Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

**Targu Neamt ~ Paste fericit!~**


Recommended Posts

Salut fetele... Se pare ca eu numai la ore din astea reusesc sa intru, cand voi dormiti deja. Ati fost harnicute azi vad... Eu am fost plecata cu pui mic in vizita la mama...n-am mai numarat masini ca a cam batut vantul si mi-a fost teama sa-mi tin bb-lina afara ca si asa pare cam fornaita. Adina...bebicul tau de ce se trezeste noaptea? Ca sa pape? Sau doar asaaa, ca sa mediteze, ca banuiesc ca de colici nu mai poate fi vorba. Poate ii ies dintisorii si are dureri... Multumesc totusi ca mi-ai mai lasat o urma de speranta si mi-ai spus ca astfel de fenomene nu se intampla chiar des...[pup]...vezi daca ti-am oferit flori?!...[:D]...erau ghiocei cu bulb sa stii [flo][flo][flo] Legat de baba aia care 'stie si toaca-n cer' (m-a amuzat expresia asta ca n-o mai auzisem) eu as iesi numai ca sa-i fac in ciuda[drac]...si as mai merge si tantosa si as da din fund ca vedetele pe covorul rosu [ispita], ca sa-i dau dom'le motiv real de comentarii... ...acuma serios, io zic sa nu bagi in seama chestiile astea...tu tre' sa dormi bine noaptea, daca ea nu poate dormi insa de grija ta e treaba ei... Eu am noroc de niste vecini buni...de fapt vecinii apropiati sunt tot neamuri, iar ceilalti...nush ce gandesc ca nu a indraznit nimeni pana acum sa zik nimic...dar oricum io sunt o fire pacifista si chiar daca ar comenta careva ceva probabil ca as gasi o motivatie pentru frustrarile pe care le exprima cu voce tare si l-as ierta...deformatie profesionala, ce sa-i faci...[alcool] Iar la faza cu tachinatul si certatul...n-ati bagat si voi asa un [sex] de impacare? ...[:D]...[ups] [:I]...Io tot n-am ajuns la Piatra la doctor sa-mi dea 'verde', asa ca tre sa ma intelegeti...[alcool] Cosminiq draga...dar ce ne mai complimentezi tu pe noi...[pup] Vezi ca ni se urca la cap [alcool]... Stii de ce ti-am zis ca nu te cred daca-mi zici ca esti economist? Pentru ca se spune ca ei nu au simtul umorului...[:D]...si ma gandeam ca tu esti exceptia care intareste regula. [pup] la fata priceputa la toate...io in general asa cam am 'doua maini stangi'...[:D][alcool] mami de [alap] strumfita scumpa Daria-Ioana [url="http://family.webshots.com/photo/2301455960106018511CQqLsw"]pozicile mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui elena_adina
[:-)))][:-)))][:-)))],o faza taaaaare Cum se traduce “Ziua Pacii” in engleza fara sa sune vulgar un romaneste? __________________________ [pup]la toate [url="http://picasaweb.google.com/sanora2013/DropBox?authkey=Gv1sRgCMPa6s-ByszSZw#5421768939453089874"]POZICI RAZVANEL[/url] Adina[mamica]de[copil]Razvan(14.08.2009)
[:-)))][:-)))][:-)))] Daca nu specificai acolo 'fara sa sune vulgar in romaneste' ...crek ziceam de cateva ori cu voce tare...pana ma auzea careva si-mi atragea atentia ca nu stiu sa-mi educ copilul...[alcool] mami de [alap] strumfita scumpa Daria-Ioana [url="http://family.webshots.com/photo/2301455960106018511CQqLsw"]pozicile mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ca sa va las un zambet inainte de culcare uite un banc pe care mi l-a trimis frate-meu in seara asta...[:-)))] O femeie se plange alteia ca barbatul ei nu mai vrea sex si cum vine acasa o intreaba doar: "Ce avem de mancare?"... Cealalta ii zice: "Draga, am avut si eu problema asta. Nu e grav... imbraca niste bikini negri, cu dantela, o palarie neagra, ciorapi ... si il astepti in usa, sexy asa... si se rezolva... " A doua zi se intalnesc din nou... "Ei, ia spune, cum a fost?"... o intreaba cea care ii daduse sfatul. "Am facut exact cum mi-ai spus tu, mi-am pus bikini negri, neglijee din dantela neagra, palarie sexi... ce sa mai... bomba"... "Si???"... "Si cand a deschis usa mi-a zis: "Zorro, faci si tu ceva de mancare ???" Va [pup] mamici si bb-luci...noapte buna! mami de [alap] strumfita scumpa Daria-Ioana [url="http://family.webshots.com/photo/2301455960106018511CQqLsw"]pozicile mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetele! Hai ca va dau eu si [cafea]...Eu m-am trezit pe la 6 cand a plecat sotu la servici, mi-am hranit plodu' si acum cheaunesc pe aici...nu m-as mai baga in pat ca dupa aia ma trezesc la amiaza, ca vad ca si matza asta a mea tot somnoroasa (era sa zic somnambula [alcool]) asa ca mine e, ii plac diminetile luuuuungi...

