Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC **(49)**


Recommended Posts

La multi ani, Adriana, pentru Catalina, sa fie sanatoasa si fericita, asa cume e ea mereu, sa va aduca mereu bucurii!id="red"> [s]

 

Bubulina, o sa-ti trimit pe PM datele contului comun de pe yahoo, daca nu a facut-o inca nimeni pana acum!

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sunt cam tufa Adriana, nu mi-a zis nimeni pana acum asa frumos, credeam ca e vorba de altcineva. [pup]

 

[s] pentru Catalina care astazi a implinit 8 ani!

 

Vai ce copii mari aveti voi! Eu vorbesc care peste o luna aniversam 1 an, nu-mi vine sa cred!

 

Mersi katty, nu mi-a dat nimeni altcineva datele contului. Imi place mult de tot parola [flo]

 

Mamica fericita de Raducu (11.04.2009)

Poze cu noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani Catalina[s] sa cresti mare, sanatoasa si sa dea Dumnezeu ca darul tau sa te ajute in viata [;)] ...la cat mai multe premii [flo]

 

Adriana , multa sanatate mamei tale [asia] sper sa fie totul bine!

 

Katty , spor la pregatiri pentru maine!

 

am votat si eu plantatiile [:)]

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea] sa va ademenesc [;)]

 

eu sunt incantata de soarele de afara [;)] astept cu nerabdare sa se incalzeasca putin, sa infloreasca copacii si sa dea firul ierbii verde [bis] dar se pare ca mai avem pana atunci...

 

voi ce faceti astazi? eu am bagat acum a 3-a masina la spalat, mai pe seara vreau sa calc ca mai am un teanc si cam atat, nu mai vreau sa fac nimic[:D]

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi am inceput de dimineata cu treaba, sunt la a doua masina de spalat, am facut un pic curat pe jos ca altfel vine fimiu si ia cu manuta cam tot ce prinde si astept sa se trezeasca sa iesim un pic. De gatit, imi face mama cate ceva, mie nu-mi place defel sa fac mancare, fac numai de nevoie, atat!

 

Sper sa vina odata primavara sa stam mai mult prin parc ca in casa o iau razna, numai concursuri si jocuri pe facebook am in cap!

 

Mamica fericita de Raducu (11.04.2009)

Poze cu noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubulina , vad ca si tu ai avut program de spalat astazi [:)]

 

Adriana , ce face mama ta? cum se simte? Sa ne spui cum a iesit petrecerea de astazi

 

Katty , cum a fost astazi la sfintirea casei?

 

Gabi , voi cum sunteti?

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

Sunt cam terminata de oboseala, am intrat aici si am citit de mamica de pe forum, Carmen, ca a murit, si m-a cam socat, nu stiu ce sa zic mai mult!

 

Catutza, n-a fost sfintire, a fost sfestanie, o facem in fiecare an inainte de Pasti, vine nasul lui Andrei care e si preot, a fost frumos, mancare multa, invitati doar din familie, si cam atat!

 

Mai intru maine!

Noapte buna!

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, va las si eu o cafea de pe plantatia voastra culeasa-asa proaspata si aburinda!

 

 

De fapt va salut si fug, azi am o zimai linistita sper-vine mama la mine si abia o astept

(bina ca sta cel putin o saptamana), apoi o vizita la socrela si inapoi acasa!

 

Va las un buchet de [flo][flo][flo][flo][flo] ca poate VINE VINE PRIMA.....incet sa nu o sperii.

 

Si eu am auzit de mamica de pe forum! ce sa spun imi pare ffff rau cand aud astfel de tragedii, de fapt imi e fff greu sa ma exprim si sa spun ce simt!

 

 

Revin luni si citesc din urma sa vad ce ati mai facut intre timp!

 

 

Va [pup]cu drag!

 

[gravi] +17s si mami de astronaut-cosmonaut [avion] Vladut (05.11.2003)

 

POZE VLADUT

 

 

 

 

"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza

Cine a suflat spre primavara se pare ca totusi o sa vina... asa timida...

Eu sunt bulversata de moartea mamicii Carmen... mi se pare atat de nedrept... dupa ce s-a chinuit sa aibe acesti copilasi prin fiv acum soarta asta nedreapta a luat-o de langa copilasii sai... nu stiu unde am citit ca ei se uita la usa si zic acum vine mami...

[q][q][q]nu am ce sa zic mai mult! Decat ca viata este asa nedreapta uneori...

Voiam sa scriu mai multe dar parca nu mai am vlaga... raportam si noi dupa episodul de raceala cu febra , muci si altele plus nervisorii si chitzaielile de rigoare aparitia primului dintisor in gigngie( Slava cerului)[olala].In rest sanatate ca e cea mai sfanta...

O zi frumoasa!

Votat toate fetele...

 

[pup]

 

 

Dany [mamica][copil]Stefan-Ioanid="blue">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am citit si eu aseara despre Carmen [q] nu am cuvinte, mi se pare asa nedrept ca acei copilasi sa ramana fara mama asa de micuti [q]

 

Danny , la cat mai multi dintisori [bis]

 

Katty , cand ai timp te astept pe mess [pup]

 

noi azi am fost la piata sa luam pantofiori la fata pentru botezul nasei mici si tare mult mi-a placut soarele de afara...desi in unele locuri era rece chiar daca era soare

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...