Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**163**


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Kea
Ah si la inceput nu ma prindeam care e pisigri si care e pisik. Prea multe pisici. Apoi venea denisamada si spunea ca i-a facut sarmale motanului si ma mai minunam si cum naiba sa muncesti atata pt un motan.[:D] Pisik, foarte frumoase pozele! Are tati 2 fete frumoase si cochete! Keutu cheliutu
[:-)))] Rad pentru ca si eu incurcam pisicile si la fel ca si tine ma minunam cum de ii gateste Denisamada mamaliga motanului [:D] Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui denisamada
Buna dimineata! [cit] Am lipsit 2 zile si am de recuperraaaaaaaaaat! O multime! [:D] Recuperez, dar intai ma vait! Ce sa fac eu, ca in we plec la o conferinta, iar Adela participa la concursul bebelusilor care merg de-a busilea sambata! Si eu nu pot sa ma duc! [q] O sa se duca ta-su cu ea.... dar nu stiu daca se descurca singuri... [:-@] Si sa va spun ce-a facut mica tradatoare: a invatat sa spuna "ta-ta-ie", l-a dat gata pe ta'su mare. Sincer va spun ca nu i-am insuflat eu dragostea asta pt el. [:-@] Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] [url="http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042"] Adela-Marisa [/url] ( 5 aprilie 2009 )
Venim sa facem galerie!!!! [pk] Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cativ13
Buna dimineata! Nu am noutati si nici probleme...azi[:D] sau mai bine spus "acum".Piti doarme si eu mi-am propus o supa de galuste...sa vedem ce iese[:-@][:-@] A, daca nu se modifica schimbarea, noi vom veni sambata la Babyexpo.[pk] punem de-o intalneala?[pup] mami de Silvia Ioana
Aaaa! Nu veniti sa-i faceti galerie Adelei? [disco] De la 10:50! [pup] Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] [url="http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042"] Adela-Marisa [/url] ( 5 aprilie 2009 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Galushca
Iete cum imi atrageti voi atentia si ma deraiati de la muncit: Cum e aia sex cu autoxervire, Chatonescu? Sa stie si baba. Si facui o galeata de cafea, ca mi-e somn. Si niste pita cu crema de cioco. Va rog sa poftiti. Sexoasele la regim sa nu citeasca.
Ma bag si io si la cafea si la pita cu cioco, ca io nu-s la sexy mother... Sunt asa [nani]...Victor a reactionat destul de rau la schimbarea de locatie. Ieri la 6 am ajuns acasa, in Bucuresti. Incantare retinuta, agitatie, vroia sa vada tot si totusi ii era frica de orice...ma rog, toate bune si frumoase pana la programul de nani-nani... L-am adormit de 3 ori si l-am pus la el in pat, moment in care s-a trezit de fiecare data urland...dar ce lacrimi, ce suferinta.... Asa ca...m-am culcat cu el. Si toata noaptea, daca ma miscam putin plangea de mama focului si numai lipit strans de mine a stat... Iar azi numai langa mine...fereasca sfantul sa ies din camera si sa-l las singur...ieseau niste lacrimi de crocxodil... Fug ca s-a trezit urland... ________________________ Gigelica,mami[grasa] pentru ca [xdulci] de [bonjovi] Victor-Andrei - Pitonul[i]
[bis]30 martie 2009 [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Kea Ah si la inceput nu ma prindeam care e pisigri si care e pisik. Prea multe pisici. Apoi venea denisamada si spunea ca i-a facut sarmale motanului si ma mai minunam si cum naiba sa muncesti atata pt un motan.[:D]
Ha-ha, da, imi aminesc. Am zis ca i-am facut si mamaliguta la sarmale si a papat restul de mamaliguta cu branza si smantana, ceea ce te-a blocat complet. [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Fetelor, pana recuperez eu... [:I] cum gasesc prima postare? Sa ma nostalgesc si io! Si mai ales: unde-s pozele pisikutzei, ca mor de curiozitate!! [s] Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] [url="http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042"] Adela-Marisa [/url] ( 5 aprilie 2009 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Galushca
Iete cum imi atrageti voi atentia si ma deraiati de la muncit: Cum e aia sex cu autoxervire, Chatonescu? Sa stie si baba. Si facui o galeata de cafea, ca mi-e somn. Si niste pita cu crema de cioco. Va rog sa poftiti. Sexoasele la regim sa nu citeasca.
Hihihihi, ce scapara okii cind e vb de SEX [olala][:D] Sexu cu autoservire e ala cind sari pe om cind iti vine pofta [:I] Banuiesc ca e valabila si reciproca [8D] Famille Dragoon cu [zana] Izia, 23 mars 2009 Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cativ13 La Sala Polivalenta. Ne ducem la soare [pup] mami de Silvia Ioana
Aoleu! Bine ca ai zis, ca eu ii trimiteam la Palatul Copiilor. [:I] Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] [url="http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042"] Adela-Marisa [/url] ( 5 aprilie 2009 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Citat:
citat din mesajul lui denisamada
Buna dimineata! [cit] Am lipsit 2 zile si am de recuperraaaaaaaaaat! O multime! [:D] Recuperez, dar intai ma vait! Ce sa fac eu, ca in we plec la o conferinta, iar Adela participa la concursul bebelusilor care merg de-a busilea sambata! Si eu nu pot sa ma duc! [q] O sa se duca ta-su cu ea.... dar nu stiu daca se descurca singuri... [:-@] Si sa va spun ce-a facut mica tradatoare: a invatat sa spuna "ta-ta-ie", l-a dat gata pe ta'su mare. Sincer va spun ca nu i-am insuflat eu dragostea asta pt el. [:-@] Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] [url="http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042"] Adela-Marisa [/url] ( 5 aprilie 2009 )
Venim sa facem galerie!!!! [pk] Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
[pup] De la 10:50! [disco] Denisa-Madalina [mamica] fericita de [zana] [url="http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042"] Adela-Marisa [/url] ( 5 aprilie 2009 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...