Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (173)


Recommended Posts

Donia,si eu la fel.am stat sa o vad pe Johannie.Draga de ea,cata emotie si durere! dar ai vazut,a fost minunata?!bravo ei! nelia,Agata ce patinaj face si la ce club? duminica a fost competitie si mi-am rupt gatul uitandu-ma dupa tine[:D] echipa Maiei a urcat din nou pe prima treapta a podiumului.ma poti suna intr-o dimineata cand ai tu timp,pana in 12,00
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Dana! La multi ani Maru! La multi ani Doina! si pisoi de Daiopri Ana multa putere si tarie sa ai sa treci cu bine peste evenimentul de acum. Cred ca esti deja in Romania....uf ca tare greu trebuie sa fie scuzati intarzierea, sunt cam prinsa intre tzitzilit, adormit Yann, si tare greu imi fac timp de calculator...sunt restanta la scris mesaje, la citit emailul, dar lasa ca trece Falcosu al mic a pus deja peste 2 kg(1,5 la o luna)si tare a inceput sa se simta la spate, si s-a lungit 3 cm...mananca in principiu la 2 -2,5 ore, ceea ce ma omoara, are cam o o perioada pe zi cand doarme 3-3,5 ore dar cum nu e niciodata la aceleasi ore rar ma potrivesc cu el sa dorm si eu atunci am inceput sa iesim incet incet pe afara la plimbare, cu vremea asta doux. am urmarit si eu olimpiada asa pe sarite, bravo tuturor medaliatilor si nu numai Anca si Zavalita felicitari pt viza Ione si la quebec o sa fie piesa cu Oana Pelea dar in francezas, cum de la voi e in romana? Mihaela o sa veniti si voi? Nelia cand te muti in casa aia minunata ne dai si noua 2 camere? ca-tzi ducem noi copii la activitati si sa vezi ce guias bun stim sa facem[:D][:D][:D] avem ceva oferta faina pe vara la o ferma de cai...abea asteptam sa plecam pupici la toate fetele,ma duc sa fac un dus ca plec la doftor azi Corina ,[zana] Stephanie si Yann Edward [caru] + Totoku "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani sarbatoritelor de pe forum![flo] Ana, suntem alaturi de tine, sa iti dea Dumnezeu putere. As fi vrut sa vin si eu la intalnirea din Toronto, l-am convis pe sot sa stea singur cu piticii. Rugamintea mea era, daca e cineva din zona sa ma pot lipi de ea, ca nu am masina. Eu stau in North York, Van Horne cu Don Mills. E aproape de Finch, as putea lua bus-ul, dar duminica stiu ca circula cam nasol TTC-ul. Mersi mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, Donia, eu am bocit aseara cit a patinat si la sfirsit cind a izbucnit si ea in plins... astazi, cind am vazut poza in ziar, m-a pufnit din nou plinsul. M-am pus in locul lor, citisem acum citeva luni ca le datoreaza mult parintilor, mai ales mamei, care a incurajat-o tot timpul cu acest sport, a fost linga ea in fiecare moment... si acum...[q] Si era atit de tinara mama ei, 55 de ani! Asa m-as bucura sa ramina pe podium! Pucku, pai eu ma gindeam ca intilnirea de 10 ani a Sezatoarei sa o facem acolo, pe pajiste, la poalele muntelui... cu casa sau fara casa.[:D] Ah, cai! Pe mine ma innebuneste fetita asta mica a mea cu caii, vrea sa aiba unul, vrea sa calareasca unul, deseneaza numai cai... pur si simplu nu o intereseaza aproape nimic altceva. Pasiune adevarata, nu gluma! Acum ii caut un poster mare cu un cal frumos pentru camera ei, macar asa poate ii mai indulcesc sufletelul amarit pentru ca 'ea nu va avea niciodata un cal'. Si vreau sa-i cumpar de ziua ei un cal mare, de calarit, cu blanita, vazusem pe undeva tare frumusei, numai ca s-ar putea sa fie deja cam inaltuta pentru ce vazusem eu. Ange, Agata a terminat competitiile pe anul acesta. A avut patru, nu a urcat pe podium, dar se pregateste intens pentru la anul, de fapt primul an de pina acum cind va concura acolo unde trebuie, deci cu forte egale cu fetitele celelalte. Nu cred ca vor fi vreodata impreuna, la aceeasi competitie, pentru ca ea este mai mica totusi si la