Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Implant mamar


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ela, oarecum off-topic : prietena ta a fost multumita de dr. Valcu, ca om ? pentru ca a aparut in mai multe emisiuni (frumusete pe muchie de cutit) si mi-a lasat impresia ca este un pic cam...necioplit, sa zicem, in relatia cu pacientele. Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Corina. Era super multumita si azi dupa atata timp. Adica imi spunea despre el ca si cum ...."cum naiba nu ai auzit de el diii"... dar eu nu am facut nici o operatie ca imi e teama asa ca habar nu am cine e asta. Am vrut sa imi scot "aripioarele" acum cativa ani si o doctora nebuna mi-a spus ca daca raman gravida si ma ingras rau poate plezni pielea. Nu stiu daca e adevarat sau nu ca nu mi-a mai trebuit. Si acum ma gandesc cu groaza ce faceam ca eu am luat 30kg in sarcina..[alcool] Am uitat sa o intreb cat a costat sa le scoata macar asa ca fapt divers...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Buna fetele, sunt curioasa sa aflu daca vreuna dintre cele care au implant mamar au apelat la dl dr ivan de la clinica Artis din Cluj? Va multumesc.[flo] giulia si alex-raoul (22.09.2002) "Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.redetv.com.br/drhollywood/galeria_fotos.aspx?3774,dr-hollywood-150112-julie-e-selena#8 material de studiu[:D]...este in portugheza, dar puteti intelege cate ceva sunt sigura, in dreapta aveti istoricul pacientelor, foto innainte-dupa. Eu urmaresc saptamanal Dr. Hollywood, e un fel de Dr.Oz al chirurgiei estetice...sper sa va fie cat de cat de ajutor, mie mi-a fost in sensul ca m-am razgandit , mi-e fricaaaaa[bang]de anestezie:( Nikole, mami de Albastrel si Albastrica And I saw the river Over which every soul must pass To reach the kingdom of heaven And the name of the river was suffering – And I saw the boat Which carries souls across the river And the name of that boat was Love. ---Saint John of the Cross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aveti mare grija cu aceste implanturi. Aici e un mare scandal legat de asta, 40.000 de femei in UK trebuie sa-si scoata implanturile pentru ca s-a dovedit ca sint defecte si ca pot supura iar odata substanta aceea ajunsa in organism poate da cancer. Ceva de genul asta. uite un articol dar sint multe legate de acest subiect: http://www.huffingtonpost.co.uk/2011/12/22/women-to-sue-over-faulty-breast-implants_n_1164690.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Nikole, lasa frica asta la o parte si alaturate clubului!Si eu am fost super speriata,vorba aia nu vroiam sa imi pun viata in pericol pentru o operatie dar nu ma puteam stapanii din cautat informatii pe site-uri si asa am gasit ce cautam pe clinica-metamorphosis.ro.Dupa ce am mers la o consultatie si am discutat cu doamna dr.Silvia Stanculescu m-am decis sa fac pasul final!Important e sa ai un doctor de incredere care are experienta si iti ofera detaliile necesare. Eu n-am regretat o clipa dupa operatie si ma simt grozav acum ca sunt o mamica "moderna"! Foarte fain materialul pe care l-ai postat si sa stii ca si eu sunt mare fan Dr.Hollywood!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...