Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC **(49)**


Recommended Posts

La multi ani, Isabella Mariaid="red">,[s] sa fii sanatoasa si fericita, sa implinesti, alaturi de Bogdan viata parintilor tai!!! Sa va traiasca printesa, Gabi, sa va bucurati de ea si de Donu!!![flo]id="red">

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=Q2nqo-W9Qdk&feature=related[/tube]

 

Catutza, am inteles ideea ta! Pupici, am vazut pozele, ce fericita e Bianca in ele, m-a surprins lacul inghetat, zapada peste tot, nu am vazut niciodata statiunea asa!!

 

Emma, imi pare rau de Andrei, sanatate multa!

 

Annie, sigur iti tinem pumnii, bafta azi, te asteptam cu vesti bune!

 

Anca, stai linistita, asta e important acum, pui poze sau scrii cand poti!!

 

Noi maine avem liber, Andrei azi are ultima zi de scoala inaintea vacantei de Pasti...deci maine bucatareala non-stop!

 

 

 

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[asia]Multumesc din suflet ca v-ati gandit la noi[flo] si pentru urari

 

[flo]

 


Bazar general pe DCid="Script MT Bold">id="size4">

 

Blogul Speranta moare ultima

Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodoid="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">id="size1">

 

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="purple">

id="Script MT Bold">id="size4">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Issabela Elena [s] sa fii sanatoasa, sa cresti mare si frumoasa [s]

Gabi, sa va traiasca fetita [flo]

 

Katty , ce faci bun maine? Eu lucrez [q] asa ca bucatareala sambata [:(] Ma bucur ca ai ti-au placut pozele si ai vazut statiunea iarna [;)] o sa mai adaug zilele astea....

 

Annie , cum a fost astazi?

 

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

 

Dodo La multi ani! si din partea noastra! sa creasca mare si sa fie sanatoasa [pup]

 

Katty ca intrebai, ce facem bun de paste! acum m-am decis.. am vopsit oo, fac un drob, o friptura de purcel, si atat, salate , fructe

 

restul, pe unde sunteti?

 

burtici? cum sunteti?

 

cata, dec i31 copi, car mai de care sa-mi vorbeasca, arate ce stiu, sa ma atinga, o pustoaica, a stat mai mult atasata de piciorul meu, e micutza ca inaltime, si mia spus ca ma iubeste! wow, sa vedem cum va fi de luni, poate ma vor asculta mai mult!

 

Pup u all!

 

[paste][paste][paste]

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellloooo,

Fac o mica pauza, e prima oara cand stau pe scaun...

Catutza, azi am facut pasca, am primii cozonaci in tava, asteptand sa intre in cuptor, am pregatit acestecul de carne pentru rulada cu oua fierte inauntru, asta o fac dupa ce sunt gata cozonacii, iar mai pe seara muschiuletul de porc umplut cu legume.

Maine vopsim ouale, fac rulada de ciuperci si crema de zahar ars, nu mai fac ciorba radauteana, sotul stramba din nas cand pomenesc de ea, asa ca am decis ca nu mai fac, sunt destule! Oricum am timp sa ma mai razgandesc, nu prea mai am loc in frigider s-o tin!

Annie, ce dragut ca s-au atasat picii de tine, mi-a placut faza cu pustoaica lipita de piciorul tau, mi te si imaginez tragand piciorul si pitica tinandu-se de el[:D]!

 

Restul fetelor, v-ati ascuns prin bucatarii?

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare, am asezat hainele in sifonier, am stras jucarii si am facut bagajul pt sejurul la Amara. Nu pregatesc nimic acasa pt ca mama lui Marius deja s-a apucat, eu o ajut maine la ...finalizate[:D].

mi-am facut unghiile, am luat cozonacii si mai am de dat cu aspiratrorul si de sters praful. Pisica Ema face mizerie in urma mea[bang], dar mama ei nu se supara[pup], am intrat in vacanta si desi nu stiu cum o vom petrece sper sa fie vreme buna si sa stam mai mult pe afar.

 

va pup si va doresc un Paste fericit[pup]

 

BAZAR GENERAL PE DCid="green">[comoara]

 

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

 

Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG

 

 

Mari [gravi]11+ si mami de Emaid="green">[olala]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] gasca

 

Annie , super meniul [pofta] iar faza cu pustoaica imi aduce aminte de cineva cunoscut [:I] asa este si Bia mea dupa educatoare-umbra ei [:D]

 

Katty , si meniul tau este suuper bun [pofta] cum faci rulada? dar muschiuletul cu legume? Eu fac dupa Paste ciorba radautana, adica marti [;)] noi ne place dar Bia ca si sotul tau stramba din nasuc.

 

Mari , drum bun catre Amara

 

eu nu gatesc decat drob si pasca si oua rosii si cred ca niste fursecuri...doar atat. Duminica mergem la mama la tara iar luni mergem la socri asa ca ...marti fac si eu o ciorba si o friptura la mine acasa [:)]

va [pup], ma duc sa strang pe la jucariile fetei ca in seara asta vine "iepurasul" si trebuie sa fie ordine si discipilna...chiar daca nu e facuta curatenia de mandra mica [:I]

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Ii raspund repede Catutzei, caci ma zapaceste Andrei ca vrea la calculator (sunt la al lui)!

Rulada de carne: 1kg de carne tocata mixta (vita+porc), 4 felii de paine toast inmuiate in apa si stoarse, o ceapa, 2 oua, 4 catei de usturoi, sare, piper, nucsoara, boia, 3 oua fierte Eu am pus ceapa si usturoi verzi.. Se amesteca bine pasta de carne cu toate ingredientele, se pune jumatate de compozitie in tava de chec unsa , la mijloc se pun cele 3 oua fierte,apoi restul de carne si se da la cuptor pentru 50 de minute. Eu am copt in tava de chec tapetata cu hartie de copt.

Muschiuletul de porc e din retetele Monicai-Elizabet, l-am facut si de revelion si iese delicios...

 

Mari, drum bun la Amara1!!

Pupici tuturor!!!

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tocmai ce-am ratat un tort hahaha

 

 

Adi, ti ce bunatati faci? abia astept sa vad ![olala]

 

Katty la bunatatiilea alea, daca stiam, ma autoinvitam la tine [:D]

 

pup u, al doilea blat ma cheama!

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...