Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

l**** amanta sotului meu


Recommended Posts

judecata de apoi, ce sa mai [alcool] ********************* [url="http://paul-mihaita.blogspot.com"]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA[/url][bonjovi] [URL="http://negusdavidchristian.blogspot.com/"]Speranta si incredere pentru David[/URL] [bonjovi] ~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 463
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Asta nu inteleg, cum adica a stat sub moderare o zi intreaga? Inainte sa am 10 mesaje orice mesaj al meu era intai moderat si dupa publicat, Adaida cum a reusit performanta asta? Pe langa asta, o sa ma strangeti de gat dar tot nu va sustin opinia. Nu a dat nume de familie si nu a dat numar de telefon. Pai sunt n Laura in Dalga sau la Potloacele, imi imaginez ca in Galati sunt si mai multe. Daca unele fete de pe forum o cunosc, atunci treaba lor. Hotarasc ele cum sa procedeze. Pe langa asta cred ca Rufus a spus frumos, cand te bagi la asa ceva iti asumi anumite consecinte. Inteleg insa de ce se cere insa o intimitate. Asa ar putea veni oricine sa spuna orice despre fiecare membru de aici. Adaida o fi fost prinsa de dorinta de razbunare sau de suferinta, nu-i discut sentimentele si gandurile, un om care sufera face uneori lucruri care nu se pot justifica. Nu inteleg insa de ce nu a fost informata la timp despre ce face gresit si de ce moderarea s-a lasat asteptata atat de mult. Separat de asta va intreb, daca nu ar fi dat datele respectiva despre doamna, ce ati fi spus despre prietena?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rufus, rufus, apreciez ca n-ai vrea sa ma plictisesc, doar ca eu n-am zis nimic in acest sens (desi s-ar putea interpreta si astfel, pana la urma orice interpretare e posibila) dezambiguizez:repetitiile sunt plictisitoare pentru cel care citeste, de-aia n-am chef sa ma repet sa plictisesc lumea pe-aici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Subiectul asta imi pare asa fara cap si fara coada. Autoarea nu stiu ce vrea -sa se razbune -hai sa fim seriosi asta e razbunare ? ce ma doare pe mine ca Veta din Gheorghenii de Sus a amanta lui Gicu din Gheorghenii de Jos de 5 ani - sa ne avertizeze - nu cred ca atunci cand intra cineva la noi in casa ii cerem sa ne spuna daca a fost adulterin o saptamana , o zi sau 5 ani Eu in subiectul asta cred ca a picat cel mai prost autoarea care "s-a laudat" pe tot forumul ca a fost inselata sau mai bine zis vezi doamne "ce armasar" are ea acasa de n-a putut sa se abtina nu doar "o tura" ci trei ani. Sincer imi pare rau pentru ea ca nu-i placut pentru nimeni sa treaca prin asa ceva. Pot sa le mai inteleg pe fetele care ii iarta pe soti pentru o aventura scurta dupa care se caiesc , isi cer iertare....dar sa te inteleg pe tine care il ierti pentru aventura asta de trei ani timp in care el a stat de mana cu ea la tine in casa....(tu erai la bucatarie sa le faci cafeau si ei in alta camera ) NU POT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81
Mdea, nu-mi aduc aminte ca adaida sa fi cerut sa fie pedepsita public amanta. Pur si simplu ne-a spus numele amantei asa cum la alt subiect s-a dat numele unei educatoare care nu s-a purtat cum trebuie la gradinita asa cum se dau numele doctorilor care s-au purtat bine sau rau cu noi.
Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81
Separat de asta va intreb, daca nu ar fi dat datele respectiva despre doamna, ce ati fi spus despre prietena?
Dincolo de faptul ca e proasta,inculta si ca merge-o tura,am mai fi spus si noi ca e o femeie fara scrupule si fara morala,daca isi inseala prietena cu sotul acesteia.In plus,am mai fi zis si ca nici barbatul nu e mai breaz,daca isi inseala nevasta cu prietena acesteia.Dar,hei,asta am si spus!!...Numai ca se bate moneda pe tema identitatii si a gradului sporit de periclitate al acestei perverse,cum ca nu trebuie sa fie primita in casa.Promit,daca vine cu colindul la iarna pe la noi,nici eu n-o voi primi in casa!! In acelasi timp,oridecateori vom avea musafiri femei sau simt ca ca o duduie se vrea introdusa in cercul nostru familial,o sa dau intai un search vartos cu nenea google,ca sa vad de nu s-o fi scris pe undeva despre moravurile usoare ale potentialei mele musafire.Faceti odata lista aia,in mod sigur isi va gasi utilitatea peste ani!!
Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81
bucuria e pentru ca am prietene minunate si pot sta complet linistita si cu ocazia asta le-am apreciat si mai mult.
Asa o fi stat si autoarea subiectului linistita,bucuroasa ca pretena e atenta cu copiii,a si ajutat-o cu bani la nevoie,i-a fost confidenta cu privire la probleme intime,familiale,vai ce bune si minunate prietene si-au mai fost una alteia!! Cum era provebul ala, fereste-ma,Doamne,de prieteni(e),ca de dusmani ma feresc singur!?...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81
E prima oara cand aud de eventualitatea unui proces impotriva victimei ca a spus adevarul.
Dar tu de unde stii ca a spus adevarul? De unde stii cine e adevarata victima? Rufus,raspunsul tau nu ma multzumeste,si geaba asteptzi miercurea ca nu vine analiza!N-are la ce![:D] Si eu as apela la instantza daca numele meu ar fi tirit in asemenea mizerie,fara dovezi,fara probe ! Dana [url="http://www.dropshots.com/andacos#"]handarbeit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am rasfoit subiectul cu L**** si sotia inselata de o prietena, care e si ea membru al forumului DC... si inteleg ca multa lume o considera pe sotie vinovata de a fi dezvaluit numele real al "amantei" - asta doar ca o recapitulare a peste 25 pagini de opinii [nani]. As avea si eu o precizare (scuzati termenul juridic, dar deja mi se pare ca zornaie catusele pe aici [pk] ): E usor sa judecam comportamentul cuiva, atat timp cat stam confortabil in pat/fotoliu, si clampanim la tastatura computerului. Mai e un subiect pe aici, cel cu ce ati face daca ati afla ca sotul (sotia) va insala?! La rece, cand nu ai fost (slava Domnului) si nu esti in aceasta situatie, poti sa debitezi (chiar si in sensul bun) orice... ca tot nu costa nimic. Daca insa viata te pune in fata unei asemenea intamplari, veti vedea ca nu fac doua parale toate teoriile frumoase de genul:
Citat:
Schimbi yala la usa si scoti banii din banca!
In concluzie (a mea, bineinteles!), nu va grabiti sa dati cu piatra si sa acuzati sotia inselata (ba chiar si amanta). Doua, trei randuri pe un forum nu reprezinta nimic, fata de viata reala... Si nu va faceti planuri despre cum ati reactiona voi insiva in asemenea situatii. S-ar putea sa va auto-surprindeti printr-o reactie total diferita... Parerea mea! UC
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai a rezolvat chiar autoarea din prima, inclusiv parerile noastre care este![alcool] Intrebarea era de ce dc merge mia nu merge si suta, adica dc tot l-a iertat pe craidonu' de barbac'so nu si-a ertat si pretina de fuflet, ca doar era "buna numa de o tura", ea saraca fiind "proasta si inculta", concluzii la care sotii au cazut in consens ? [mamica]in[9cer]de[fetita] "and the song became love and love became the egg" (Happy Feet) my little sunshine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui JuliaSM [br
Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81
bucuria e pentru ca am prietene minunate si pot sta complet linistita si cu ocazia asta le-am apreciat si mai mult.
Asa o fi stat si autoarea subiectului linistita,bucuroasa ca pretena e atenta cu copiii,a si ajutat-o cu bani la nevoie,i-a fost confidenta cu privire la probleme intime,familiale,vai ce bune si minunate prietene si-au mai fost una alteia!! Cum era provebul ala, fereste-ma,Doamne,de prieteni(e),ca de dusmani ma feresc singur!?...
[drac][:-)))][:-)))] [mamica]in[9cer]de[fetita] "and the song became love and love became the egg" (Happy Feet) my little sunshine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81 Separat de asta va intreb, daca nu ar fi dat datele respectiva despre doamna, ce ati fi spus despre prietena?
Eu cred ca daca ai fi facut un mic,mic efort ai fi gasit singura raspunsul la intrebarea asta ! Insa e mai bine asa...sa zgindari un pic![:D] Dana [url="http://www.dropshots.com/andacos#"]handarbeit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...