Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

l**** amanta sotului meu


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui anca_a
Adaida, e urat ce faci, sterge nickul fetei din titlu si din mesaj. [url="http://www.youtube.com/watch?v=Efc0p0GASFY"] Children see [/url]
Eu sper ca macar un moderator s afaca asta! Bineintzeles ca iar ma intreb cum de un mesaj moderat ...poate scapa ...nemoderat!(de data asta titlul subiectului ar fi trebuit sa dea de gindit,pot intzelege ca nu exista timpul necesar sa se citesca chiar toate mesajele ce asteapta moderare,desi normal asa ar trebui!) Dana [url="http://www.dropshots.com/andacos#"]handarbeit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 463
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui adaida
Buna fetelor! Nu inteleg: daca o fiinta nu e nici mama, nici sotie, nici prietena, ce mai ramane?
Amanta. [:D] Ca idee, cand mai vorbeste sotul tau folosind asemenea cuvinte la adresa unei femei, ia-o ca pe o alarma. -------------------------------------------- ´´Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei´´S.F.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pt ca stiu cat a suferit o amica atunci cand cea care i-a intrat in casa si in suflet si-a batut joc de ea in ultimul hal, pt ca stiu ca dubla tradare a durut-o enorm si cat i-a fost de greu sa treaca peste, eu pot sa inteleg de ce ai simtit nevoia sa scrii ce ai scris. Vei trece prin diferite faze si sper ca vei iesi cumva la lumina, multa putere!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adela99
no, se pare c-o mers mai mult de-o tura (tulai doamne)in ashtia trei ani.
Igzact, o mers mai mult de-o tura. [8D] parca suntem la gradi[:D]...asteptam sa vaz mesajul aflat sub moderare, intelesesem ghini, avem forumoaice rele de musca[:D] adicatelea n-o facut-o omul asa mai departe de casa, drept in casa si in dictai forumul....[:D] [mamica]in[9cer]de[fetita] "and the song became love and love became the egg" (Happy Feet) my little sunshine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

naspa moment...dar... e clar de ce ai scris ce ai scris aici pe forum... de fapt ai dorit sa arati "cine e aceasta L..."...urat...si din partea ta, si din partea ei...si mai ales din partea sotului (pe asta l-as arunca pe geam...musai) Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri ..................................................................................................................... "Dacã lacrimile ar putea înãlta o scarã si amintirile o cãrare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasã."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hihih... poate ca tura a durat 3 ani! [alcool]...in acest caz...dna in cauza mai poate sa mearga?[8D] PS: dc stii ce ar merita sotul si poti trece peste, adicatelea cel care si-a luat un angajament in fata ta, cre ca nici nu mai conteaza ce fel de om este amica ta. [mamica]in[9cer]de[fetita] "and the song became love and love became the egg" (Happy Feet) my little sunshine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu o inteleg pe Adaida ca a postat la nervi dar nu o inteleg de ce-i ia apararea sotului. Daca femeia i-a devenit amanta l-a violat cumva pe sot sau nu si-a dat seama nevinovatul ca-si insela nevasta? Adaida, ai o conversatie serioasa cu sotul tau si vezi ce are de gand, prietena care te-a inselat ignor-o cu desavarsire si fa-i pasi din viata ta. Din primul mesaj ar trebui sters si numele individei pentru ca prost sa fii si sa nu-ti dai seama despre cine e vorba. ---------------------------------------------- mama de Alexa,minune vie, 23mai1997 si Sandra ingeras 4septembrie2004/august2007 O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...