Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (138)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ILDI25
Carmen scumpa la vorba (scris). Cum stati cu operatiunea olita ?La noi e fara succes . Ildi cu [bicla] David (2 mai 2006) si [bibe] Ivett( 25 iulie 2008)
Ildy draga,ce-i aia?Io ma-nteleg cu serban ca surdu' cu mutu'.Cu exceptia lui tata,mama(mai nou am devenit tamama [q]),papa,ammmmmmmm nu vorbeste nimic.Nu reusesc sa-l faca sa spuna tzatza daramite sa-l pun pe olita! Maine va pun sa vedeti ceva martisoare facute de Mela,acu' merg la nani ca mor de somn.Noapte buna! Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [avion] Serban Andrei(11.06 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Flavia si eu cred ca trebuie sa discuti cu ele, dar du-le si un pachet de cafea "sa bea acolo". E clar ca asteapta atentiile de care vorbeam. Nu te enervezi degeaba, mancatul nu e o problema de cumintenie. Incearca sa le sugerezi finut in discutii ca Bogdi se plictiseste si de aia face ce face, ca sincer eu cred ca despre asta e vorba. Nu poti cand mai mergi la UTA sa faci vizite inopinate la gradi? Eu de multe ori am facut din astea cand era Daria si am constatat ca educatoarele erau la cafea si copii singuri in grupa[:D]

Na ca s-a trezit Vic.id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Haideti la o cafea, la un fresh, cappuccino si ceva pe langa.

 

Miha, probabil ca si asta e ca se plictiseste Bogdi, pntru ca daca are ce face nu ai treaba cu el. Totul e sa il implici in orice activitate. Sa fac vizite inopinate nu m-am gandit, dar din cate stiu eu gradinita e inchisa pana la ora la care se pot lua copii acasa. O sa ma interesez sa vad.

 

Eu sunt la munca bineinteles [bang]. Acum a trecut un nenea pe la mine, cu tablouri facute din servetele de dimensiune 30/30 cm, foarte dragute si cu 7 lei bucata asa ca am luat pentru educatoare si ingrijitoare asa ceva pt ca oricum martisoarele nu au la ce sa le foloseasca. Acestea sunt dragute si hand-made. O sa le pun intr-o punga eventual si pe langa o sa pun si cate un pachet de cafea si o felicitare.

Nici mie nu-mi plac chestiile de genul cand de asta depinde a face sau a nu face ceva. In rest daca persoana merita dau din placere, dar nu sa fiu obligata.

 

Clau, cum e Raul acum? Se vede ceva imbunatatire de la tratamentul nou?

 

Ada, mai tuseste Iulia?

 

Alina, Ade in ce stadiu se afla?

 

Vineri cred ca merg la teatru cu colega mea. A primit invitatii la teatrul de revista si vom merge impreuna daca nu intervine ceva. Nu am mai fost de mult la teastru, abia astept. Si cand ma gandesc ca pe vremuri aveam abonament [q].

 

Carmen sa ne pui poze cu martisoarele Melaniei.

 

Cristale sa ne pui si tu poze cu martisoarele facute pentru fete.

 

Ma pun sa muncesc ceva, sa aveti o zi faina in ciuda vremii de afara care pe mine ma dispera deja.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flaviaid="red">, mai tuseste Iulia, si Vlad cateodata, dar sunt bine. [pup]

Clauid="red">, tu chiar nu ne scrii nik? Cum e Raul acum?

Alina id="red">m, te-am sunat de pe Orange dar n-am insistat ca ma gandeam sa nu dormi... Cum stam cu martisoarele ca eu nu stiu nik.id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu mi-a raspuns Alina unde ne intalnim asa ca nu am dus martisoarele. Cand se trezeste probabil imi va spune. As vrea sa merg mai dupa masa cu ele poate se opreste si ploaia.

Flavia sigur ca o sa pun pe blog martisoarele, dar dupa ce le livrez. Sper sa fiti multumite.

 

www.floar3d3colt.blogspot.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, parerea mea ca doamnele cam exagereaza in privinta lui Bogdi, ar trebui sa stai de vorba cu ele si sa-ti spuna concret de ce ii rau, ce face la gradinita...si ce ar vrea ele sa faca Bogdi...sa stea nemiscat? [V]

Multumim pentru cafeluta si celelalte bunatati. [pup]

Ade ii binisor, doar ca mai tuseste, rar, dar f urat. Acu' jumate de ora am gasit-o dormind pe jos. [:D] Eu eram in bucatarie si cand am chemat-o la masa nu a raspuns, cand vin in camera ea dormea dusa, am pus-o in pat si nu s-a trezit. [:)]

 

Carmen, asteptam poze cu martisoarele! [^]

 

Cristale, scuze ca n-am raspuns mai repede, n-am deschis calculatorul azi. Da-mi pe PM numarul tau de telefon sa ne intelegem cu intalnirea.

 

Ada, atunci dormeam cand m-ai sunat, am vazut tarziu apelul tau. [:I]

 

Dragos ii la concurs la karate, de azi dimineata de la 9. L-am sunat pe Calin si zice ca mai dureaza pana ii vine randul, sunt ff multi copii. La polivalenta ii concursul.[:)]id="blue">

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, superbe martisoarele...si ce frumos a desenat! [olala]

 

Am primit si eu martisoarele de la Cristale, foarte dragute. [pk]

 

Dragos n-a ajuns nici acum de la concurs, mi-a zis Calin ca sunt copii din 5 sau 6 tari. id="blue">

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

Carmen foarte dragute operele Melaniei!

Si noi am primit martisoarele de la Cristale,de fapt Diana a avut privilegiul sa le aleaga pe cele mai frumoase [pk] http://www.dropshots.com/MONICA2010#date/2010-02-27/16:04:38

Ne-am abonat de cliente si pentru la anul [8D]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

[cit]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...