambata sa-i aleaga o rochita, de la H&M sau de unde vrea el, eu ii cumpar pantofi si gata. Oricum va avea nevoie de ceva deosebit, incepem vizitele la Filarmonica, Opera...[olala] Nu stiu daca am mai spus, la gradinita au bagat control la asistenta medicala inainte de a intra in clasa si ce sa vezi, sunt unii parinti care ocolesc! Sa nebunesti ce mentalitate. No, atunci asistenta vede care n-au trecut pe la ea si intra in clasa, deranjeaza ora si ii ia la verificat. Greu cu romanul, tare greu. Mie imi convine ca nu intra copii cu febra ca pana acum sau care tusesc rau, asa se reduce riscul sa ia si altii. Denisa, la voi cum e? am vazut poze cu Alex in apa cu Dragos, ii place apa, nu? Si pe mandra la tenis, fata asta orice sport ar face i se potriveste manusa, inalta, atletica...[olala] Pauza, seful la orizont. Ingrid S si Diana Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede. Vauvenargues
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doua vorbe ca sunt franta si plina de praf[:D]. Ingrid nu am terminat inca. Heinz vad ca incepe sa o lalaie ca ne-am prelungit chiria cu o luna si nu se mai grabeste[bang]. si la el cum trebuie sa fie perfect.....[alcool]. Maine vine zugravul si termina sufrageria si bucataria de vopsit. Luni sau marit pune H parchetul. Acum se distreaza cu montatul bucatariei. Bucurie mare, ne lispeste un dulap. frontul si sertarele sunt dar dulapul nu. Habar nu am daca e pe factura sau nu, nu deschifrez ce au scris aiai acolo. Maine dis de dimineata ma duc la ikea aici langa noi sa mai cumpar unu. Si cand om merge in Germania sa ne luam TVA inapoi sper sa o lamurim ce si cum. sus mai trebuie lacuite podelele si puse usile si e gata. Facute prizele, intrerupatoarele,si baia. daor mobila in sufragerie inca nu o am. Cred ca-mi pierd si ultima picatura de speranta sa o alegem impreuna. Pe H nu-l intereseaza si gata. ASa ca imi revine mie in totalitate partea asta placuta[:D]. moni e mortal Tudor!! Hai sa va spun si eu de ai mei. Acum cateva zile Selin imi povestea ca au fost in parc si un coleg a cazut si s-a lovit la cap si a "sangéat!!" .......asta stie sigur de la ai mei, eu nu prea folosesc cuvantul sangerat!!! ......cand ajung de la servici, tabarasc pe mine cu totii de nu mai reusesc sa ma misc din usa. Am drum lung de mai bine de o ora, deobicei plec in ultimul moment de la firma si nu resuesc sa ma mai duc la WC. Pe deasurpa acolo beau multa apa. Asa ca abia astept sa intru in casa sa merg la WC. Intr-o asa zi, Daria pe jumatate suparata, pe jumatate nedumerita, ca nu incep cu pupatul si giugiulitul ma intreaba, " Da mami acolo la tine la servici nu sunt WC-uri??"" v-am pupat! Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006) [url="http://picasaweb.google.com/kluckermira/WeekendDeRusalii#"]Poze noi.....cu noi[/url]
Mit Kindern vergehen die Jahre wie im Flug. Doch Augenblicke werden zu Ewigkeiten.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am prins ocazia ca a iesit Ghita cu Tudor - s-au dus sa o aduca pe Diana acasa de la mami - ca altfel ioc scris.Tudor e tot pe capul meu si de cum se trezeste da-i si turuie de imi face capul calendar [alcool]

E criminal,v-am mai zis cum multumeste el? "Multumesc pentlu placele" - degeaba ii zic ca nu trebuie sa zica asa,ca tot "pentlu placele" zice Si mai nou a devenit si foarte politicos - daca il sterge taica-su la fund de kk ,sau il schimba numai ce-l auzi: "multumesc pentlu placele ca m-ai stels la fund" sau "multumesc pentlu placele ca mi-ai dat pantalonii". Nu mai zic cu cuvintele inventate - a vazut o imagine intr-o carte cu o oala pusa pe foc si cica "aici pune sa se fielbeste la alagaz".Iar cand vede rate zice ca-s ... "maca" Deci eu macar am portie de ras zilnica ... ca nu tace neam,fix cum era Diana,are "opinii" despre orice.

 

MIRA nasol cu dulapul ala,adica cu lipsa lui,sper sa rezolvati si sa va mutati cat mai repede ! Buna poanta cu wc-ul [:D] Si clar ca deja au invatat binisor romaneste , mai tine-l pe taica-tu cateva luni si sa vezi ce se perfectioneaza atunci!

