Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica salajencelor (107)


Recommended Posts

HRSITOS A INVIAT !

 

Noi am fost toata familia la biserica la inviere. Am venit acasa , am papat paste si apoi fripturica si alte cele. Maine suntem invitati la masa la ai mei, iar luni la socri. Marti din nou la munca .

 

Va doresc sa va aduca iepurasul cadourile dorite [pup]

 

SARBATORI FERICITE !

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Ati disparut cu toatele vad ca...putem abandona subiectul? [q]

 

oti, sa va fie de bine nasitul, sa va traiasca finutul. [pup]

 

[pup], poate apareti!

 

fii alaturi de Mihaitaid="Book Antiqua">id="maroon">id="size4">

 

vid="red">oid="purple">rid="blue">bid="maroon">e id="teal"> did="green">eid="purple"> cid="navy">oid="red">pid="orange">iid="limegreen">lid="blue">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">id="size2">

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oti, sa va traiasca finutul si la cat mai multi/multe [:D]

 

In ultima vreme , mi-am redescoperit latura melodica asa k stau foarte mult pe net cautand tot felul de genuri de muzica si facandu-mi fisiere pe genuri de muzica. Asa ma relaxez eu , mai nou. Aaaaaa ... si pe ferma de pe FB ... [pk][pk][pk]

Am zapacit-o si pe Bia si vad ca "baga" puternic si ea la ferma ei [pk]

Va tzuc, merg sa ma trantesc in pat si sa astept sa inceapa dr. Oz al carei fan sunt de cand a inceput emisiunea lui nu am pierdut nicuna. La ora 9.55 sunt in pat asteptand sa inceapa talk-show-ul [pk]

 

Noapte buna !

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noa, v-ati culcat toate?

Azi am fost la Cj la derma cu Alex... Dezamagire maxima. De pe la 10 zile de la nastere Alex are cosi pe fatza, cred ca v-am mai spus. Dr pe care i-am consultat aici au spus ca v-or trece de la sine. N-au trecut si mai rau s-au inchistat sub piele, unii s-au transformat in puncte negre. Deci am mers la Cj la un medic dermatolog cu referinte f bune, la recomandarea unei profesoare de la fac de medicina. Am asteptat juma de ora dupa ora programata sa inram, am platit 100 lei consultatia care a durat aprox 3 minute. [q] Mi s-a parut ca ne-a fuserit, dr pare f sigur pe el si pe diagnostic, ne-a trantiti o reteta si ne-a asigurat ca daca nu se rezolva cu ea, il rezolva 100% dupa 2 ani cu laser [bang][bang][bang][q][q][q]

Deci cu alte cuvinte am intrat bou si am iesit vaca din cabinet![q]

L-am intrebat una alta, dar a fost f ursuz. L-am intrebat daca a mai vazut astfel de cazuri si mi-a pufait in nas, ca si cum ar fi zis ca el nu e incepator. Apoi sincer mi-ar fi placut mai multa atentie sa imi explice putin ce are copilul nu sa ma scoata asa din cabinet fara nici o explicatie. Aama ma gandesc sa ma plang profei care m-o trimis la el si sa o pun sa il descoasa ea, ca eu nu am fost deloc multumita de el. [q][alcool] Amu ziceti si voi ce sa fac? Sunt nervoasa si Vlad la fel. Asa o consultatie gaseam si pe la noi nu trebuia sa bat un drum de Cluj sa il gasesc pe el.

Va [pup], am fugit la somn ca is turbo.

 

Dulciuri

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oti, imi pare rau ca ai fost expediata de medic fara prea multe explicati, se pare ca si in Cluj sut specimene de astea, nu doar in Zalau. Macar de i-ar trece cu crema aia...

Noi de inviere am fost in badon, ca no, e tot la 12 noaptea, si sa nu il lasam pe bunicu saracu sa nu aiba cu cine ciocni un ou..am mers cu mama si cu tata. Inclusiv Stefan a fost prezent.

Duminca pe la mama si pe acasa, luni prin badon la cealalta bunica si iar acasa....m-am odihnit zilele astea, nu mi-a trebuit nici calculator, nici televizor, ca eram fleasca dupa saptamana trecuta...dupa mai multe zile de mai mult de 12 ore la munca in picioare, cu o gramada de oameni la rand, ma dureau fetelor picioarele de nu mai puteam calca...eram si umflata...dar no, mi-am revenit. De azi de la amiaza (12) merg iar la munca, saptamana asta sunt schimbul 2., de la 12-8.

Acm astept sa mi se termine hainele de spalat si mancarea de facut, si sa vina mama sa il ia pe Stefan.

Pruncu nu si-a reventi complet, inca mai are putini muci si mai tuseste mai rar, sper pe luni sa il pot duce la camin.

Va tzuc!

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

http://www.lumeadianei.blogspot.com

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oti, eu as zice sa ii spui tipei care te-a trimis la acel dr. ce s-a intamplat si sa discute ea cu acel domn, eventual sa zica cum ii spune la acest fenomen sa te mai poti interesa si tu pe net . Imi pare rau ca ati batut atata drum ca sa veniti fara nici o explicatie .

 

Diana, spor la munca si sanatate lui stefan. te mai asteptam mai des pe la noi cu povesti .

 

Eu cu colegu pe acasa. fetele sunt la socri. Am bagat 1 tura de haine ca ii cam plin la spalat. Astept sa se termine si sa mai bag inca o tura. Dupa atatea zile libere in care am zis ca ma voi odihni , numai asta nu s-a intamplat. Am fost in vizita tot timpul , nici mancare nu am papat de la noi numai in noaptea de inviere. Deci, ma simt obosita si ma cam paste si o viroza k ma ustura nasul si am secretii apoase. Sper ca nu e gripa [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...