Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la Arcadia - Iasi (14)


Recommended Posts

Buan fetelor, ce bine ca s-a reparat forumul..in sf!

 

Camelia, suntem programate pe vineri la 14.15 la eco la pedlife, au un aparat cu care fac pana la 6 luni eco, dar cu cat mai repede, mai bine, ma duc mai mutl pt linsitea mea sa fiu sigura ca e bine.

 

Ionela, acusi nasti si nume nu aveti, parca avd ca icnepi sa faci sondaje pe forum[:D]

 

Claudita, ma bucur ca bebe Cezar a luat asa bien in greutate, bravo, nota 10!

 

Fetelor, va pup, azi am fost tae[pup]re ocupata!

 

Mamica de fetita ( Estela ), 24.mai 2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui madline82
Buan fetelor, ce bine ca s-a reparat forumul..in sf!Ionela, acusi nasti si nume nu aveti, parca avd ca icnepi sa faci sondaje pe forum[:D]
align="right" id="quote2">Ma gandeam eu sa pun o lista de nume si sa dau drumul la voturi[:D]
Mami fericita de [copil]Mihnea (14.11.2009 ) acum [gravi] 29+ cu [baietel]id="blue">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LenaC
Madline, nici eu nu a nume... si am mai multe sapt ca Ionela [q]__Lena - [gravi] 32+
align="right" id="quote2">Le spunem : bebefaranume si am rezolvat! Ce atata stres???
Mami fericita de [copil]Mihnea (14.11.2009 ) acum [gravi] 29+ cu [baietel]id="blue">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria
Citat:
citat din mesajul lui LenaC
Madline, nici eu nu a nume... si am mai multe sapt ca Ionela [q]__Lena - [gravi] 32+
align="right" id="quote2">Le spunem : bebefaranume si am rezolvat! Ce atata stres???
Mami fericita de [copil]Mihnea (14.11.2009 ) acum [gravi] 29+ cu [baietel]id="blue">id="size1">
id="right">
align="right" id="quote2">Ihi, noi nume doar de alint avem:-bubulina-buburuza-gargarita-bombonica-garofita-printesaetc [:D]Ce parere aveti de Maia, Adelina si Bianca? [:)]__Lena - [gravi] 32+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut !

 

am fost astazi la eco , ultimul cred, bibi are 3117 g, placenta gr.3 de maturatie, lichid amniotic in cantitate normala, dilatatie mai mult de 1 cm. dr. samoila pleaca joi in concediu, de atunci ne va prelua dr. cacicovschi. si asteptam ... [:D][:)] dupa cum ma simt mi-e greu sa cred ca voi naste inainte de 40 sapt...... contractiile sunt putintele, cele dureroase destul de rare ... asadar, sunt dovada vie ca se poate ajunge lejer la termen cu un col scurt si deschis inca de la 31 sapt..........

 

Lori [gravi] 38+ fericita cu [fetita] Mara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui madline82
Sunt frumaose toate Lena, dar dintre toate imi palce el mai mult Maia.Ionela, asteptam lsita!Mamica de fetita ( Estela ), 24.mai 2011
align="right" id="quote2">Si mie Maia imi place cel mai mult [olala]__Lena - [gravi] 32+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui loredanar
salut !am fost astazi la eco , ultimul cred, bibi are 3117 g, placenta gr.3 de maturatie, lichid amniotic in cantitate normala, dilatatie mai mult de 1 cm. dr. samoila pleaca joi in concediu, de atunci ne va prelua dr. cacicovschi. si asteptam ... [:D][:)] dupa cum ma simt mi-e greu sa cred ca voi naste inainte de 40 sapt...... contractiile sunt putintele, cele dureroase destul de rare ... asadar, sunt dovada vie ca se poate ajunge lejer la termen cu un col scurt si deschis inca de la 31 sapt..........Lori [gravi] 38+ fericita cu [fetita] Mara
align="right" id="quote2">Felicitari, Lore [flo] Imi place cand aduceti vesti bune [pup].Bianca, mi-am dorit de cand ma stiu sa o numesc pe fetita mea, dar cred ca sunt prea multe fetite Bianca in perioada asta... Eu am vrut sa fie un nume mai putin comun [bibe]__Lena - [gravi] 32+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...