Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 77 * LMA *


Recommended Posts

Hellou fetele!

La multi ani Luca[flo]

Si noi am petrecut, si a fost tot cu soare, in gradina, foarte frumos. Eva a primit cadouri frumoase iar Mara a fost sufletul petrecerii[:D] fara ea nu m-as fi descurcat.

Ioana, frumoase poze[olala] cred ca daca i le arat Marei plange pt ca exact la fel era mobila din camera ei din Ro, importata din polonia ziceau vanzatorii. Era un albastru mai inchis, in rest identica si Mara a facut mare caz sa o transportam in suedia cand ne-am mutat...

Eu am de sambata seara o durere feroce de masea, nu am mai avut din liceu asa ceva, cred ca a sapat sub plomba si a ajuns la pulpa... merg la 14.30 la dentist desi jurasem ca nu mai calc in alta parte decat la draga mea prietena dentista din Buc.

va pup, o zi frumoasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza[flo][pup]

Multumim pentru vizionare[flo]si complimente[pup]...Corina intr-adevar mobila este importata din polonia,camera a iesit destul de ok si simpla ca deh renumeratie mica dupa buget[:D][bang]mandrei ii place si mie la fel mai ales ca verde este culoarea mea preferata[olala]

Cori si Robi asteptam poze de la petreceri[olala][pk]

Daria sa aveti vreme frumoasa[pk]

hai pupicei[pup] si sa avem o saptamana excelenta[pk]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim [flo]

 

carmen, cluju` e proiectu`urmator.

sambata asta am luat copiii, luat trenu` dimineata la 7 si am mers sa vizitam pestera vantului; traseul din pestera insa nu e recomandat copiilor sub 10 ani, e vb de 1 km traseu fff greu, asa ca am mers cat am putut. apoi am luat-o pe jos prin padure si am ajuns la suncuius, acolo am copilarit eu. a fost fff greu pt noi astea mari [:D] seara la 8 am fost acasa [:D]

si daca n am facut febra musculara la busteni, am facut alaltaieri de la scarile alea abrupte din pestera [:I]

 

si eu astept pozele de la petreceri [bis]

 

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hellou,

La multi ani Matei[flo][flo][flo]

am pus niste poze mai blonde asa[:D] de la petrecera Evei, sa vedeti ce fete cuminti avem pe aici, dupa ce au plecat nu am avut decat de strans ramasitele baloanelor de pe jos, si de pus farfuriile la spalat. sa tot faci petrecere cu asa copii draguti!![:D]

https://picasaweb.google.com/100246269939285399156/EvasKalas2011?authkey=Gv1sRgCIHW6beEzobfggE#

Am o falca umflata... sper sa se dezumfle cu timpul ca sa nu trebuiasca sa-mi scoata nervul. ufff... aseara la aerobic la fiecare saritura simteam ca imi pleaca falca din loc :(

pup, o zi buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De mine si de Mara zici, nu??[:D] Lasa tu, ca sunt al naibii de frumoase suedezele pana la 30 de ani apoi se rideaza si se ofilesc :p zice vulpea cu strugurii [:D] si ca barbat o pui cu ele ca sunt foarte afurisite, tot e juma-juma sa-i vezi pe bietii svenssoni ce spala, calca, gatesc, lustruiesc, au grija de copii, si la sfarsit se mai si trezesc lasati cu kuru-n balta cand blonda trece printr-o criza de personalitate si vrea sa fie singura ca sa se regaseasca [:D][:D]id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellou, hellou [:D]

 

Multi Ani traiasca, multi ani traiascaaaaa ...Ianca, Stefan, Giulia, Rares, Luca, Matei, Carmencita, Mariile si sotii Andrea & Catalin !! Fratilor sa fiti sanatosi cu totii si sa aveti parte de noroc in viata!! [flo]

 

Noi am venit ieri seara de la gretili .. a fost super, Mircea mi-a spus ca "mami aici este mare, mancare si pitzcina hai sa ne mutam aici [olala]" sincer nici mine nu-mi mai venea sa plec, dar toate vacantele se termina la un moment dat. Evident cand am ajuns acasa m-au intrebat cand mai merg in tabara [:-)))]

 

Am vazut poze frumoase cu voi toti, poza Mariucai cu pepenele este geniala [olala] iar de la pozele Oliviei mi s-a facut dor de delta (by the way gazonul care l-am pius eu nu o sa-ti fie bun, eu am pus un gazon nordic pe care mi l-a carat un coleg din Austria, pentru ca am un mare nuc in curte si vroiam iarba sub nuc, e foarte bun dar trebuie udat la greu, insa am vazut la greci la hotel pe plaja (plaja in insula e doar 10 m latine nisip pietris, in rest 50 m latime iarba si copacei, deci am vazut un tip de gazon de nu mi-a venit sa cred, o iarba scurta si foarte deasa, cu frunza mai lata, crede-ma tarau pe ea sezlonguri, scaune, mese, prosoape, jucau fotbal ... deci ce tavaleala lua gazonul ala zilnic de la zeci de turisti si 30-34 grade... si arata impecabil, il vezi in pozele mele, dar nu stiu ce marca era, in orice caz, eu in constanta m-as interesa si din ala as pune, nu uita insa, orice gazon ai pune in 2 anu maxim se va contamina cu alte seminte aduse de vant si trebuie periodic replantat/erbicidat).

 

Am vazut blondele suedeze, la party voi nu ati avut nici un baiat??

 

Imi pare rau de bolnaviori, eu sunt happy ca nu am patit nici macar o indigestie si nici nu ne-am ars. [:D] De mancat... am mancat in asa hal ca a patra zi nu mai puteam sa trag fusta de blugi pe mine, iar cand am plecat de acolo in ultima zi a trebuit sa ma schimb la cabina [:-)))] ca nu mai alunecau pantalonii scurti pe noile sunculite [:-)))] radea barbata-miu de mine de se indoia de burta [:D]

 

Eh... va mai povestesc... pe masura ce-mi mai aduc aminte.

 

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...