Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 77 * LMA *


Recommended Posts

felicitari, sa fiti sanatsoi si sa va iubiti pina la adinci batrineti!

gabi, tre sa ne intilnim la o cafea, la pinochio. casa e cu geamuri si tencuita adeca asa http://family.webshots.com/photo/2382513860082489038yltlyp si in max in doua saptamini imi trag curentul si cam gata banii

de unde ikea? as vrea io... mai vad, mai caut

olivia, pune acu fara lustre si ce mai zici ca n-ai in momentul de fata, te-ai obisnuit la casa?

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mai, la noi sunt locuri de joaca normale ca dimensiuni, adica cat un parter de casa sa zic. si de obicei sunt doar invitatii, adica nu si altii printre ei. mi se pare mult mai ok asa decat daca ai apartament... ca noi. in casa se mai schimba treaba dar tot balamuc iese, ranesti 2 zile dupa, banii pe mancare sunt tot o gramada.... am tot facut calcule si tot la loc de joaca ies mai bine [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello

 

felicitari pt cei 11 ani de casnicie!

felicitari si pt casuta!

 

cat despre ziua lui Danu, i-am tinut-o la pizzerie, simplu si la obiect. Nu mai zic ca oricum acasa am avut invitati care au stationat 3 zile si dupa care am spalat 7 masini de haine si am smotruit 4 zile dupa ce au plecat[:D]. Vorba Roxanei, la bloc e la bloc, si cand in toata casa sunt oameni care umbla, mananca, se joaca etc, nu te poti astepta la altceva. La un moment dat eram 12 persoane care misunam prin casa, aveam senzatia ca toate-s vraiste. Oricum lui Danu ii placea, Andreei nu, drept pt care se mai bosumfla temporar si-i pe unii altii printre cate un zambet cu dinti cand mai pleaca acasa.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

 

[s] La multi ani Rares![s]

 

Andrea, multi ani fericiti impreuna!

 

Daria, vreme buna sa aveti si distractie la maxim!

 

Corina, petrecere frumoasa! Ti-am admirat printesele in poze. Succese maxime la scoala!

 

Olivia, spor la terminat trotuarul si pus gazonul...(mie mi se pare super la casa[pofta])

 

Super poze doamna Barbie![pk]

 

Roberta, voi faceti nunta frate![:D] Sa aveti petrecere super!

McDonalds sa traiasca, 450 de lei pentru copii si parintii aferenti fara sa ma intreb cate bucati de tort o sa gasesc sub covoare, canapele si paturi...:)))

Insa altfel sta treaba la curte (daca nu ploua [:D])id="size1">

 

Roxana, ca m-ai intrebat si n-am apucat sa arspund ...vremea e super, apa de asemenea...de abia le aducem pe fete de pe plaja [pk].

Eu azi bolesc un pic, az'noapte am fost la discoteca[bang][alcool][:D]

Stam in capatul statiunii Mamaia, vis a vis de o discoteca de fitze, ipanera...Am avut program de la 2 la 5 noaptea[bang]

Numa' Mariuca nu s-a trezit. Si in noaptea asta se anunta acelasi program[q] dar daca tot am platit noaptea e pacat sa ratam o zi de plaja si balaceala...

Asa ca maine plecam dupa ce ne trece mahmureala[:D]

 

Un weekend excelent sa avem!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristalina la fel am patit si noi la mare. Am fost la hotel Modern, chiar sub geam era Office Club, vineri si sambata noaptea au avut program de la 24 la 6! Asa ca noi vom renunta la Mamaia de acum.

Ioana, cum a fost la hotel Decebal? Unde ati mancat?

 

Pupici,

Andrea [mamica] de Stefania [zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007)

Poze mai vechi si mai noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Luca [s]id="blue">
id="Comic Sans MS">

Blue, oriunde esti, sa-ti traiasca feciorii.

 

 

Noi suntem extenuate [:D] Am fost ieri in excursie, unde a fost minunat, am mers cu trenul, apoi o statie pe jos, am urcat in pestera, am stat tolaniti in padure, ne-am spalat picioarele in CrisulRepede, a fost tare fain.

Daca nu aveam alergia asta blestemata si as fi dormit, era mai bine.

 

O duminica frumoasa, insorita si linistita tuturor [bis]

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]

La multi ani Luca![s]

Andrea multi ani fericiti impreuna pana la adanci batranetimie mi-a placut la decebal,curat, liniste..am mancat peste strada[:D]la mediteraneo si antik,a fost ok mancarea....in ultima zi la cererea mandrei am mancat la impinge tava la springtime dar la cata reclama ii facea mie nu mi-a placut deloc....langa hotelul nostru era o chestie interesanta,un hotel refacut din fonduri europene din 2 hoteluri reunite cu piscina exterioara si interioara,cu instructor pentru cupii,restaurant propriu,la prima vedere mi-a placut si era full,daca la anul nu fugim in alta parte cred ca acolo vom merge,ca mandrei ii prieste marea noastra[:D]...asta era http://www.booking.com/hotel/ro/2d.ro.html?aid=319855;label=2d-nWSqDS3ZwK9XwXa7PpK6vgS7443019037;ws=&gclid=COG29dXO4KoCFRsu3wody2Lcbw

 

edit:am mai pus niste poze adunate,daca va era dor de noi si cu camera mandrei:)

http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/august%202011/?start=all

hai pupicei si o duminica frumoasa

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

La multi ani, Luca! Simona, [flo]!

 

Ioana, super camera fetei, imi plac tare mult manerele! Si sunteti foarte frumosi toti trei!

 

Andrea, multi ani fericiti!

 

Eu incerc sa tin ochii deschisi dupa party, a iesit surprinzator de frumos, vremea a tinut cu noi asa ca actiunea a fost in cea mai mare parte in curte, am apelat la farfurii de unica folosinta colorate, deci nu am avut ce spala,am umflat baloane care au zburat prin toata zona, au avut coifuri si tot felul de suflatori, au dansat, s-au jucat, am facut concursuri... Totul a tinut de la 10 dimineata la 7 seara... Matei s-a mai jucat o tura pana la 9 cu fetitele din vecini, asa ca azi a adormit in masina in drum spre verisoarele lui :)

 

Sper sa revin cu poze tot azi :)

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Ce zi urata de luni [bang] n-am dormit noaptea din cauze alergice [bang], iar acum sunt la birou cu Giulik [8D]

 

Vazut poze cu Maria [olala] o frumusete [bis]

Mi-a placut tare mult camera ei [pk]

 

 

Vreau sa ii urez pe cei pe care ii vom rata:

[s] MATEI [s] STEFAN [s] LUCA [s]id="blue">

 

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...