Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica salajencelor (107)


Recommended Posts

Hop si eu, daca v-ati mai inviorat [:D].

 

Ieri am lucrat, maine si poimaine la fel voi lucra. Azi am avut zi libera de studiu si ca atare mi-am terminat al 4-lea test la genetica, l-am si trimis. Am primit rezultatele la primele doua, le-am luat cu VG(care e calificativul maxim la acest curs). Ma bucur ca am mers Ok, va spuneam cat e de greu si aveam indoieli la cum ma voi descurca, mai ales ca nu aveam cu cine vorbi, consulta...doar citeam si citeam de una singura, apoi veneau testele la care tot singura...Dar la un moment dat o tipa suedeza care locuieste in Cambodgia(temporar, vine acasa in mai) si face cursul si ea, a pus o intrebare pe forum(avem forum de discutii la curs, ca sa putem povesti intre noi, dar eu nu am indraznit) si vazand ca nu ii raspunde nimeni, nu prea povesteste lumea acolo(am zis ca las suedezii sa ii raspunda, ca eu nu stiu asa bine suedeza si nu mi-am mai scris pana cum cu nimeni) i-am scris eu, pentru ca stiam raspunsul la intrebarea ei. Si de atunci ne-am mai scris in privat, povestim despre neclaritati si problemele de la teste, am mai ajutat-o la o problema cu care m-am chinuit si eu tare mult pana i-am dat de cap...si uite asa e tare fain ca am si eu cu cine schimba o vorba despre musculitele mele [:D].

In rest, Ok ca de obicei.

 

oti, imi pare rau de ceea ce ti s-a intamplat. Eu is cam rupta acum de realitatile din Ro asa ca nu stiu ce sa iti spun...doar ca nu e deloc normala atitudinea medicului si ca va inteleg ca sunteti nervosi.[pup]

 

Diana, si eu stau aproape tot timpul la serviciu in picioare. Ma si misc mult, dar am si de stat cat timp impachetez probe sau fac probele de urina. Dar am si momente cand ma asez, mai avem si 3 pauze de cate o jumate de ora(doua dintre ele din timpul de munca, deci efectiv muncim 7 ore), mai am si de lucru la computer.

Frumos ati petrecut de Paste, cred ca Stefan a fost fericit inconjurat de atatia, nu? [pup]

 

adriana, fetele ce mai fac? Ati inceput cu role, biciclete? Eu am fost luni cu Silvia cu rolele si Diana ne-a insotit cu bicicleta, tare mi-a placut. Numai ca nu e inca ccc curatat pe aleile din jurul nostru de pietricelele aruncate asta iarna, asteptam sa curete si apoi mai mergem...ca asa e cam nasol. [pup]

 

o saptamana faina mai departe!

 

fii alaturi de Mihaitaid="Book Antiqua">id="maroon">id="size4">

 

vid="red">oid="purple">rid="blue">bid="maroon">e id="teal"> did="green">eid="purple"> cid="navy">oid="red">pid="orange">iid="limegreen">lid="blue">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">id="size2">

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

[:D]

 

mi-e o leneeeeeeeeeeeee,de ma doare[pk].

 

raportam liniste si pace in clanul meu.io cam ciufuta[:D], da trece.

 

intrai sa vaz pulsul salajencelor.

slabut muica,slabut.

musai sa va bag in priza[:D].

ia raportati acilea sa ce gatirati de paste.

 

mai, ptr ca maine ma loveste iar lenea[:D], ii spun in avans colegului giuliei un sincer La multi ani!!!!!!!!id="blue">id="size4">,sa fie sanatos si apt de munca[:D].

giuliooooooooooooooooooooo,sa-ti traiasca colegu[cheers].

 

mai viu io luna asta, ca mai avem sarba{U}toriti[pup]!!!!!!!!

 

peseu:mihaela, vazut iepuras mare,iepuras mic, motan mumos, da pe adulti nada.se poate?

 

 

 

Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, FELIX !id="blue">id="size3">

 

giulia, sa-ti traiasca colegu, sa fiti sanatosi si fericiti alaturi de Cani ! Distractie placuta [olala]

 

 

Mihaela, felicitari pentru cele doua VG - uri. Bafta pe mai departe.

 

Bia, da de ce esti ciufuta, daca nu te superi ca intreb [:-@]

 

Eu is virusata sau gripata, habar nu am ce am , de fapt. Ma cam sacaie in gat, ceva gen mancarime/usturime/uscaciune si ma cam enerveaza ca tusesc sec. Am avut secretii si am stranutat la greu. Am luat teraflu, paragripe si bag ceaiuri la greu + vitamina C. Sper sa ma refac rpd ca sambata suntem invitati la ziua cumnatului la restaurant Meses .

 

Va tzuc , merg sa lucru ceva la ferma de pe FB [:D]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Giulia pentru sotul tau!

 

Si la noi ploua si e rece, la fel va fi si in we, asa ca stam acasa...poate gratarim in curte, daca nu va ploua tare. Diana a plecat azi pe continent la un turneu de handbal, se intoarce duminica noaptea. Ovi pleaca duminica dupamasa si el la Stockholm, asa ca e cam dute-vino la noi in casa in we asta...eu vreau sa ma odihnesc, am primit si al treilea tes la curs sa il corectez, apoi am de citit destul de mult...deci am ce face!

 

[pup] si va doresc un we frumos!

 

fii alaturi de Mihaitaid="Book Antiqua">id="maroon">id="size4">

 

vid="red">oid="purple">rid="blue">bid="maroon">e id="teal"> did="green">eid="purple"> cid="navy">oid="red">pid="orange">iid="limegreen">lid="blue">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">id="size2">

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza salajence !

 

Va servesc cafelutza si un ceai fierbinte !

 

Eu tot cu nas infundat si stare de moleseala, fara chef de nimic si as avea de lucru prin casa . Ma cam enerveaza si vremea asta ploioasa. Deseara mergem la ziua cumnatului si mi-am ales o tinuta pe care sper sa o pot imbraca. Sper sa pot rezista la kef ca se fumeaza si la cum sunt acuma numai fumul nu-mi lipseste la nas [:-@]

Na ... cam atat din centrul Zalaului ... va tzuc pe toate ...

 

Week-end placut [pup][pup][pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza !

 

La noi tot vreme mohorata. Sunt fara kef. Caut muzica pe net ... va pun mai jos o muzica greceasca tare faina, dupa prima piesa Bambi au compus o melodie in romana ...

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=d3kCsO3d5hY&feature=related[/tube]

 

... si varianta romaneasca ...

 

[tube]http://www.youtube.com/watch#!v=wvueIRGywLE&feature=related[/tube]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...