Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

l**** amanta sotului meu


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Fomalhauti Stii ce e interesant? Am auzit si eu povestea asta, tot inainte de 89. Numai si numai finalul era altul: eu stiam ca sotul, cand i-a deschis sotia usa, a facut infarct (si parca a si murit).
eh, si miorita a avut multe variante - doar ca, spre deosebire de povestea asta, nu sar prea multi sa sustina c-au cunoscut respectiva oaie, pe cand protagonistul acestei povesti e intotdeauna un vecin/amic/prieten al unui vecin (eventual al bunicii) [:D] oricum de cand am auzit-o prima data m-a fascinat imaginea amantului care duce gunoiul [olala] Asculta, priveste si taci!... Din brate fa-ti aripi de fier Si zboara cu ele spre cer!...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 463
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va multumesc tuturor. Nu am mai postat nimic pentru ca abia am citit acum. Legal poate indrazni sa ma acuze de calomnie. Sa indrazneasca. Nu am cerut nimanui sa dea cu pietre. Am dat eu si-mi asum fapta. Despre ei, am banuit de dinainte de a se intampla. Dovezi clare am doar de o luna. Si da, am fost ocupata timp de 3 ani, sa pierd o sarcina, sa fiu langa un sot bolnav de cancer si sa tin o alta sarcina doar la pat. Asta doar pentru ca doriti amanunte. (Deja suna a telenovela incredibila). Nu cer compasiune de la cine nu e dispus sa o ofere. Doar sfaturi pe bune. Despre situatie. Si da, mi-as fi dorit acum 4 ani sa citesc ceva asemanator. Despre sot nu accept ca gandeste cu pantalonii. Accept ca este sotul meu pe care il iubesc cu toate astea. Nu sunt naiva ca il iert, nici nu am spus ca il iert. Doar ca suntem impreuna cat timp va trebui. Despre parerile lui in ceea ce o priveste, nu inseamna ca le impartasesc. Eu nici macar nu consider ca ar merge o tura si nici celelalte. Inca o data va multumesc tuturor. Chiar si celor ce nu m-au crezut. Cateodata ca sa poti curata puroiul dintr-o rana e nevoie sa tai si din carne. Am invatat ca atunci cand te consideri implinit, da-ti o palma. Am invatat ca trebuie sa am incredere in ce simt. Am invatat ca oamenii pot minti fara sa aiba un motiv vizibil. Am invatat cate ceva din toate mesajele si pentru asta va multumesc inca o data. Adaida
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, si eu stiam de sotzul care merge la amanta pe aceeasi scara cu sotia. Doar ca, gunoiul in duce seara tirziu IN PIJAMA si, din inertie, apare la usa nevestii care-l credea in delegatie!![:D] *** Adaida [flo] Gina lu' Ian [url="http://octavianpaler.ro/comentarii-si-citate/mi-e-dor/"] Mi-e dor...[/url] [url="http://family.webshots.com/myphotos?action=refreshPhotos&albumID=579970422&security=eiqNbI"] La 2 ani[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adaida, am citit subiectul si m-am amuzat/enervat...de multe dintre postari! Draga de ea amanta[vom]. Dar am totusi o remarca 3 ani ai fost ocupata cu " un sot bolnav de cancer "??? E o greseala sau sotul bolnav te insela cu madam? Eu [cafea] si Raducu [8D](22.04.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa recunosc ca incep sa-l admir pe sot daca bolnav de cancer in stadiul in care are nevoie de ingrijiri, cu o sotie care este insarcinata mai are energie sa fericeasca si prietena. ce sa zic multa sanatate si intelepciune! mamica de Rares 21.02.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

irinabobe: nu stii de ce fel de ingrijiri necesita un bolnav de cancer. cand auziti (auzeam) de cancer va ganditi/ma gandeam inainte doar la moarte/chimioterapie/radioterapie, etc. lucrurile sunt ceva mai nuantate si nu atat de categorice. depinde de stadiul in care este descoperit si de localizarea/tipul cancerului. dar psihic e..... nici eu nu stiu ce e in sufletul unui bolnav/fost bolnav (daca asta se poate afirma cu certitudine) de cancer. desi am trait/traiesc cu unul in casa. daca vreti va aduc si dovezile medicale ca sotul a fost bolnav de cancer, eventual ca am stat la pat toata sarcina, poate asa se vor opri mesajele la misto.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adaida, stiu ca e greu, dar incearca sa ignori mesajele lipsite de empatie si la misto... mie personal imi fac greata, nu reusesc sa ma resemnez ca societatea in care traim s-a degradat atat de mult incat o sotie inselata vine sa isi planga oful si lumea o ia la misto sau, mai rau, ii da cu pietre si ii cauta scuze amantei... Iti doresc sa ai putere si sa nu mai ai parte de alte incercari grele... Delia, mami de John (11 Martie 2004), Jodie (16 Martie 2006), Jane (2 Martie 2010) [url="http://s882.photobucket.com/albums/ac27/delia_forum"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...