 

Faza naspa e ca am vazut ca (,) chiuveta la bucatarie e plina de vase nespalate [bang]...se pare ca barbat-meu asta s-a cam lenevit...[:D]

 

Hai ca am inceput sa bat campii cu gratie... ma duc sa vad ce pot face prin casa...o iau asa usor ca sa nu ma sperii, doamne fereste, de atata munca [alcool]...deci, dupa cum va spuneam, ma duc pe terasa sa-mi beau cafeaua...[:D]

 

Va pup...o zi buna sa aveti!!!

 

mami de [alap] strumfita scumpa id="red"> Daria-Ioana id="red">

 

pozicile mele

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Mihaeloooooid="red"> da ce ai patit mama de te trezesti cu noaptea-ncap?[balcon]eu vorbesc,care la 7 faceam cafeaua lui domn'Bogdan,dar dupa ce am tarminat,m-am bagat in pat.

Bebicu meu se trezeste noaptea....nu stiu de ce.Molfaie un pic tzatza,si iar somn.Probleme e ca il mai luam in pat la noi,iar acum banuii ca asta asteapta,pt.ca daca il iau doarme ca ursu'.Dar nu il mai iau,trebuie sa se invete in patutu lui,ca nu pot mami si tatai sa faca[xinpat],[:D]glumesc.

Citat:
citat din mesajul lui ayanna_xem
Iar la faza cu tachinatul si certatul...n-ati bagat si voi asa un de impacare? ...
align="right" id="quote2">

Doamne fereste.....cum sa nu[:I]

 

Legat de babe...cucoana asta e mama nasei bbului meu,si nu ma intereseaza,oricum ma plimb toata ziua,ca doar nu o sa tin bb in casa din cauza ei[pk][pk][pk].

 

Cosminiq-uleid="red">pe unde esti,hai la [cafea]

V-AM TUCAT

 

__________________________

[pup]la toateid="size1">

POZICI RAZVANELid="green">

 

