Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC **(49)**


Recommended Posts

katty-mai usor mami cu bunatatile pe acile ca mai suntem care daca auzim de geva deja ne si miroase si te trezesti cu mine maine la masa!

 

Eu sunt acasa la orizontala din pacate contractiile au inceput mai repede decat la Vlad sper sa treaca repede si sa nu ma tima in pat prea mult ca o sa si mor de inima rea-o sa vina vremea buna si vreau sa ma bucur de aerul primaverii!

 

[gravi] +17s si mami de astronaut-cosmonaut [avion] Vladut (05.11.2003)

 

POZE VLADUT

 

 

 

 

"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello,

eu cand stau in pat cand la calculator, nu ma lasa nasul asta deloc...sunt si ragusita.

katty, o pun pe manmaia sa-mi faca placinta de mere[pofta]

anca [pup] sunt alaturi de tine

adi[flo] sananate mamei tale

 

pup toata eleoaicele...de la distanta sa nu imprastii gripa

 

bazar pentru Emaid="green">[comoara]

 

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

 

Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG

 

 

Mari [gravi] 9+ si mami de Emaid="green">[olala]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari,32 de monede de la mine.

 

Multumesc Mari..

E nasoala treaba cu mama.

Au internat-o de tot si au bagat-o pe insulina.

A trebuit sa ne mobilizam,sa -i ducem cele de trebuinta ca nu era pregatita de internare..

Cel mai rau e ca e tare speriata.

A vrut sa se duca acasa sa-si faca bagajel si sa revina maine dimineata sau luni si n-au lasat-o.

I-au spus ca poate oricand sa intre in coma diabetica si au pus-o sa semneze o declaratie precum ca nu va pleca din spital..

M-a bocit la telefon, am vorbit cu ea aproape nonstop,cred ca s-a mai linistit.Sper.

Asta e,de acum la dieta,regim,insulina,si poate,daca reactioneaza bine,va trece pe pastilute,dar ..in timp.

 

Eu sant bulversata ..intoarsa pe dos si bineinteles ca nu mai am chef de nici o petrecere(maine) ,de nici o pregateala(azi)..sper sa pot termina macar tortul.

Maine o sa le bag ceva gratare,o salata de legume,..si nu mai stiu.

Ce garnitura se poate face la gratar?Pe plita?

 

Ma duc sa mai studiez problema pe net..

 

Adriana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu-mi fac pacate cu voi, Mari si Anca, va astept la ce va pofteste sufletelul, tot ce fac e de post!

 

Adriana, sanatate multa mamei tale, fiti alaturi de ea, ca are nevoie mare de sustinere!

 

 

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui katty
Eu sunt un pic cam agitata, am ramas in urma cu cititul aici, dar voiam sa va zic ca am trimis in contul comun (la leoaice pe yahoo) toate plantatiile pe care le stiu si pe care le votez zilnic, uneori si de doua ori!Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">
align="right" id="quote2">Care este contul comun?Mamica fericita de Raducu (11.04.2009)Poze cu noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adi69
Anno,de cand esti in tara?Cum ti se pare?Catutza,condoleantele mele.Gabi,la fel,pacat de ea fata tanara..Dumnezeu sa-i odihneasca!Bubulina,bine ai venit in grupul nostru..cam atat am citit ,doua trei pagini in urma,n-am timp acum de mai multe,am de facut tortul nr 2,ceva antreuri,bagajel..maine dam un gratar la casa,ducem si un WIi ptr distractie.Sper sa-i placa domnisoarei mele,mai mult nu avem resurse si nici chef.Sant foarte suparata,abia ce am iesit dintr-o depresie..nasoala..,si acum ,ieir,am primit o veste..:(Mama si-a facut niste analize,si au gasit-o cu diabet,vor s-o treaca direct pe insulina.Nu inteleg,n-a avut niciodata probleme cu glicemia,nu prea mananca dulce(nu ca mine!!!)nu prea mananca mult de felul ei,sa faca abuzuri..of.Abia astept sa vad ce mai zice si azi,s-a internat ptr o zi in spital ,sa-si repete niste analize,A refuzat propunerea dr sa intre pe insulina,sa vedem daca va putea sa ii gaseasca un tratament la care sa raspunda..Sper sa fie bine,nu de alta,dar nu sant 3 ani de cand a decedat tatal meu..atat mai am.Da,In alta ordine de idei,cine mai are plantatie? Votez zilnic:Katty,Cata,Dany,Dodo..altcineva?Trimit si eu linkul pe leoaice,poate-mi dati un vot.Va pup!Adriana
align="right" id="quote2">Si pe mine sa ma votezi, userul de eva este karinuta, deci te rpinzi tu care e numele plantatiei ca daca scriu, imi iau avertisment. A fost inchis un cont la mine la odisee din cauza asta.In alta ordine de idei, mama mea a fost suspecta de diabet si a fost la Malaxa si a facut analiza glicemiei din ora in ora nu stiu cum se cheama, in final i-a iesit ca nu are diabet inca, dar poate sa faca daca nu mananca ce trebuie. Mama este si mai grasuta, are si hipertensiune si de aici riscurile. Eu zic sa mearga sa faca niste investigatii suplimentare, nu strica. Sanatatae multa!Mamica fericita de Raducu (11.04.2009)Poze cu noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi LA MULTI ANI!id="red"> [s] pt Catalina, sa creasca mare sa fie sanatoasa si numai succese in cariera ei [pup]

 

Imi pare rau ce aud despre mama ta, multa sanatate, si n ar trebui sa se sperie, multa putere, [pup] multa sanatate

 

scuze ca nu pot scrie cat vreau, dar recuperez eu ;)

 

pup u all!

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anca_vlad
katty-mai usor mami cu bunatatile pe acile ca mai suntem care daca auzim de geva deja ne si miroase si te trezesti cu mine maine la masa!Eu sunt acasa la orizontala din pacate contractiile au inceput mai repede decat la Vlad sper sa treaca repede si sa nu ma tima in pat prea mult ca o sa si mor de inima rea-o sa vina vremea buna si vreau sa ma bucur de aerul primaverii![gravi] +17s si mami de astronaut-cosmonaut [avion] Vladut (05.11.2003) POZE VLADUT "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
align="right" id="quote2">Ai grija de tine, Ancuta! Ce iei? Gynipral si No spa, banuiesc. Sper ca stai cuminte in patut ca nu e de joaca. Sanatate multa si pupici. Mamica fericita de Raducu (11.04.2009)Poze cu noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc.Nu prea am chef de sarbatorit ,dar..
Citat:
citat din mesajul lui Annie80
Adi LA MULTI ANI!id="red"> [s] pt Catalina, sa creasca mare sa fie sanatoasa si numai succese in cariera ei [pup]Imi pare rau ce aud despre mama ta, multa sanatate, si n ar trebui sa se sperie, multa putere, [pup] multa sanatatescuze ca nu pot scrie cat vreau, dar recuperez eu ;)pup u all!---------------------------------------------"Someone's pleasure is another's pain!"Alergic at stupidity.
"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
align="right" id="quote2">Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...