Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc mult fetele, fiecare sfat imi este de folos. Armina hai ca mi ai facut ziua mai frumoasa!!! nu ca sa mergem noi acolo o luam... Preturile la case in Las Vegas au cazut rau de tot si am zis ca in loc sa tinem banii in banca ptr o dobanda miiiica mai bine cumparam casa si o inchiriem. Se plateste singura si le o lasam fetelor. Delia LA MULTI ANI lui Rudy!!! sa aveti o mini vacanta frumoasa la Disneyland. Pumba sanatate la fetita. Andreea sanatate si voua dragilor. Of of Pantero...draguta de ea. Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Panteruta, din pacate leucemia poate fi o urmare a chimoterapiei (daca a facut pt cancer)[q]Nu mai tin minte exact daca era mai tratabila ca alte tipuri de leucemie. Imi pare tare rau pt nepotica ta[flo]Poate ca o sa aiba puterea sa lupte mai departe. Tie iti doresc sarcina usoara si bb sanatos si cuminte[flo] Hilde si tie felicitari si sarcina usoara. Delia, sa iti traiasca flacaul[flo] Oare noi din Ca avem voie sa luam case pe la voi? Ca la noi costa si costa si costa[bang][bang] Miere sanatate multa si putere[pup] Carmen, cand trimiti lista la miere da copy si la mine te rog, ca iaca vine ast mic din urma cu lumanarelele[q] Mama ei de treaba ca au scos toate medicamentele. Acuma nu zic ca nu e mai bine asa, da eu cum il ajut? Ramona, vacanta placuta[pup] Numai bine tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor...nu reusim sa dam de nimeni, nu raspunde nimeni la telefon... Daiopri, toata ziua am cautat despre leucemie, ca nu stiam nimic, si am citit si eu ca poate fi side effect de la chemo :(.Ea s-a nascut cu neuroblastoma ce a lasat-o si paralizata de la brau in jos... Daca o vedeti la spital cu toate acele bagate in ea si cum e zambitoare de zici ca nu are nimic...nu am vazut copil mai curajos...si e o mana de copil, are greutatea unui copil de 9 luni...si tot gaseste putere sa zambeasca... Adriana 12w si Aidan Alexander - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro
Sanatate multa copiilor, Pumba si Andreea! Adriana 12w si Aidan Alexander - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
[q][q][q][q][q][q] nu am cuvinte. e groaznic si atat de nedreapta viata asta. Acu' ceva timp in urma,nepoata prietenilor mei a fost diagnosticata cu diabet zaharat la varsta de 3 ani(genetic nu ereditar)...[q][q][q]... . sa ne rugam la DD sa ne tina copiii sanatosi. 29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora! [url="http://www.luanababymall.ro/concurs/?page=1"]un vot va rog![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bic [hia] si noi luaram patul mai intai, cu care's f happy, doar ca acum incep sa-mi dau seama ca va fi greu de gasit o saltea ca lumea la el. Patu'-i european, il masurai ieri si-mi dadui seama ca daca salteaua are mai mult de 8 in o sa ajunga mai inalta decat noptierele (care-s parte din frame) si o sa arate, cred, aiurea. Asta dupa ce tocmai terminasem de citit cum ca saltelele ar tre' sa fie cat mai groase, cre' ca de pe la dublu in sus. Mie mi-a placut prin hoteluri sa dorm in paturi inalte, da' la frame-ul asta nu se potriveste, asha ca nu'sh. Patu' asta este echipat deja cu stinghii, ele sunt europene, da' nu cre' ca-s flexibile. Pe site-urile americane am citit ca musai sa-ti iei spring boxul aferent la saltea, ca altfel n-are suficient suport si nu stiu ce. Eu insa as ramane la stinghiile din dotare o fi bine o fi rau [:D] LucasMom, tu ai scris de o saltea mai "subtire" - ar fi pana-n 8 in? [asia] Delia, La multi ani! lui Rudy. Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...