Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

l**** amanta sotului meu


Recommended Posts

pt ca nu l-a cerut?[fum] mai citeste odata sobectul, poate te prinzi ca era de tip anunt[batetoba] jap-jap neste jigniri la pachet si invitatia sa o lapidam pe "amanta" in piata publica, ca azi e gratis[cool] [mamica]in[9cer]de[fetita] "and the song became love and love became the egg" (Happy Feet) my little sunshine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 463
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Off-topic: Citind topicul pe diagonala, m-am bucurat sa o "revad" pe Sieulafel [flo] si sa vad ca e multumita de alegerea facuta la momentul respectiv; acum sa ma ierti daca te-am mai si "scuturat" uneori, dar ma durea sa vad cat suferi... dar si pe Lucialu [pup] stia ea de ce [:D] Apropo, Sa ne traiasca baietii, in curand fac 3 ani!!! On-topic: Se poate si mai rau, sa vedeti cum e cand propria sora te face pe la spate, sigur nu se compara situatia, ele, surorile, nefiind casatorite si cu copii la vremea respectiva, dar totusi in relatii de 8 ani! Nu stiu cum as reactiona in situatia Adaidei, pentru ca niciodata nu stii cum reactionezi intr-o situatie reala, dar, in primul rand, cred ca mi-as lua de mot sotul si mai apoi m-as ocupa de amanta....ingnorand-o complet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui balanta_tm Mi se pare ca sotia inselata are treburi mai grave de rezolvat in casnicia ei decat sa posteze pe forum toate detaliile amantei - lucrul asta nu ii va tine barbatul in patul ei pe viitor...
[flo] Compasiune i s-a oferit ,cu toate ca n-a cerut-o (cam orice femeie ce citeste asemenea cazuri este tentata sa ofere compasiune macar),sunt multe postari de acest gen . Ma surprinde ca totusi n-a mai aparut, in fine, este si va fi problema ei si daca este sau nu reala aceasta intamplare. 3 ani in care nu a observat nimic .... OFF topic Caz real petrecut inainte de '89. Familia : el si ea + 2 copii Ea, foarte geloasa si suspicioasa cred ca avea si de ce, stia dumneaei ce are la usa, incepuse sa le faca zile fripte fetelor tinere ce lucrau cu barbatu-su (cei doi lucrau la aceeasi intreprindere dar servicii separate), multe din ele au renuntat tocmai din acest motiv. Deci , tot ce era tanar(ma refer la sexul feminin), necasatorit, frumos si lucra cu sotul ei trebuia ori sa plece ori sa-i suporte jignirile aduse (nimeni nu lua nicio masura pt ca d-na era din partid) dupa parerea ei toata suflarea era....neavand nicio certitudine desigur. Intr-o zi scumpul sot pleaca in delegatie (pleca destul de des) si in loc sa ajunga acolo unde trebuia poposeste in acelasi bloc unde locuia , numai ca la alta scara, la o doamna trecuta de prima tinerete , respectabila , cu sot, familie , etc. Doamna colega cu nevasta , de birou. Unde era sotul ? Era sofer de TIR si plecat...![:D] Doamna, amanta, il roaga in acea noapte sa coboare sa arunce gunoiul la pubela . Isi ia omul sarcina in primire dar in loc sa se intoarca de unde a coborat se intoarce din obisnuinta acasa. Nu stiu ce parere a avut nevasta-sa , cert este ca s-a potolit sa mai acuze persoane nevinovate si probabil a fost putin mai vigilenta . Probabil adaida a fost atenta in astia 3 ani in cu totul alta parte dar daca nu intra sa ne spuna...concluziile tuturor raman valabile pentru ca nimic nu se poate verifica aici. ,,Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintile reduse ii discuta pe altii. " Necunoscut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca amanta era prezentata de partea reclamanta doar ca "amanta aia", deci fara nume real atunci toata lumea o linsa. chit ca era sau nu membru dc. iar asta cu numele aparut pe net si facuta albie de porci e fara relevanta. asta e un subiect tunet-fierbinte, un bolovan colturos aruncat in mare unde toti care stiu sa nu stiu sa inoate au sarit sa-l scoata. ********************* [url="http://paul-mihaita.blogspot.com"]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA[/url][bonjovi] [URL="http://negusdavidchristian.blogspot.com/"]Speranta si incredere pentru David[/URL] [bonjovi] ~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...