Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de Iulie - August 2004 * 77 * LMA *


Recommended Posts

Neatza[flo][pup]

Roxi ma bucur ca si tu aplici regula asta[flo](la mine din pacate si bona si tati spun ca mandra-i prea moale si o pregatesc pentru batalii[bang]id="size1">

Robi asa da petrcere ca-n povesti trei zile si trei nopti[pk][olala]asteptam pozele!

Azi i-am mai cumparat un sarafan mandrei sa aiba de schimb,o camasa si doua perechi de dresuri si am dat 130 de ron pe ele[alcool]

Cam asa va arata mandra din toamna[:D][:D]

http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/august%202011/?start=all

Andrea[help]cum scap si eu de cutia de jucarii si hainute din balcon?

hai pupicei[flo][pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui g_ioana
Andrea[help]cum scap si eu de cutia de jucarii si hainute din balcon?
hai pupicei[flo][pup]

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,
gorodeii noi


align="right" id="quote2">

Eu saptamana asta sunt super ocupata, la inceputul saptamanii viitoare ii pleaca matusii mele nepoata inapoi in America, asa ca ne auzim dupa 1 septembrie. Si eu mai am de scapat de un sac mare de lucruri asa ca sunt direct interesata.

Am vazut poze cu scolarita, strengarita tare si de la petrecere. Cu aceasta ocazie am vazut-o si pe Roberta tunsa (ca tot a promis ca pune poze ...), iti sta tare bine.

Fug, de am fost 2 saptamani in concendiu si mai vrem si vineri sa plecam pana la Vama si am de recuperat dar tot mai trag o privire sa vad ce faceti [:I] id="size1">

Pupici,
Andrea [mamica] de Stefania [zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007)
Poze mai vechi si mai noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scriu doar ca sa nu ma dati disparuta..

am avut inundatie (noi eram plecati dupa ghiozdan)..tatalui meu nu i-a dat in cap sa opreasca robinetul de sub ghiuveta..asa ca parchetul din juma' de living este distrus..

 

in alta ordine de idei am luat ghiozdan cu Cars(nici nu-i fan Luca)pt ca este f bine lucrat,nu-i f mare..are 3 compartimente,are fund intarit cu niste mici suporti(deci nu-i plan cand sta in spate sau pe jos),intarituri la spate..am dat 120 ron la Diverta.

luat si rechizite..mai putin trusa cu figuri geometrice..asta de unde se cumpara??...a si nici pantofi de sport cu arici nu am..si apropo..pe baietei cu ce-i incaltati la scoala??

 

vazut Gorodica scolarita..ff frumoasa uniforma (asa au toti ?) dar cam lunga mi se pare mie..

vazut suedezele..super casa!! fara multa mobila..gradina superba!

Andries merci de sfaturi! unde vad pozele??

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!

Oliv aoleu!! la naiba, asa am patit-o si noi, de 2 ori... urasc fazele astea.

Ioana e frumoasa uniforma, sa o poarte sanatoasa! si mie mi se pare putin lunga, intr-adevar.

Andrea, distractie placuta la Vama, doamne ce ne-a placut acolo cand am fost anul trecut.... pacat ca e asa departe de noi ca am merge mai des. si spor la trebi!

Robi, foarte reusita petrecerea si tie iti sta tare bine tunsa!

gata, la munca cu mine.

sa aveti o zi minunata!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello

 

super pozele de la aniversare, Robi, noul look te prinde f bine.

Olivia si noi ne-am inundat o data, aveam parchetul pana la jumatatea camerei ridicat, a fost compromis, e neplacut dupa atata munca sa se intample asa ceva dar na...

 

mai, voi de unde stiti ce sa cumparati copiilor, rechizite adica, eu stiu ca vor lucra pe caiete de tip 1 la scriere insa mai mult nu stiu, ce se cere, cu invatatoarea abia in 12 septembrie ne intalnim

 

am pregatit ghiveci de legume si ardei copti pt iarna, ardei taiati rondele

 

acu ma duc sa le sterilizez un pic din nou

 

o zi buna sa avem

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi merge webshots -ul ca lumea, dar daca il cautati pe membrul "Andriesh" gasiti si o parte din pozele din Grecia.

O sa pun si linkul cand o sa functioneze si la mine la birou.

Olivia tare naspa cu inundatia, nu te supara pe tatal tau, se mai intampla.

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Multumim de vizonari...si complimente!

 

Lia, ce harnica esti! Noi am avut sedinta cu parintii in luna mai si doamna ne-a pregatit cate o mapa cu toate informatiile: rechizite, auxiliare, culoare trening, lecturi suplimentare, fisa elevului cu diverse date, ce trebuie sa aduca in prima zi etc.

 

Noi am luat un ghiozdan Gormiti, arata bine (si Matei e mare fan :) ), e destul de solid si e made in Germany.

 

Olivia, urata treaba cu inundatia! A patit-o si colega mea la o luna dupa mutare in casa noua si ea gravida in 8 luni...

La noi a lasat cineva apa deschisa afara si au curs cam 40 de metri cubi de apa aiurea...dar nu se compara paguba si disconfortul...

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roberta - super petrecerea lui Matei, la multi ani inca o data - iar voi 3 sunteti o familie tare frumoasa! [olala]

Kim - imi pare tare rau de stricaciuni... Si eu tot ghiozdan cu Cars i-am luat (o sa-i fac o poza) - dar eu am dat pe el 99 lei.

Am vazut-o si pe Gorodica in noua uniforma, pfui, sa nu-i fie de deochi, e tare frumusica!! [olala] Dar zic si eu ca fetele - e mult prea lunga uniforma - nu poti sa modifici fusta?? Ar trebuie sa fie deasupra genunchiului, are doar 7 ani...!!

 

Va pup pe toate si fug la treaba!

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina mea

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sincer... pentru scoala nu am cumparat decat ... pantofi [:D] si asta pentru ca am gasit unii extrem de frumosi [:D] si ieftini.

 

Uniforma trebuie sa iau si eu, dar cum Vic a facut un salt de vreo 3 cm numai de la inceputul verii... ma bucur ca n-am luat nimic [:D]... el era pe limita minima a inaltimii la baieti, dar vad ca genetica incepe sa-si spuna cuvantul (sau sportul pe care il face) deci probabil o sa ajung la 1.90 cu amandoi. Facea taica-miu misto de mine ca peste 5 ani trebuie sa-mi ridic mana sus ca sa-l trag de urechi [:D] Ghiozdan.. cred ca ideal ar fi unul cu compartiment pentru racheta. De mers la scoala in mod uzual va merge in adidasi.

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...