Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (138)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata ! CRISTALE ar fi super daca ai ajunge la Fortuna,stau chiar langa statia de tramvai.De ce nu iti activezi PM sa nu plictisim fetele [8D]?
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata sau cum o fi ca io m-am trezit cu o durere de cap si de ochi groaznica [q]. Am luat un paracetamol sa vad daca rezolv ceva. O sa citesc si eu despre margarina sa vad ce si cum. Oricum sunt convinsa ca la fel este si in cazul altor alimente, insa conteaza si cantitatea consumata, orice exces fiind daunator. Io is putin nervoasa. In ultimele saptamani de la gradi mi se spune mereu ca Bogdi este rau, ca nu asculta, ca se ridica de la masa cand nu are voie, ca ii bazaie si pe alti copii, etc. Este pus la colt mai mereu insa se pare ca nu are efect. Problema mea este ca el chiar nu este un copil rau, are momente, nu pot sa spun ca e cuminte foc insa eu nu am avut probleme mari cu el, stiu cum sa-l strunesc in situatiile mai delicate. A avut un copil rau care ii batea pe toti, apoi s-au mai adunat 2 care sunt mai rai si cred ca ii imita pe aceia. Nu bate copii, insa deranjeaza orele din ce spune educatoarea. Tind tot mai mult sa cred ca cel putin una din educatoare, daca nu amandoua, nu stiu sa-l stapaneasca sau ca exagereaza. Daca asta se intampla anul trecut cand au avut loc schimbari majore intelegeam, dar ele imi spun ca s-a schimbat de cand cu lipsa de la gradi din decembrie cand am fost in spital. Voi ce ziceti, ce sa fac, ca m-am saturat ca in fiecare dimineata cand il duc sa mi se spuna ca a fost rau, ca e agitat, ca nu sta locului, etc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, eu cred ca depinde de la educatoare la educatoare. Unora li se pare normal ca (virgula) copiii sa fie copii, adica agitati, neastamparati, neascultatori, si altele care se asteapta sa se poarte copiii ca adultii. Si ai mei au sezoane, cand sunt ok cand o iau pe aratura, dar de ascultat asculta ce si cum vor, cu insistentele de rigoare din partea mea. Pe masura ce cresc sunt mai cooperanti in toate. Acum si Vlad e foarte incapatanat, trebuie sa fie toate cum le vrea el si cand vrea el. Ne mai certam, mai lasam dupa el uneori... Asta e. Si Iulia e foarte intelegatoare cu el. [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici drag plecat in cer[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat...despre homeopatila: si eu a trebuit sa insist de cateva ori pana a raspuns, si asta pentru ca eram tot apel in asteptare, vorbea la telefon. Daca stau sa ma gandesc, numai noi de pe forum cat il sunam...si tot are cu ce se ocupa cat sa nu le raspunda altora. Amfost de trei ori la el in doua saptamani, si erau doua cazuri in fata noastra de vazut. Asa ca...sa-i acordam circumstante atenuante omului. [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici drag plecat in cer[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada, ma gandesc ca depinde de la educatoare la educatoare. Probabil li se pare si lor ciudat ca a fost cuminte pana acum si acum a inceput sa fie mai neascultator, dar daca vezi ca are o treaba cu copii aia fa ceva, eu le-am zis sa-l separe de ei, sa-l puna langa fete sau copii cuminti, asta in conditiile in care nu-i deranjeaza prea mult pe ceilalti sau sa gaseasca ele niste solutii ca eu nu sunt acolo sa vad ce si cum.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na io azi ma enervez aiurea. Am sunat-o pe mami si era chiar la gradi sa-l ia pe Bogdi si imi spune ca chiar acuma ii spunea d-na ca Bogdi nu a fost cuminte, la care eu intreb ca ce a facut si imi spune ca Doamna zice ca nu a vrut sa manance [bang]. Na acuma, is io exagerata ca is nervoasa azi sau alea nu au ce face. Adica daca el nu vrea sa manance inseamna ca nu e cuminte??? Si ce e mai rau e ca ii si spune copilului asta sau zice cand el e de fata. Luni o sa incerc sa am o discutie cu d-na care o fi de dimineata sa vad daca rezolv ceva. Daca lovea pe careva, rupea/spargea ceva intelegeam, dar el nu e cuminte pt ca nu manca???????? [bang][bang][bang] Na ma iertati, da ma descarc si eu asa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...