Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA!!!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**163**


Recommended Posts

ce fac fetele?[:D] eu am scos copilul la aer in curte...fac 5 ture si adoarme cu hanoracul si pantalonii pe el. noroc ca era rupt si nu a protestat cand l-am dezbracat si mutat in patul lui. denisa - pai vad ca Adela e pe mani bune, du-te linishita ca are cine sa strige dupa margine[:)] eu la 10 nu ajung nici cu politia[:(]...in plus habar nu am cat mai suntem contagioshi. chiar asa, ai idee?[pup] chato - bravo voua[pk] mai fetelor, eu sunt singura nebuna care nu s-a rupt de copil nici macar o noapte???...asa ma apuca cheful cand va aud, dar asa ma apuca dorul si cand il duc sus sa doarma... clar, nu am scapare...e boala grea[alcool]
[copil] 25 martie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310
Citat:
citat din mesajul lui aris26 mai fetelor, eu sunt singura nebuna care nu s-a rupt de copil nici macar o noapte???...
[copil] 25 martie 2009
Nici eu! Nu cred ca as putea inca... Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009
Nici noi nu dormim separat...ca nu m-as odihni eu[:D] ea nu stiu... mami de Silvia Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aris26
gataaa!!! am poarta la scara[pk] ce dezamagire pe pitic ca s-o trezi[:D]
[copil] 25 martie 2009
de unde ai achiz poarta? ca si Julia e amatoare de scari si cu o poza cu poarta nu ne servesti? [mamica]de[zana]Julia Petra(29.03.2009) si de [bonjovi] Daniel(05.03.2006) [url="http://picasaweb.google.com/zsuzsu0529"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ah, m-am mai linishtit...deci e o maladie[:D] zsuzsu- e o poarta de lemn de la ikea. a fost 250 de lei dar a muncit tata o gramda la ea pt ca era prea mica si a avut nevoie de piese de adaptare ca sa o latzim cat trebuia. altfel puteam alege varianta de fier care avea si extensii, dar era tot 250 poarta si 150 fiecare extensie a cate 15cm fiecare[alcool]ajungeam la vreo 5mil. mai bine o croshetam eu. o sa fac poze poate o dai la facut la o tamplarie. pana la urma nu e nevoie de tot sistemul ala de inchidere. iti trebuie doua balamale si un vazorpus cat mai sus
[copil] 25 martie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna..fetelor. Intru si eu sa-mi limpezsc creierii..ca de dimineata numai in spitale sunt[bang][alcool][bang]Desi au fost gemenii+Andrei pe injectabil si suspensie antibiotic..gemenilor nu le-a trecut..deloc..si nici nu s-a ameliorat[bang][bang][bang]Andrei aproape ok..doar a ramas cu tusea, care persista de obicei dupa pneumonie. EI..la ei.la plamani nu se mai aude/vede nimic..dar tusesc si fac febra..in continuu...am sa ajung sa o iau pe aratura[bang][alcool][bang]AZi am facut radiografii...urasc chestia asta..ca a terbuit sa-i iradiez...am facut analize de sange, urina.tot ce era posibil si imposibil..si am lasat o caruta de bani....
[url="http://community.webshots.com/album/573905447NCKDKO"][copil]Vlad si [copil]Catalin-17.03.2009[/url]
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=140220"][copil] Andrei Luca -15.12.2006[/url]
[url="www.codrinasstore.blogspot.com"]Vizitati magazinul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...