Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (173)


Recommended Posts

vad ca multe s-au intamplat pe aci de cand nu am mai deschis forumul acesta (aprox. 2 saptamani!?!?!). Deci: la multi ani tuturor sarbatoritilor/sarbatoritelor din ultimele saptamani. Sa fiti sanatosi si fericiti! Vad de asemeni ca se pune de o intalnire in T.O. ....dar eu am o intrebare si v-as fi foarte indatorata daca sa primi un rapuns: saptamana viitoare plec in Ro si vreau sa aduc niste bani de acolo. Stiu ca nu pot veni cu mai mult de 10k cash. Dar cum pot sa fac un transfer bancar , ceva similar, la care sa nu ma rupa cu taxele de transfer bancar si sa-i tin (banii respectivi ) in euro. Multumesc anticipat de raspuns Mama mandra de Dan Andrei (24/03/1996) si Thomas Adrian (18/01/2004) http://community.webshots.com/user/lidia67
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, am uitat sa intreb, dar a facut cineva rezervare, e pe numele cuiva sau ne vedem pur si simplu acolo? sa nu uit si eu: [s] sarbatoritilor si numai bucurii in viata! AMR: 2 zile de servici[:D] Magda, 35+ cu Razvan [bonjovi] (19 iulie 2003) si Olivia [copil] (31 mai 2008) _________________________________________ "Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magdone, chiar sa bag nasul si sa-ti vad burtica poate gasesc un moment, daca tot e la 3 minute. Daca nu, fa cafeaua ca ma-ntorc si vin prin viu grai la mata acasa si pusc multi iepuri asa. heheee. Hai ca se-ntoarce e(a)(l).[pup] caro, nu stiu daca cel mai ieftin, dar cel mai sigur, EFT direct intr-un cont aici, cont in euro. Dar daca e mai mult de 10k io zic sa vb cu un contabil, sa vezi cum te afecteaza la taxe. Altfel... dunno, cecuri de calatorie? Sau fa multiple EFT < 10k.
pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

numele rezervarii e Mariana (Donia's real name)[flo]
Citat:
citat din mesajul lui Magdone
Fetelor, am uitat sa intreb, dar a facut cineva rezervare, e pe numele cuiva sau ne vedem pur si simplu acolo? sa nu uit si eu: [s] sarbatoritilor si numai bucurii in viata! AMR: 2 zile de servici[:D] Magda, 35+ cu Razvan [bonjovi] (19 iulie 2003) si Olivia [copil] (31 mai 2008) _________________________________________ "Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."
Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magdone, au trecut deja 34 de saptamini!?! Mai un picut si tii odorul in brate. Ati vazut-o pe Nikki-a mea?[olala] Nu mergea linku-ul, am editat...
[tube]http://www.youtube.com/watch?v=pP9IQuz-jlk[/tube]
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teatru, teatru, cine mai doreste? cine mai pofteste? Am dat copy paste, de aia litere mari: SPECTACOLUL ESTE IN 23 APRILIE LA ORA 20, LA PAVILLON DE L ENTRÊPOT, IAR COSTUL UNUI BILET ESTE 30 $ ADMISIE GENERALA SI 25 $ REDUCERE PT COPII PANA IN 12 ANI, STUDENTI PANA IN 25 ANI SI PENSIONARI, PESTE 65 ANI. TEL LIBRARIEI PAGINI ROMANESTI ESTE 514-534-1412 SI PUTETI CONVENI CU EI ORA CAND SA TRECETI. INCEPAND DE LUNI, 1 MARTIE. erau doritori: Cassandra, + fiul, Nelia, Mimitete, Ione81 posibili doritori: Pitilache Caro, Eu doar am trimis bani in Ro, la TD Bank e cel mai bine, pana in 10k platesti vreo 30$; de asemenea mai este si Money Gram, serviciu la fel de rapid dar mai ieftin decat Western Union; nu stiu daca te ajuta; in Ro sunt mii de banci acuma, cred ca mai bine vezi la fata locului - si intereseaza-te si cu banca ta aici cat costa sa accepte suma aici. Rocs, Voi de la Montreal ati facut saltul? Foarte fain. De cat timp sunteti la Vancouver? Super cu pomii infloriti. La Montreal ''ninge'' de 2 zile, e o flescaila afara... puf! Mai fetelor, vi s-a intamplat sa faca sotul o mancare mai buna decat la mama acasa si mai buna decat faceti voi? Inca ma ling pe degete (de la stanga, ca cu dreapta tastez... :) Ione
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ione e bun locul de intalnire. Ora nu e cam devreme? Eu ma gandeam cam la 5:30 ca de acolo nu facem mai mult de 20-25 de minute pana la resto. Dar daca e prea tarziu pentru tine, nu-i problema, mai stam de vorba in duet in asteptarea fetelor! [:-@] Ce mancare ti-a facut sotul de a iesit asa de buna [pofta]? Mie sincer nu mi s-a intamplat minunea pana acum... dar nu se stie niciodata!!!
"Less is more" - Mies van der Rohe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...