Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

l**** amanta sotului meu


Recommended Posts

barbatii obisnuiti nu gandsc cu penisul eu cred ca si cei mai nesimtiti din ei gandesc cu creierul da o pun pe seama lui [:-@] barbatii obisnuiti nu sunt asa ... doar jegurile sunt asa daca iubesti un barbat dupa ce joca cu tine popice inseamna ca te complaci si te minti singura eu asta cred si puteti sa mi ziceti despre dragoste si ca din iubire stati langa el ca eu nu cred asa ceva eu iubesc si vreau sa fiu iubita respectata si primesc la fel precum ofer un copil tre sa vada o mama fericita nu o femeie umilita nimeni nu e de partea amantei nici nu mai conteaza ea aci nu e nici o situatie de criza problema e rezolvata e dragoste si pace nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 463
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui corap aproape la fel de urat ca atunci cand o persoana zice ca e prietena ta si apoi achieseaza la parerea sotului ca "e proasta, inculta dar ar merge o tura"? ce fel de prietenie e asta? aproape la fel de urat ca atunci cand iti consideri sotul "un barbat obisnuit: gandeste cu pantalonii!" aproape la fel de urat, dar nu la fel de urat. amanta nu iseala sotia. sotul inseala sotia.
[alcool]Da domne', amanta e o inocenta care a fost violata. Mai, amanta era constienta ca barbatul e insurat, are copil/copii, omul n-a sedus o minora. O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED S-O IA CINEVA!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

