Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovleceii sarbatoresc,6luni implinesc(sept-oct) 84


Recommended Posts

mi=a placut mesajul optimist al Monicai, asa trebuia sa gandesti de la inceput [pup] sa treaca repede orele astea si luni sa vii sa ne anunti ca totul e ok!

 

am vazut poze de constantence cu puii lor frumosi, la o cafeluta in mall....azi m-am uitat dupa voi prin parc, dar vad ca Santo a fost prin Mamaia (noi am avut o treaba si in Neptun si mi s-a parut putin cam vant, ca altfel ne gandeam si noi sa mergem pe plaja)...Uka pupam fata frumoasa cu cucui, era si eu s-o patesc si m-am speriat de mi-au dat lacrimile, deci te inteleg [grup]

 

Sophie e in mare forma in jumper si am vazut ca mami i-a pregatit o multime de toalete frumoase pt o fata frumoasa

 

Tudorita cel viteaz nu da doi bani pe vaccin si pe buba rosie..

 

iar Raluk e tot timpul cu camera pe Alexutz ca sa-l prinda facand smecherii, dar mai rateaza din cauza de diverse stresuri [:D] mami, tare frumoase cadouri ai primit (mai ales cel de la tati [olala]) si florile superbe...si tare imi place cum comentezi tu pozele, ca sa explici tot ce se intampla pe acolo [;)]

 

Mada imi pare bine ca surioara e ok [grup]

 

si puteti sa ma picati cu ceara, dar nu mai stiu ce vroiam sa zic,sunt capiata de cap...iar s-a trezit dupa 20 de minte Ebru, ea care dupa-amiaza dormea si 2-3 ore neintoarsa [bang][bang]

 

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

 

[mamica] de ursulica Ebru Fatimaid="red"> (29.08.2009) PRIMA POZA!

 

POZE URSULICA

nunta

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Imi faceti si mie o descriere de kk de bb?![:I] La Tudor are niste firisoare mai inchise la culoare si mi s-a pus o pata cu sa nu fie ceva...[alcool]

[pup]

Bubita(roseala de la vaccin) a trecut dupa o zi cu compresii si acum abia asteptam baita cred ca sare-n sus cand o vedea cadita ca n-a mai vazut-o de 2 zile.[olala][olala]

 

Mamica iubitoare id="red"> de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii [hippi]

Romania[:(]- The land of choice id="black">id="size3">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONI sincer eu niciodata nu am stat sa analizez kk lui Iri,am presupus ca daca ar fi avut ceva as vedea altfel si crede-ma ca le-a avut toate culorile posibile intre galben-verde.Acum poate e de la cereale sau ceai.

SELEN imi pare rau ca Ebruska e maraita,[pup] sa treaca

Ma duc sa mananc si eu ceva pe ziua de azi

 

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA

[bb] [olala]IRINEL ANDREI[olala]

[foto]POZE CU NOI[foto]

 

[:I]o perioada din viata mea[:)] Rasplata a sosit [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui selen80
iar Raluk e tot timpul cu camera pe Alexutz ca sa-l prinda facand smecherii, dar mai rateaza din cauza de diverse stresuri [:D] mami, tare frumoase cadouri ai primit (mai ales cel de la tati [olala]) si florile superbe...si tare imi place cum comentezi tu pozele, ca sa explici tot ce se intampla pe acolo [;)]

align="right" id="quote2">

Unde-l vad si eu pe Alexutzu,Raluk?[flo]

Mamica iubitoare id="red"> de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii [hippi]
Romania[:(]- The land of choice id="black">id="size3">




Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni noi n-avem nici un fel de firisoare....kk nostru e "uni"[:D]

 

si mi-am adus aminte s-o [grup] pe Mely ca e tristuta...condoleante prietenei tale..

 

Kawaichan cat de pasionat esti tu cand te interesezi de anumite lucruri pt bebe, imi place tare! m-ai pus pe ganduri cu pozitia scaunului de masina, noi avem deja primit unul din ala clasic de la chicco, pt 0-18 kg...eu deja ma uitam ca parca Ebru sta inghesuita in scoica (mai ales cu hainele astea de iarna), dar nici n-as muta-o in scaun,sa stea in fundulet...plus ca asa ea mai si doarme in scoica, pe cand in scaun nu prea are cum....

si eu sunt total pentru folosit scoica/scaun la copii, am vazut ca sunt si pt cand sunt chiar mai mari..si ma ingrozesc cand vad in trafic atatia copii tinuti in brate la parinti, in scaunul din fata, care se stie ca e cel mai periculos [bang]

 

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

 

[mamica] de ursulica Ebru Fatimaid="red"> (29.08.2009) PRIMA POZA!

 

POZE URSULICA

nunta

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui moni_iulia
Citat:
citat din mesajul lui selen80iar Raluk e tot timpul cu camera pe Alexutz ca sa-l prinda facand smecherii, dar mai rateaza din cauza de diverse stresuri [:D] mami, tare frumoase cadouri ai primit (mai ales cel de la tati [olala]) si florile superbe...si tare imi place cum comentezi tu pozele, ca sa explici tot ce se intampla pe acolo [;)]
align="right" id="quote2">Unde-l vad si eu pe Alexutzu,Raluk?[flo]Mamica iubitoare id="red"> de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii [hippi] Romania[:(]- The land of choice id="black">id="size3">
align="right" id="quote2">pe mailul comun este linkVOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM![mamica] de ursulica Ebru Fatimaid="red"> (29.08.2009) PRIMA POZA!POZE URSULICAnunta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...