INGRID de ce serbare e vorba cu cantatul la pian? Deci incepeti iar cu mersul la concerte ... clar trebuie echipament adecvat. Verii mei chiar ieri au avut concert la Arad,de stiam o duceam si eu pe Diana,dar am aflat abia tarziu - ca intre repetitie si concert au fost de-au mancat la mami.Frate-meu stia ca vin,dar nu m-a anuntat si pe mine.Mai vin ei si vorbesc io cu ei sa ma anunte cand mai vin,ca vreau sa fac o proba sa vad daca-i place si Dianei,sau adoarme acolo [:D]

La Diana la gradi nu i-au verificat niciodata la sosire,probabil le e teama ca devine gradinita nerentabila ... pai saptamana trecuta cand am intrebat-o pe Diana care copii mai tusesc de la ei din grupa,mi-a zis ca toti [ups][bang]

I-ati luat rochita si pantofiori? Baga si niscaiva poze [olala]

M-a prins zilele astea Daniela pe mess - a inceput si Rares inotul,iar Ioana pe langa inot mai face si balet si pian,e tot pe drumuri deci.

DENISA ce mai zici? Sunteti la cabana presupun ca doar e we ...

 

Noi ieri am fost iar la casa,alaltaieri am fost seara la prietena-mea . Si dupa-amiaza mergem tot la ei,dar la terenul din Gradiste unde-si vor face casa,ca sarbatoresc - doar in familie la un gratar - ziua fetei celei mici.Si am promis ca mergem si noi,sa mai alerge copiii pe-acolo si asa alti copii nu vin.Diana se distreaza copios cu fetele,dar nici lui Tudor nu-i displace compania lor.Vreau sa il mai obisnuiesc pe Tudor cu Laura ,ca la nunta o lasam pe ea cu el cat va dormi la amiaza si noaptea - probabil inchiriem o camera la hotelul de langa sala,ca nu au nicio camera libera la sala [bang] Asa era ideal sa plasam acolo bebeii/copiii picati la datorie,dar na,om folosi hotelul,noroc ca e la mai putin de 50 de m unul ... n caz de ceva un-doi suntem acolo.

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor! Moni, pana iau aparatul si pozez si descarc, adorm. Ca sa le mai urc pe net deja e corvoada.[:D] Uite, promit ca pun poze cu ea imbracata si un film cu ce va canta. Unul scurt, sa nu plictisim audienta...de aici.[:)] I-am luat de la Zara, una bleumarin cu un jabou alb in fata, altfel simpla, dar mi-au zburat 100 RON din portofel. Apoi o pereche de pantofi de la Deichmann care se asorteaza. M-ai intrebat de serbare, nu-i cine stie ce, m-a rugat profesorul s-o las sa cante la ei, la afterschule, isi fac reclama si cheama eu stiu ce ziaristi no name, ca sa arate ce stiu copiii...chit ca Diana nu merge acolo, face pian acasa. Va canta niste piese cam grele, dar daca poate fata, de ce nu? La inot a invatat deja sa inoate fara nimic si are doar 7 ore la activ, ca a tot lipsit. Sunt bucuroasa ca stie, se vede ca sunt profesori buni. Cateva ture de-a latul bazinului...e ceva. S-au dus doi dinti din fata jos, Zana Maseluta i-a pus sub perna un ou Kinder si un banut de ciocolata. Tare fericita a fost. M-ai distrat cu Tudor cel vorbaret, a mea la medic acum ce mai spune cate ceva, altfel muta ca pestele. Ce sa mai ceara ciocolata...vise![:D] Ai dus-o pe Diana la orele de la Palatul Copiilor, ii place? Sa va distrati la nunta, mami tau nu te poate ajuta cu Tudor si Diana la hotel? daca zbiara cum a facut la strand cu mine? ei?[:D] Si noi afara cat putem, am observat ceva, daca e un grup de copii in parc si Diana nu se joaca alaturi de ei, sfarsesc prin a veni unul cate unul la ea...ba sa vada ce ganganii prinde, ba sa se catare in copac cum face ea, interesant. Dar ea nu-i sociabila, vorbeste cu ei, e volubila, dar se simte mai bine singura. Daniela, bravo ca face pian Ioana. Cu inotul, profesorul ei va scoate ceva din ea, am eu presimtirea asta. E buna, realmente buna.[pup] Denisa, tot la cabana pe weekend, nu ma mir. Ce splendid e acum, toamna, cand frunzele se coloreaza...sa pui poze, ok? Mira, inca o data spor la treaba. Hai ca imediat e gata. Si daca iti place sa decorezi si sa aranjezi, atunci mai bine ca te lasa Heinz sa-ti faci mendrele.[:D] Ai gusturi faine. Am musafiri pana deseara, asa ca va spun sa aveti [pup]o duminica placuta ! Ingrid S si Diana Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede. Vauvenargues
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...