* cand spun ca si-a luat-o nu ma refer dca de la mine sau de la alte membre DC(suntem niste anonime pt ea) care nu au empatizat cu necazurile ei, ci la faptul ca a fost inselata si de sot si de amica de fuflet. Da Crisnuk@, nici eu nu cred ca asta e dragoste.[flo] [mamica]in[9cer]de[fetita] "and the song became love and love became the egg" (Happy Feet) my little sunshine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, cum sa te feresti sa iti aduci prietenele in casa sau sa iti expui viata prietenelor/prietenilor, de frica amantlacului? Refuz asa ceva, prietenele mele sunt prietenele mele, nu le voi niciodata la indoiala, iar sotul meu e sotul meu, nu il voi pune niciodata la indoiala. Pana la proba contrarie. Dar sa stau pana atunci cu sabia deasupra capului, e cam mult. mami de andi [bat] si ilinca [alap] _________________________ [url="http://traduceri-asistenta.webs.com"]traduceri si asistenta[/url] ________________________ "Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu vad nimic rau ca autoarea a deschis acest subiect si ca ponegreste asa zisa ,,prietena,, .... amanta sotului etc. Trebuie sa o intelegem. Simte nevoia de o razbunare cu toate ca se spune ca uneori este arma prostului. Daca asi fi trecut prin ce a trecut ea cred ca asi fi izbit-o pe amanta de toate zidurile!.... dar in primul rand nu cred ca asi putea sa imi iert sotul.El este principalul vinovat. A trecut prin clipe tragice si simte nevoia de pareri, sfaturi etc. In ceea ce a declarat ca si-a iertat sotul ..... ca il iubeste in continuare si ca-l intelege(ca-i barbat si ca judeca cu pantalonii), pai tata.... ti-o faci cu mana ta. Ai acceptat asta de la bun inceput. Este imposibil sa nu fi observat ca te inseala, sau macar o mica banuiala timp de 3 ani.Te-a inselat acum te va insela si in continuare . Este un nemernic. Nu trebuie sa accepti acest lucru. Te-a jucat si te va juca in continuare in picioare. Sau... poate ca tu ai declarat acest lucru ca il iubesti si ca il ierti doar pentru ca stii ca Amanta va citii sigur acest forum.Este iar o razbunare, declarand asta mai ales ca ai declarat ca ea erea in stare sa faca orice pentru sotul tau, chiar sa-si paraseasca copii! Sfatul meu este sa te gandesti in primul rand la tine si la copiii tai.Eu nu cred ca vei putea sa mai fi fericita in casnicia actuala.Vei trece prin foarte multe framantari.Ceea ce a facut sotul tau este innacceptabil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pitzinuca
Mai fetelor, cum sa te feresti sa iti aduci prietenele in casa sau sa iti expui viata prietenelor/prietenilor, de frica amantlacului? Refuz asa ceva, prietenele mele sunt prietenele mele, nu le voi niciodata la indoiala, iar sotul meu e sotul meu, nu il voi pune niciodata la indoiala. Pana la proba contrarie. Dar sa stau pana atunci cu sabia deasupra capului, e cam mult. mami de andi [bat] si ilinca [alap] _________________________ [url="http://traduceri-asistenta.webs.com"]traduceri si asistenta[/url] ________________________ "Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."
Nu de frica amantlacului, dar eu una nu vad sensul la atata intimitate intre niste cupluri. Iar doua femei daca sunt prietene, nu e musai sa se viziteze acasa. Eu ma intalnesc cu prietena mea in oras, la un suc, o data la cateva saptamani; uneori trec si luni fara sa ne vedem, din lipsa de timp. De ce in oras? Si fiindca de casa suntem satule amandoua, si fiindca nu stiu, e mai ok in oras. Iar acasa cand ne-am vazut, s-a nimerit sa fim doar noi doua. Cred ca este si mai sanatos asa. Iar din secretele mele...ea stie cat consider eu ca ar trebui sa stie - nu imi pun sufletul pe tava....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adaida, nu ai nici o vina ca ti-ai iertat barbatul (cine stie cate n-ar face la fel, dar teoria e una, practica e alta). La fel, nu esti deloc vinovata nu ai banuit relatia intre ei...de-ar banui toate femeile atunci cand sunt inselate, multe capete ar pica [:)] Ai grija de tine. [flo] Eu te felicit ca incerci sa refaci relatia cu sotul tau si iti tin pumnii sa reusesti. Iar in cazul in care nu va fi asa, sa stii ca exista viata si dupa divort...[flo] ...si inca ceva. Incerca s-o uiti pe protagonista calvarului din viata ta. Ureaza-i doar sa-si gaseasca si ea candva linistea si...iertarea pentru dezastrul ce l-a produs. Nu cred ca e deloc usor sa traiesti cu un asemenea pacat pe suflet.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui corap
amanta nu iseala sotia. sotul inseala sotia.
sotul inseala sotia.- ADEVARAT amanta= prietena care vine si se uita in ochii tai, se joaca cu copii tai, iti stie toate intimitatile= TRADEAZA...ceea ce e daca nu mai grav e cel putin la fel de grav ca si fapta sotului. De ce cred eu ca e mai grav ? Pentru ca in definitia unei prietene nu intra si partea cu impartitul sotului. Pentru o persoana care are anumite principii, tradarea asta e mai grava decat orice lucru. ________________________ Felicia,[mamica]de [bonjovi] ([url="http://lb4f.lilypie.com/y4BDp2.png"]Gabriel[/url]) si [url="http://lbdf.lilypie.com/vbnnp2.png"][gravi] 40+ cu bulina [/url] Ana-Maria AMR [:-/]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124614"]Povestea lui[bonjovi] Gabriel[/url] [ruga]Victoria iese invingatoare!!![ruga]
_________________________ Where there is a WILL there is a WAY!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui roxy
faptul ca poate a tras un semnal de alarma scriind numele asa zisei prietene, poate si altele de pe forum sunt prietene cu aceasta si cine stie cum aluneca si in patul acestora.
Daca si sotii lor gandesc despre o femeie ca "ar merge o tura", tot ce se poate! Posibil chiar sa alunece ei primii... Eu am retinut nickul amantei si chiar sunt curioasa cum vor reactiona unele forumiste cand va scrie pe forum, aici sau in alta parte. Poate i s-au trimis si pm-uri deja[bruta] Adaida, daca ti-ai iertat sotul si-l iubesti ca la inceput, viata merge inainte, iti doresc sa poti uita si sa nu se mai repete! Daca tot ai cerut pareri, eu il consider 100% vinovat pe sot, amanta putea fi si "no name". Inteleg ca doare fiindu-ti prietena... Cu acest subiect cred ca ai vrut cel mai mult ca ea sa citeasca ce spui ca a zis sotul tau odata, si anume ca "e proasta si inculta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...