Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lavi uraaaa, felicitari, sa fie totul bine!!!![bis][bis][bis]

 

Despre noi, numai de bine, saptamana trecuta am tras o fuga la mare, am avut noroc de vreme buna, ne-am bronzat, ne-am relaxat, acum ne pregatim cu drag si spor de gradi[:D]

 

Va pupam, ma intorc la trebi[pup]

 

[mamica]Madau siid="Comic Sans MS">id="black"> [zana]Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Comic Sans MS">id="red">

povestea nasterii Mirunei, filmulet aniversar [i]

filmuletze poznase 1 si 2

 

 

bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX[foto]id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami, Ina, lavi, maria_alexia, Noki ... va multumim de aprecieri. [pup]

Da lavi.... e asa cum spui, pt 3 minute jumate de stat si cantat pe scena sunt ore intregi de pregatiri. Mateea face totul din pasiune si mai ales in joaca. Imi place mult lumea asta a ei, fara vulgaritati, plina de copii talentati, care parca sunt facuti pentru scena si care se joaca in cu totul alt mod, daca pot sa ma exprim asa - parca ar juca intr-o piesa permanenta de teatru.

Lavi ... felicitari pt liniuta [flo][pup][olala], sa dea DD sa ai o sarcina usoara, la termen si un bb sanatos. [pup]

 

Gabriela si [zana]Mateea Ioanaid="red"> id="Script MT Bold">id="size2">

Povestea unui inceput de viata... id="Script MT Bold">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laviiiiiiiiiiiii in sfarsit! De cand astept vestea! Dupa prezicerile mele trebuia sa nasti luna asta parca!:)) Sarcina usoara, profita din plin, si un baietel sanatos si pufos iti doresc! :))

 

 

Alina si missele Amalia 17.11.2005 si Alessia 02.11.2010

 

POZE ALESSIA

Povestea nasterii Amaliei

 

Parfois on regarde les choses, telles qu'elles sont, en se demandant pourquoi.

Parfois on les regarde, telles qu'elles pourraient être, en se disant pourquoi pas.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavi, felicitari!!!!!!!!!!!!! [bis]

Cred si eu ca esti [9cer], sa dea Dumnezeu sa decurga totul bine! [pup]

 

Alinush, cum a fost botezul? Sa va traiasca micuta crestina! (am vazut-o in poze pe FB, e o dulce, cu rochita ei cu coronita cu tot! [olala])

 

Madau, sa va fie de bine iesirea.

 

Maria-Alexia, faina "tura" voastra prin Brasov!

 

Si noi am fost la ocean in weekend, am trimis ceva poze in contul comun. Ieri a fost sarbatoare si am avut liber, azi abia ne intram in ritm. Offff, ce urat e trezitul de dimineata...

 

Meems & Rianna (16 dec. 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wooooow.... Lavi, felicitari!!![bis][bis] Sarcina usoara si bebe sanatos iti doresc!!! [pup]

 

Madau, sa va fie de bine iesirea la mare! [flo]

 

Alinush, sa va traiasca micuta crestina! [flo]

 

Noua ni se misca primul dintisor. [:D] Se misca de vreo saptamana din ce in ce mai tare. Voi cum ati procedat, l-ati scos acasa, sau la dentist? Se trage de dintisor in sus sau in fata/ in jos?

 

[mamica]Cami & Alexandra Daria [hop] (02.01.2006)id="Script MT Bold">id="size2">

id="black">

Cid="red">rid="blue">eid="limegreen">sid="purple">cid="green"> sid="orange">iid="red"> iid="purple">aid="red">rid="green"> cid="black">rid="orange">eid="blue">sid="purple">cid="green"> ... id="red">!id="size2">

 

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)
id="size2">id="black">

 

Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ...id="size3">id="Times New Roman">id="purple">

 

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata! id="black">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...