un nivel mai jos decit fata ta... cred. Agata este la [url="http://www.cpagadbois.com"]acest club[/url] (e chiar in poza[:)]) si anul acesta a fost la Pré-Préliminaire (anul trecut a fost débutante). La anul va ramine probabil tot aici, ea s-a clasat mereu cam a sasea din 7-8-9 fetite cit era grupul, dar primele 4-5 erau al doilea an la Pré-Préliminaire si chiar ca virsta. Nici noi nu o putem duce chiar in fiecare zi cum ar vrea antrenoarea, ca mai are si scoala si noi la fel, teste nu va da in vara ca eu nu consider ca e pregatita si nu vreau sa sufere ca le pica, are timp. Poate accept sa o treaca cel mult la Sans Limite, dar asta numai daca se antreneaza in vara, daca plecam in Romania in vacanta cum ne dorim, cred ca va ramine acolo unde este si probabil cu acelasi solo, un pic mai dezvoltat. Ah, nu stiu cum se numeste, patinaj artistic, singura, nu e la sincron. Nu ai facut filmulet, nu ne pui si noua pe privat sa vedem fetitele patinind? Eu ador patinajul, este sportul meu preferat de cind ma stiu, dar cind vad fetitele astea patinind, ma topesc de dragul lor. Felicitari pentru aur![flo] CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chris, eu vin in To mai devreme, prietena mea vrea in Downtown, si apoi venim la intalnire. Daca nici una din fetele din To nu are drum, da-mi PM sa iti dau nr meu de celular, sa trec eu sa te iau.
Citat:
citat din mesajul lui cris1511
La Multi Ani sarbatoritelor de pe forum![flo] Ana, suntem alaturi de tine, sa iti dea Dumnezeu putere. As fi vrut sa vin si eu la intalnirea din Toronto, l-am convis pe sot sa stea singur cu piticii. Rugamintea mea era, daca e cineva din zona sa ma pot lipi de ea, ca nu am masina. Eu stau in North York, Van Horne cu Don Mills. E aproape de Finch, as putea lua bus-ul, dar duminica stiu ca circula cam nasol TTC-ul. Mersi mult.
Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am comandat cutii. Tipu' de la aeroport mi-a zis ca as putea sa ma uit si la Metro sau Bricostore (eu gasisem la o fabrica, imi trimiteau cu curier, acasa, cam la 8-10 lei bucata, cutii mari, de 60*60*60...). Si uite asa m-a apucat pe mine avantul sa ma duc la mama naibii la Bricostore, cu tramvaiul (si macar daca nu mi-as fi repetat intotdeauna ca timpul si energia consumate nu fac!!!) si bineinteles ca aveau cutii, cu 9 lei, dar la jumate de volum fata de cele pe care mi le livrau aia acasa [bang] Evident ca nu am luat, si nu atata din cauza pretului (ca na, as fi castigat timp, faceam azi cateva din bagaje...) cat din cauza chinului de a ma plimba cu respectivele cutii prin tramvai [bang] Nu stiu ce a fost in capul meu, ca pana la urma, ar fi rentat sa ma chinui cu ele prin tramvai daca pretul ar fi fost pe sfert... Ori asa, am venit acasa fara cutii. Sigurul plus a fost ca am mers si la DM si am facut o aprovizionare super cu pampersi si alte cele pe care le cumpar de acolo, si surpriza, am avut si 10% reducere [:D] Si am intrat la un targ de incaltaminte si haine, cu gandul ca poate imi gasesc niste ghete mai shic, si de unde, ca am cumparat... dulciuri unguresti! Super dulciuri though... Ce-o fi facut Ana? [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Cris puteam si eu sa te iau, dar daca s-a rezolvat, totul e OK. deci ramane pe sambata la 4.30. Mqqm, dar ce s-a intamplat de nu mai vii, ce bagaje mai? lasa ca le faci mai tarziu, stai si tu o ora sa-l vedem pe Oliver si dupa aia te duci la bagaje. Hai poate te razgandesti! Ana, drum bun si multa putere sa iti dea Dumnezeu! azi merg la doctor sa vad ce s-a mai intamplat, poate s-a intors bebe cu capul in jos, sper! hai v-am pupat si ne vedem sambata! Magda, 34+ cu Razvan [bonjovi] (19 iulie 2003) si Olivia [copil] (31 mai 2008) _________________________________________ "Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...