Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

l**** amanta sotului meu


Recommended Posts

Wau.... si lui al meu sot i-ar pica capul! Eu mereu am pus mare pret pe incredere si ,, Ce tie nu-ti place altuia nu-i face!''Si stiti vorba aceea....,, Cum iti asterni asa dormi!'' Nu pot intelege cum unii oameni pot face atata rau celor din jur , cum pot da cu piciorul la o viata familiala unde exista si copii, doar pentru o placere sexuala extraconjugala. Rusine sotului, el nu si-a inselat doar nevasta ci si copii, iar despre amanta ....sa fii sigura ca-i va scrie cu rosu pe frunte faptele ce le-a facut mult timp. Nu ti-a fost niciodata o prietena! Nu am trecut prin asa ceva si nu stiu cum asi reactiona, dar viata are urcusuri si coborasuri, si trebuie mereu sa gasim taria de a trece cu bine mai departe.De multe ori incercam sa ne facem ca nu vedem, sa inchidem ochii de dragul celor din jur, si sa trecem peste simtamintele si trairile noastre sufletesti. Multa putere iti doresc sa treci cu bine peste aceasta cumpana a vietii tale si sa analizezi cu bine la tot ce vei face de aici mai departe[pup]. Gandeste-te in primul rand la tine si la copiii tai si daca intr-adevar ai puterea sa-ti ierti sotul. Trebuie sa aveti o discutie foarte amanuntita despre tot ce sa intamplat, despre ce asteptari ai tu de la el in continuare, si nu mai accepta cu atata usurinta faptul ca '' Barbatii sunt barbati si gandesc cu ce au in pantaloni''. Trebuie sa te faci respectata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 463
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai normal ca acum e proasta si inculta fiindca i-ai prins..Pun pariu ca pe vremea cand se "ascundeau " de tine era desteapta si erudita..Ma lasi...Ma mir cum inghiti astfel de mojicii...Efectiv te prosteste pe fata..A, si inca ceva,e o vorba din popor care zice ca "cine se aseamana se aduna", deci si sotul tau e cam tot la fel de "destept" ca si ea...[q]Pacat de tine! ZAU!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-a zis nimeni k nu doare..dar pe mine mai tare m-ar durea "singuratatea" asta in doi decat eu cu copilul meu..si cine ii garanteaza ca de aici inainte sotul va fi usa de Biserica? Fiecare face ce vrea cu viata lui si ia deciziile pe care le crede safe..dar uneori ne mai meritam si soarta, nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma intrebam ce opinie are sotul amantei.[8D] Ca deh si el este in situatia in care sotia domniei lui este o nemernica - ca sa parafrazez de undeva de mai sus. [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marius
Ma intrebam ce opinie are sotul amantei.[8D] Ca deh si el este in situatia in care sotia domniei lui este o nemernica - ca sa parafrazez de undeva de mai sus. [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
nu cred ca stie...parerea mea Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri ..................................................................................................................... "Dacã lacrimile ar putea înãlta o scarã si amintirile o cãrare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasã."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai cred ca parerea sotului ,,Nemernicei'' este ca -Boul ala sa incurcat cu Nemernica de nevasta-mea....!!!![alcool] Ce mai conteaza???? De vina-i toata lumea! Nevasta.... poate ca nu a stiut sa aibe suficienta grije de casnicia ei.... nevoile si cerintele sotului si l-a lasat sa fuga dupa fufe.... Putin naiva si a crezut in prietenia ei... dar deh ,nu stii niciodata de cine dai! Amanta.... nemernica, nenorocita si rea de musca.... Sotul..... nu are creier si judeca cu ce are in pantaloni, nu-i pasa de restul lumii Sotul amantei... poate ca-i un pampalau Pareri si iar pareri..... viata merge inainte[:-@]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu este asa de incitanta aceasta parte a discutiei nu-i asa? Ca doar el ori nu stie - ori e pampalau - ori este ceva ... dar cu el, nu cu nemernica de sotie a lui. Ca doar si ei au probabil copii desi nu stiu daca ar avea importanta ca doar nu de copii este vorba ci de un el - sot Ok si o ea - sotie infidela. Sau am doar aceasta senzatie? [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...