Adinaid="red">[mamica]de[copil]Razvanid="purple">(14.08.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata [:D]si de la mine,cam tarziu totusi!Am avut trebusoara la serviciu Acu beau un ceai de menta![bang]poate reusesc sa ma constip...[bang][:I][help][xx(][consti][consti][;)].Tin o dieta de vreo 2 sapt[grasa]pt ca [ispita]asa vreau sa ajung! Amu sunt la Animaluri (adica carne si lactate)si e tare naspa.Nu mai reusesc sa dau jos de la 69 dar eu perseverez de una[alcool][alcool] Adina ,si noi patim la fel cand sunt eu [nervo][toanerele bineinteles din variate motive nu mai stie cum sa ma impace[:D][zz][zirea]dar daca eu sunt in momentul ala o micuta[vampa][ups]ma lasa in pace pana imi revin singura[wow][pk] Miha, dar cum de a indraznit sotiorul tau sa lase vasele nespalate.Bulinutza neagra are![:D][:-)))][:-)))]Am glumit..[pup]Tu chiar ai noroc cu un sot care te ajuta asa de mult, sunt sigura ca si inainte de bebe era la fel.Al meu vine odata cu mine de la munca si se aseaza la masa si copilul la fel[q]Cateodata mai zic si eu :''PE MINE CINE MA SERVESTE?!''dar nu ma aude nimeni[bang] Nu ma ajuta in casa decat la aspirat cateodata si la batut covoare [nunta]Oricum eu nu suport sa se bage peste mine in bucatarie asa ca saracutul nu are nici o sansa chiar daca ar vrea[:D][:I] E al meu si il iubesc[pup][pup]adica pe amandoi baieteii mei[pk][huta] In legatura cu [sex][xinpat][:p]e tare bine cand elimini stresul ca sa zic asa[:D]Sotul meu imi mai zice DUPA.. in gluma bineinteles[:D]:mai vrei la sala?[pathot][olala][9cer][8**]si eu [ispita][;)]zic NU! si asa trec zilele si la sala nu mai ajung[:D] Asa ca ce tzizi?! la treaba cu voi[;)][xinpat] [ruga][:-)))]Vai cred ca m-am dilit!![alcool]dar am dreptate[olala] o zi superba fetelor!Sa fiti iubite[pk][pup]si tucate[pup][pup] [si-eu]Mihaela,mami de ingeras Cosminiq[bonjovi][pup] http://picasaweb.google.com/BazarGeneral http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ayanna_xem
Salut fetele...Se pare ca eu numai la ore din astea reusesc sa intru, cand voi dormiti deja. Ati fost harnicute azi vad...Eu am fost plecata cu pui mic in vizita la mama...n-am mai numarat masini ca a cam batut vantul si mi-a fost teama sa-mi tin bb-lina afara ca si asa pare cam fornaita.Adina...bebicul tau de ce se trezeste noaptea? Ca sa pape? Sau doar asaaa, ca sa mediteze, ca banuiesc ca de colici nu mai poate fi vorba. Poate ii ies dintisorii si are dureri...Multumesc totusi ca mi-ai mai lasat o urma de speranta si mi-ai spus ca astfel de fenomene nu se intampla chiar des...[pup]...vezi daca ti-am oferit flori?!...[:D]...erau ghiocei cu bulb sa stii [flo][flo][flo]Legat de baba aia care 'stie si toaca-n cer' (m-a amuzat expresia asta ca n-o mai auzisem) eu as iesi numai ca sa-i fac in ciuda[drac]...si as mai merge si tantosa si as da din fund ca vedetele pe covorul rosu id="red">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]TARE DE TOT!!!id="red">[ispita], ca sa-i dau dom'le motiv real de comentarii......acuma serios, io zic sa nu bagi in seama chestiile astea...tu tre' sa dormi bine noaptea, daca ea nu poate dormi insa de grija ta e treaba ei...Eu am noroc de niste vecini buni...de fapt vecinii apropiati sunt tot neamuri, iar ceilalti...nush ce gandesc ca nu a indraznit nimeni pana acum sa zik nimic...dar oricum io sunt o fire pacifista si chiar daca ar comenta careva ceva probabil ca as gasi o motivatie pentru frustrarile pe care le exprima cu voce tare si l-as ierta...deformatie profesionala, ce sa-i faci...[alcool]Iar la faza cu tachinatul si certatul...n-ati bagat si voi asa un [sex] de impacare? ...[:D]...[ups] [:I]...Io tot n-am ajuns la Piatra la doctor sa-mi dea 'verde', asa ca tre sa ma intelegeti...[alcool]Cosminiq draga...dar ce ne mai complimentezi tu pe noi...[pup]Vezi ca ni se urca la cap [alcool]...Pai daca imi sunteti dragi!!!![:D]gata ca chiar vi se urca la cap!!![pup]id="red">Stii de ce ti-am zis ca nu te cred daca-mi zici ca esti economist? Pentru ca se spune ca ei nu au simtul umorului...[:D]...si ma gandeam ca tu esti exceptia care intareste regula. [pup] la fata priceputa la toate...io in general asa cam am 'doua maini stangi'...[:D][alcool]Eiiiiiii si tu acuma![alcool]nu sunt chiar la toate asa de priceputa[:I][bang]dar incerc[pk]id="red">mami de [alap] strumfita scumpa id="red"> Daria-Ioana id="red">pozicile mele
align="right" id="quote2">[si-eu]Mihaela,mami de ingeras Cosminiqid="red">[bonjovi][pup]http://picasaweb.google.com/BazarGeneralhttp://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eiiiiiiiiiii.. vb singura dar lasa ca stiu sigur ca Miha face nani[:D]mititica [nani][nani]iar Adina e plecata dupa bulbi de ghiocei[;)][fuga]

Va tuc si poate mai fac si eu ceva treaba [:D][:D]

GATA am plecat![aerob][aerob]

 

[si-eu]Mihaela,mami de ingeras Cosminiqid="red">[bonjovi][pup]

 

 

 

http://picasaweb.google.com/BazarGeneral

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...