Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

**Targu Neamt ~ Paste fericit!~**


Recommended Posts

Mihaela[pup]bine ai venit!Speram sa iti faci timp si sa intri mai des,bineinteles daca te lasa printesica ta [zana] Am tras si eu un ochi peste pozicile voastre[:D]Ai o fetita super :Sa va traiasca si sa fie sanatoasa!,sotul tau e topit dupa ea[pk][:)] Imi place la nebunie bucataria voastra[pk][olala]si chestia cu ''avantaj de graviduta" e super tare[:)] O zi buna ![pup] [si-eu]Mihaela,mami de ingeras Cosminiq[bonjovi][pup] http://picasaweb.google.com/BazarGeneral http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! [cafea]e gata! Mai,eu am avut o super noapte cu o singura trezire pe la 4,nu-mi vine sa cred,n-am mai dormit asa bine ooooooo de mult[pk][pk][pk]. Mihaela- asai,ne-am grabit (eu am 22 ani,sotu 25),dar nu regret,crestem odata cu el[:D].[pup] Cosminiq- si mie mi-a placut chestia cu "avantaj de graviduta",mi-e nu mi-a venit in minte in timpul sarcinii,hmmm si nici lui[:D] __________________________ [pup]la toate [url="http://picasaweb.google.com/sanora2013/DropBox?authkey=Gv1sRgCMPa6s-ByszSZw#5421768939453089874"]POZICI RAZVANEL[/url] Adina[mamica]de[copil]Razvan(14.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetele! Multumim de cafea Adina.Eu inca tanjesc la ea, incerc sa nu beau cat alaptez desi mai 'pacatuiesc' din cand in cand si mai fur cate-o gura din cana sotului. Multumesc pentru aprecierile facute pt foto. [pup] La 'avantaj de graviduta' vreau sa zic ca am avut un dosar intreg de poze impartite pe capitole: sotul la bucatarie gatind, sotul spaland etc., dar nu am 'indraznit' sa mai postez si poze din alea ca a zis sotul ca ii stirbesc de tot imaginea de 'macho' [:D]. Oricum recunosc ca am mare noroc de el pt ca si acum tot el face aproape tot prin casa...cel putin la capitolul mancare e clar treaba lui ca nu ma lasa sa ma bag cu fiica-mea la bucatarie sa nu patim, doamne feri, vreun accident.[:-@]. Va dati seama ce sufar [alcool] ca nu ma lasa la bucatarie!!! Chiar, ca tot veni vorba de sot, azi e ziua lor, nu? Parca asa se zice... ca de 40 de sfinti sunt cele 40 de pahare...e ziua barbatului! [cheers] Ce-ati primit ieri frumos de ziua voastra? La mine fiica-mea a fost rasfatata...i-am zis eu lui tat-su ca trebuia sa mai astepte pana pe 1 iunie pt gagalice ca atunci e ziua copilului si acum sa se concentreze mai mult pe mine [mariaj][:D], dar...eu m-am multumit cu un buchet de [flo]...bun si ala, nu? Glumesc!...il [pup][olala] pe sot pt gestul lui mai ales ca stiu ca nu e deloc genul care sa cumpere flori si sa mai si umble cu ele in mana prin oras, plus ca l-am [:-@] la cap incontinuu sa nu cheltuie banii aiurea pe cadouri ca acum avem alte prioritati. Hai ca m-am intins cat o zi de post cu palavrageala...dar am scris cu mana dreapta de aia am avut spor. [:D] mami de [alap] strumfita scumpa Daria-Ioana [url="http://family.webshots.com/photo/2982412560106018511VUJZab"]pozicile mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D],eu ma inscriu la mucenici,sunt buni?mi-a trimis si mie soacramea,dar iti rupi dintii in ei[bang]. Offf,e bine ca te ajuta sotul,la mine,cand e acasa doar sta cu el [bang][bang][bang]. De 8 martie,am stat acasa.Am fi vrut sa iesim,dar nu am avut cu cine.Am un dor nebun sa ies undeva,sa plec de acasa,la un restaurant,dar e dificil cu asta mic,mai ales ca alaptez,iar prieteni la care sa ne mai ducem nu avem. Cat despre cafea,[:I][:I][:I]eu beau chiar daca alaptez,rusine mie,dar nu poooot fara canoi dimineata[:D]. __________________________ [pup]la toate [url="http://picasaweb.google.com/sanora2013/DropBox?authkey=Gv1sRgCMPa6s-ByszSZw#5421768939453089874"]POZICI RAZVANEL[/url] Adina[mamica]de[copil]Razvan(14.