Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC **(49)**


Recommended Posts

buna leaoicele,

stare de rau, abia astept sa intru in Co de vineri[:D]

Pastele il petrecem la Amara, si voi sta acasa pana la sf lunii aprilie, am 2 saptamani de CO si 5 zile imi da statul liber ca ...ma marit[flo], speram sa plecam dupa cununie 3 zile la munte, sa marcam momentul, ca pe urma cine stie cand mai plecam.

Cu pasi repezi se apropie data cununiei si Marius are emotii ,pt el e prima casatorie, a slabit cateva kg si pt ca nu stie ce sa-mi mai faca cand ma aude ca vars...

Ema va intra si ea in vacanta si vom petrece mai mult timp impreuna, sper sa avem vreme buna si sa iesim mai mult pe afara.

 

va pup pe toate si sper sa-mi treaca mai repede starile astea ca sa stau mai mult pe net[pup]

 

BAZAR GENERAL PE DCid="green">[comoara]

 

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

 

Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG

 

 

Mari [gravi]10+ si mami de Emaid="green">[olala]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup] am revenit in Bucuresti....nu ca mi-ar fi simtit cineva lipsa...

sunt in febra pregatirilor, va [pup] si spor la curatenie/bucatareala si alte cele

 

P.S. am votat toate plantatiile de cand am revenit [pk]

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

In primul rand la multi ani tuturor celor cu nume de floare, daca v-ati sarbatorit sau ati sarbatorit pe cineva drag!!![flo]id="green">

 

Apoi:

Catutza, bine ai revenit, cred ca vrei bataita [neand], cum adica sa nu-ti simtim lipsa? Eu chiar ti-am simtit lipsa...Nu ne omenesti si pe noi cu niste poze frumoase de la Olanesti? Cum a fost?

 

Si eu votez zilnic, dimineata putine monezi, seara mai multe...

Mari, drum bun la Amara si concediu placut, fara varsaturi sau stari de rau, eu sunt convinsa ca va fi minunat, sper sa poti sa mai intri, desi nu cred ca vei avea timp in preajma cununiei...

Emma, sanatate lui Andrei, sper sa se faca repede bine si sa aveti sarbatori linistite! Ati intrat pe antibiotic sau inca nu?

Bubulina, sa stii ca asa mai intram noi cateodata in apatie, dar ne revenim repede! O sa vezi ca dupa Pasti o sa fie mai animat pe aici!

Anca, nu stiu daca ti-a raspuns cineva cu mailul comun, o sa-ti scriu eu azi! Ati avut serbarea? Cum a fost?

Annie, voi ce faceti cum sunteti? Te pregatesti de Paste? Ce faci bun? De fapt intrebarea e pentru toate felinele...

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata si de la noi!

 

 

serbarera a fost aseara fff frumoasa si reusita, cantecele, poiezii, scenete dansuri, a fost foarte reusita am ras si am plans vazundu-i pe micuti atat de implicati in ceea ce faceau pe micuta scena improvizata!

 

 

Va pup cu drag pe toate si va doresc multa sanatate si toate cele bune!

 

Anca +20

s [fetita] ELENA-MARIA id="red">si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003) id="blue">

POZE VLADUT id="blue">

 

"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Bocaid="Trebuchet MS">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katty , iubita, tu oricum ai fost singura care ai stiut ca sunt plecata [pup] Am pus cateva poze pe picassa dar mai am multe de adaugat...sper ca pana la Pasti [:I]

 

Anca , poze nu vedem si noi de la serbare?

 

Gabi , voi ce faceti? cum sunt copilasii dragalasii?

 

voi ce gatiti de Pasti? eu anul asta nu fac decat drob de pui si prajituri, vrem sa mergem la mama la tara si va gati ea toate cele si facem si gratar...

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu mare palcere o sa va arat si poze numai ca va trebui sa le descarc sper sa o fac in cursul zilei de azi-acum sunt la orizontala pt ca lui bb nu ii place la serviciu!

 

Anca +20s [fetita] ELENA-MARIA id="red">si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003) id="blue">

POZE VLADUT

id="blue">

 

"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Bocaid="Trebuchet MS">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui katty
Emma, sanatate lui Andrei, sper sa se faca repede bine si sa aveti sarbatori linistite! Ati intrat pe antibiotic sau inca nu?

Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

align="right" id="quote2">


inca nu. continuam cu aerosolii cu dexa. Numai ca a dat-o in tuse acum.

Emma si Andreiid="blue"> (21.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello

 

Catutza, sa-ti fie de bine vacanta, Ai plecat pe ascuns, nu ne-ai spus, huh? sper sa fi avut vreme buna si sa va fi distrat

 

am sa intru si la poze cand oi avea timp caci...de maine incep munca [:D], well deocamdata e doar o saptamana de proba, si daca ma descurc si-mi place si pot sa stapanesc vro 30 de tzanci...o sa fiu "educatoare" la toamna

 

in saptamana asta voi "preda" la grupa 2, ei au numai doua grupe de gradi aici, deci am emotii cat casa poporului, asa ca va rog sa-mi tineti pumnii

 

am sa revin probabil maine

 

ah, si nasol e ca virgula Clau are vacanta pana pe 5, si cred ca il voi lua cu mine, scoala respectiva au liber numai duminica

 

pup u all!

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annie , am plecat pe ascuns cei drept [:I] ca nu am vrut sa se stie ca lipsim de acasa 2 saptamani

Succes sa devii educatoare [;)

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...