Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (138)


Recommended Posts






[buburuza] Aradence DC! [buburuza]

adablackcat [flo] (Ada) - Teo [berica]- Iulia [hippi] si Vlad [auto] alina33 [flo] (Alina) - Dacian [berica]- Dragos [auto] Alina.a [flo] (Alina) - Gheorghe [berica]-Elisa [hippi] alinamoro [flo] (Alina) - Calin [berica]- Dragos-Catalin [auto]& Adelina-Oana [hippi] alinutza13 [flo] (Alina) - Sebastian [berica]- Fabiana [hippi] ancapolgar [flo] (Anca) - Ovi [berica]- Alex [auto] anichka [flo] (Ana) - Costel [berica]- Albert Fabian [auto] anto [flo] (Antonela) - Radu [berica]- Denisa [hippi] claudelu [flo] (Claudia) - Claudiu [berica]- Raul-Andrei [auto] claudia_maria [flo] (Claudia) - Paul [berica]- Ana Maria [hippi] si Andrei Paul [auto] cristinacsa [flo] (Cristina) - Mihai [berica]- Carina [hippi] & Alexandra [hippi] cristiana70 [flo] (Cristina) - sotul [berica]- David [auto] Cristale [flo] (Cristina) - Flavius [berica] dalina2x2 [flo] (Dalina) - Alex [berica] - Anita [hippi] & Miriam [hippi] DianaR [flo] (Diana) - Vasile [berica]- Vlad [auto] & Timeea [hippi] & Teodora [hippi] Diana11 [flo] (Diana) - sotul [berica] - Alexandra Ioana [hippi] dita [flo] (Edith) - Eugen [berica] Ducky [flo] (Diana Maria) - Helmut Robert [berica]- Glad Helmut Ioan [auto] & Elena Maria [hippi] flavia ramona [flo] (Flavia) - Sorin [berica]- Bogdan Ioan [auto] gabitzica [flo] (Gabi) - Ciprian [berica]- Tudor [auto] & Ioana [hippi] gabibociort [flo] (GabiB) - Nicu [berica]- Maria [hippi] Hildegard [flo] (Veronica) - Ioji [berica]- Stefan Peter [auto] ILDI25 [flo] (Ildi) - Stefan [berica]- David [auto] & Ivett [hippi] lu_ana [flo] (Oana) - Bogdan [berica] lindaG [flo] (Linda) - Mark [berica] maggda [flo] (Magda) - Danut [berica]- Bianca [hippi] Melania14 [flo] (Carmen) - Ovi [berica]- Melania Ioana [hippi] & Serban-Andrei [auto] Monica70 [flo] (Monica) - Ghita [berica]- Diana [hippi] & Tudor [auto] maria_rubi [flo] (Maria) - Adi [berica]- Mara [hippi] & Dora [hippi] Niko_26 [flo] (Nicoleta) - Cipri [berica]- Maia [hippi] & Bogdan [auto] pau [flo] (Nico) - Romy [berica]- Paula [hippi] pufymic [flo] (Ioana) - Ovidiu [berica]- Alesio Andrei [auto]& Nicolas Mihai [auto] Ralu79 [flo] (Raluca) - Andrei [berica]- Miruna [hippi] Relusha [flo] (Mirela) - Bogdan [berica] - Radu Deian [auto] Somleac [flo] (Mihaela) - Cristi [berica]- Daria [hippi] & Alex-Andrei [auto] & Matia [auto] & Victor [auto] Ianuarie 01.01.2006 - Diana, fetita lui Monica70 - "Monica" 10.01.1974 - Ovidiu, sotzul lui Melania 14 - "Carmen" 11.01.1960 - Ghita, sotul lui Monica70 - "Monica" 14.01.2005 - Melania Ioana, fetita lui Melania 14 - "Carmen" 18.01.2007 - Mara, fetita lui maria_rubi - "Maria" 20.01.1980 - Stefan, sotul lui ILDI25 - "Ildi" 22.01.1981 - Ducky - "Diana Maria" 22.01.1981 - Niko_26 - "Nicoleta" 22.01.1973 - Somleac - "Mihaela" 23.01.1973 - Romy, sotul lui pau - "Nico" 27.01.1970 - cristiana70 - "Cristina" 29.01.1999 - Daria, fetita lui Somleac - "Mihaela" 30.01.1977 - Anichka - "Ana" Februarie 03.02.1971 - Vasile, sotul lui DianaR - "Diana" 05.02.2005 - Ana-Maria, fetita lui claudia_maria - "Claudia" 05.02.1977 - Hildegard - "Veronica" 07.02.2003 - Alex-Andrei, baiatul lui Somleac - "Mihaela" 08.02.1962 - Radu, sotul lui anto - "Antonela" 09.02.1981 - ancapolgar - "Anca" 20.02.1970 - Nicu, sotul lui gabibociort - "GabiB" 28.02.1974 - Ioji, sotul lui Hildegard -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Yoooooooooooooooooi fetelor remember me [barfa]? Mai traiesc dar ma termina pruncii [bang][bang][bang]si ai mei si ceilalti. Nu am noutati ,doar am intrat sa va salut.I-am trimis pe toti la plimbare si eu lucrez ceva pt scoala .Va [pup] pe toate. Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [avion] Serban Andrei(11.06 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No ca am fost (de fapt a fost tati cu Raul, ca eu a trebuit sa stau la serviciu pana la 6 [bang]) la dermatolog...si asta i-a schimbat tratamentul si cica nici vorba de alergie...zice ca de fapt e doar o eczema [alcool] I-a dat vreo 3 creme cu care trebuie sa-l dam...speram din suflet ca acum sa fie bine ... Ada, Raul nu doar pe Iulia si pe fratioru ei [:D] nu ii mai vrea la el, ci pe toti [:-)))] Mi-a spus clar ca data viitoare cand mai chem copii la el sa-l anunt din timp ca isi face un plan cum sa se imparta la toti [:-)))] Si a mai zis ceva de n-am stiut pe unde sa ma ascund de ras... "piticu ala (adica Bogdi a lu Flavia) daca se mai baga in fotbalu nostru nu stiu ce-i fac"..."ai vazut ca a sarit sa ma bata?" [:-)))] Duminica toata ziua, toata familia a stat in pijamale [:D] Primu care a renuntat la ele a fost Clau, iar noi doi abia dupa masa pe la 4 [:D][alcool] Alina, tot am vrut sa te intreb...ce zice Dragos de schimbarile astea de invatatoare? Teo e foarte necajita, s-a atasat foarte tare de copii (chiar asa, ca o mica barfa [:D]...cum a fost ca invatatoare? [:D]...sincer, ca nu ma supar [:D]) Nu stiu daca ma credeti sau nu, dar eu chiar nu am timp nici de mine...la serviciu e tot mai mult de lucru si plus de asta nici nu ma prea risc sa intru pe forum ca nu-i place la sefu, asa ca mai bine evit, apoi merg in Vlaicu la Raul unde sigur stau 2-3 ore (minim), apoi cand ajung acasa, daca nu aduc mancare de la mami trebuie neaparat sa fac ceva de mancare, apoi mai e si de spalat, de strans, etc, iar seara eu pic lata, in 10 minute de cum ma bag in pat adorm [bang] Rar, chiar rar apuc si eu sa mai citesc pe aci
[flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea Licuriciului iubit! [flo][/url]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada si Flavia, io si acum rad cand imi amintesc cum il fugareau fetele pe Clau [:-)))] Nici cand era fecior nu-l fugareau fetele ca acum [:-)))] Si ce rau imi pare ca nu i-am facut o poza cum era el cu 4 prunci in brate [:-)))]
[flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea Licuriciului iubit! [flo][/url]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, eu am fost in Beer House sambata cu niste gagici sa o sarbatorim pe una dintre ele ca pleaca in strainatate. A fost fain ca am fost doar noi dar nu mi-a placut ca era mult fum si muzica prea tare ca nu ne mai auzeam. Deci alta locatie trebe cautata pentru iesiri. Urmariti "CAlifornication"? e tare serialul. E cu David Duchowny. E total ndividul. Si ca la orice alt serial, seara ajung sa ma culc pe la 2-3 ca" mai unul si gata". Alina inca nu mi-am facut poza ca nu am unde sa o pun si pana nu imi pune Daci site-ul lui Dragos sus nu ma inscriu in alta parte ca nu il mai reface."), am uitat de Grey, sezonul 6. Tre sa ne ntilnim sa mi-l dai si mie :) In rest d'ale casei, Dragos la bunici ca mai tuseste si eu c lucrul meu. Miine imi fac o curea maro sa ma asortez cu cizmele de primavara abia astept sa treaca saptamana asta sa se incalzeasca mai bine. Va pup si va doresc o saptamana excelenta!!! Alina si Dragos-5 anisori http://www.dragos.inarad.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina33, tu faci curele? Zau ca ma intereseaza o curea de piele neagra care sa mearga si la blugi si la pantaloni putin mai eleganti. Clau, pai Bogdi e fotbalist mare ca si taicas-o asa ca slabe sanse sa nu se bage el la un fotbal. Da cand a sarit la el sa-l bata nu stiu [:D]. Oricum a fost total Raul cum era el suparat pe copii. Claudiu fugand de fete a fost in top ca si faza in seara aia. [:D] Carmen, noi nu te-am uitat. Abia astept vremea buna si soare cat cuprinde.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...