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Noi suntem bine...program printesa: papa, kk, somn [:D] In rest...asteptam primavaraaaaaaa, ca m-am saturat de frig. Vreau sa ies la plimbare!!! Acum doar scoatem nasul cate 5 minute pe terasa in fata casei si atat...e prea frig!Si cand vad ca s-a apucat iar de nins...of![q] La noi cam toate zilele sunt la fel si eu experimentez niste stari asa ciudate din cauza asta. E adevarat ca gagalicea imi ocupa tot timpul, dar fata de viata activa pe care o aveam la servici e total opusul...si am asa o stare de 'cazuta din luna'[alcool] Voi cum va umpleti ziua? Cum te descurcai Adina cand era bb mic? A mea numai la tzitzi vrea...si cand doarme si cand e treaza...am incercat s-o pacalesc cu suzeta...poate, poate am si io 5 minute libere...ti-ai gasit? o scuipa cat colo si se stramba de zici ca-i picur lamaie in gura. Nik nu pot sa fac prin casa ca tre s-o iau la 'pachet' si cu ea la tzitzi nu prea reusesc sa fac mare lucru si zilele astea trec c-o viteza...acum e dimi, acum e seara... Na, cam asta e viata mea 'palpitanta'. A, vroiam sa intreb...bb nu reactioneaza la cafea? Mie de asta mi-e frica sa beau, ca poate o agita sau io stiu?...chiar mai citisem undeva ca organismul lor nu e pregatit sa 'proceseze' cofeina si pot sa apara multe probleme din cauza asta. dar probabil ca acolo se refereau la cantitati mari de cofeina. Eu poftesc tare la cafea...mai ales dimineata cand isi face sotul si ma trezeste mirosul...[pofta] Ma duc sa halesc ceva cat inca mai doarme printesa (k dimineata e somnoroasa si doarme mult) ca apoi o iau de la capat. O zi buna ![pup] mami de [alap] strumfita scumpa Daria-Ioana [url="http://family.webshots.com/photo/2982412560106018511VUJZab"]pozicile mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Mihaela- asa era si la mine cand era Razvan mic(acum e mare[:D]),curatenie nu era,mancare faceam numai pe fuga.Nu am avut pe nimeni sa ma ajuta,am fost doar eu si bb,iar seata sotul.Pana pe la 3 luni mu dormea noaptea bine,dar ziua dormea si 3 ore legat si mai faceam atunci din treburi,eram[alcool][alcool]toata ziua.Cand ma depaseau treburile,trageam cate o portie de plans si o luam de la capat.Cum spui si tu,toata ziua eram cu bebe in brate mufat la tzatza, cand nu dormea[bang]. Dar a trecut si in curand va trece si la tine[:D].Acum bebe e mare,sta singur in patut si se joaca,patruleaza in 4 labute sau in premergator,lucrurile s-au mai aranjat.[:D] Nici al meu nu a stiut ce e aia suzeta,si nici biberon.El a stiut de ligurita(de la 10 zile vigantolul l-am dat la ligurita),iar acum ne descurcam bine cu canita cu cioc. La cap. cafea,am baut slava Domnuluui.La o zi dupa operatie<am facut cezariana>dc.Iovoaie,cred ca o stii,mi-a adus o cafea,"sa am putere" si de atunci beau in fiecare dimi[:D].Sa fim seriosio,cata cafea se poate duce in lapte. Si eu mooor de dorul serviciului.De 8 martie m-au invitat colegele l-a serbare,imi venea sa nu mai plec acasa. Scuzati greselile,dar ciocanesc cu un deget! __________________________ [pup]la toate [url="http://picasaweb.google.com/sanora2013/DropBox?authkey=Gv1sRgCMPa6s-ByszSZw#5421768939453089874"]POZICI RAZVANEL[/url] Adina[mamica]de[copil]Razvan(14.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am facut cezariana numai ca am nascut la Piatra. De Iovoaia am auzit dar n-o stiu...de fapt nu prea stiu nici un medic din oras din specialitatea asta. La 3 zile de la operatie am facut o reactie la anestezic si am intepenit de la gat in jos...m-am speriat cumplit! am crezut ca de acolo o sa mi se traga moartea![:D] Dar,ghici cu ce m-au rezolvat d-nii doctori???Cu o cafea...ei erau asa relaxati pe langa mine, eu credeam ca mor si ei imi dau sa beau cafea, auzi?! Ma gandeam ca vor sa mor fericita ca m-am laudat ca-s mare cafengita...[alcool] Dupa ce am baut cafeaua am fost ca noua...deci mi-a facut un mare bine! Si nu mi-au spus ca nu as mai avea voie sa beau in continuare, dar ...io stiu...la cate citesc pe netul asta nush ce sa mai cred. Mai 'fur' asa cate-o gurita...dar...deocamdata imi tin pofta sub control! mami de [alap] strumfita scumpa Daria-Ioana [url="http://family.webshots.com/photo/2982412560106018511VUJZab"]pozicile mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Legat de bb...abia astept sa vina ziua aia in care o mai intereseaza si altceva inafara de tzitzi, ca acum degeaba incerc io sa o pacalesc cu zornaitori, cu carusel...bla, bla...nik...numai tzitzi vede in fata ochilor, daca nu...bairam frate! Cu muzica oac-oac cat incape! mami de [alap] strumfita scumpa Daria-Ioana [url="http://family.webshots.com/photo/2982412560106018511VUJZab"]pozicile mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...