Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Lai cu saltelele e delicata treaba, ca trebuie musai incercate [:D]oricite sfaturi ai primi. S-ar putea inclusiv cu Mr. Lai sa nu te potrivesti la tipul de saltea d'armite cu noi [:D] Noi ne-am luat acum 2 ani una scumpisoara rau dupa parerea mea (e si king size), ca eu sunt mai cheap [nebu], dar DH are problemele cu spatele asa ca el a ales-o. Asta dupa ce am facut nspe mii de excursii la magazin (Sleep doctor la noi) si a calarit toate saltelele alea de ma saturasem si eu si copila! Mie nu-mi pasa oricum ca eu dorm pe orice, deocamdata [8D] Salteaua e in conditii perfecte si pentru mine cea mai comfy pe care am dormit vreodata! problema e ca lui DH nu-i mai place acum ca cica e prea soft [:-@] si vrea alta mai ferma caci asa crede el ca i s-ar potrivi [:-@][:-@] Numai ca eu inca nu aprob bugetul [:D] There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lai, am asa niste viziuni de gulf water amestecata cu petrol, nu stiu de ce.[:D] M-am uitat si la zona Galveston si ce mai e pe acolo, dar parca-i mai ieftin in Florida si mi-era dor, ca n-am mai fost de niste ani. Am un fel de love-story cu Florida.[:D] Dar tipul asta de vacanta e ceva inedit pentru noi, sper sa-mi priasca. Pe aici am vazut ca sint multe magazine Sleep Experts, uita-te dupa astea. Eu nu-s persoana potrivita sa dau sfaturi despre saltele, ca n-am nimerit-o pina acum. Am si eu saltea din asta cu foam si o urasc din suflet. Cum daduram un sac de bani pe ea, sotul zice sa mai asteptam pina cind o schimbam.[:D] Eu planuiesc sa-i fac o surpriza si sa apar intr-o zi cu alta saltea. Oana C a descris bine cum este, exact asa simt si eu cind dorm. Data viitoare cumpar cea mai ieftina si cea mai "firm" saltea. Poti oricind sa-i pui un "topper" daca ti se pare prea tare, dar daca ai cumparat o saltea prea moale nu vad cum s-o faci mai "firm". Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa lui Aidan! Felicitari Hilda pentru sarcina! Ramona, suna bine casuta. Vrem poze si descrieri in detaliu! La saltea si eu zic ca trebuie incercata. Eu sint printesa si mazarea[bang]. Avem un soi de Beautyrest (king size) cu pillowtop si deasupra inca un topper umplut cu fulgi...ma scufund, dar dormitorul este singurul meu refugiu si imi place senzatia de "enveloping" cind ma bag in pat. Nici la Waldorf nu dorm mai bine (pe probate[:D])... Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit asta si-i funny: http://theoatmeal.com/comics/misspelling Ma enerveaza tare mult greselile gramaticale si as mai avea si eu de completat: sale si sell could've/should've/would've si could of/should of/would of Mai au una buna despre apostrof. Edit - Hilde vezi si caffeine facts.[:D] Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lai, ma refeream la saltelele facute doar cu foam; cele care au foam plus altceva sint ok, e bine sa aiba si-oleaca de springs in ele [:D] Noua ne-a luat de fiecare data vreo 2 ore probatul saltelelor, de credea nenea de acolo ca sintem in magazin doar la plesneala, fara gind sa cumparam ceva. De data asta cred ca imi bag picioarele si cumpar prima saltea pe care ma simt bine, de la Ikea. Irina, imi pare fff rau pt Aidan. Sper sa fie bine cit de curind. Chiar nu am idee ce ar mai putea avea acum; te cred ca esti la capatul puterilor si stresului. [pup] Ramona, pai in toiul caldurii, tu mergi in Florida? [:D] Eu m-as retrage la munte in iunie-iulie-august, ca-n Florida nu e de stat in lunile alea. Mergi la Ciufulet, in Colorado, acolo e super fain vara.[pk] Eu am terminat cu testul de 3 ore, am bagat in mine un lunch baban, asa ca acum stau linistita pina miine, cind primesc rezultatul [:D] Oana [gravi] [fetita]30+sapt si [majoreta] Eva (29 iunie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miereamara, poate ii iese vreun dinte? baiatul prieteni mele facea febra mare cind se intimpla asta. Hilde felicitari! eu in prima sarcina am facut totul ca la carte , inclusiv nebaut cafea vreun pic si a iesit un cupil atomic. la a doua am baut cafea de am vazut stele verzi si baby #2 e f cuminte. [:D] din cite stiu eu, in moderatie, consumul de cafea nu este nicidecum interzis.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost Oana, dar mi-a fost cam frig.[:D] Vreau plaja si caldura, de astea nu ma satur nici in TX. Chiar a fost frig in iarna asta. As fi vrut sa mergem in iunie (altfel n-am cum din cauza programului cu copiii, iar iarna parca nu-i destul de cald nici acolo - pentru mine[:D]), m-am gindit ca atunci inca nu-s ploile in toi - sper sa avem noroc totusi. Linga apa-i briza, e OK. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anamaria, ce mai face sotul tau?? Cum se simte?? Irina, asteptam info de la dr...intreaba-l daca crede ca ar fi de considerat ceva pt intarirea sistemului imunitar (oscicco...ceva...nu stiu cum se scrie[:I]) Macar acum in perioada de acomodare cu gradi si iarna... Ramona, venim si noi sa va vizitam la vara, sau poate veniti voi la noi cateva zile!! Oferim cazare[:D] si fun!!!! Andrada, hahaha!! Dar ce varsta aveai?[:D] Io la 22 de ani, soacra mi-a spus ca sunt nebuna ca vreau sa cresc un copil...ca ce...nu am auzit de avort??? Ca ea facu' si e ok...[alcool] Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul [cool] [url="http://www.youtube.com/watch?v=NDLoByR4EnI"]David[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/11552209@N04/"][foto][/url]
[red][url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57837&whichpage=5"]D-ale lui David [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...