Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (138)


Recommended Posts

Ploua, ploua ce melancolie, vreme de betie... dar, sa trecem la lucruri mai serioase.

Carmen foarte talentata Melania.

Cristale si martisoarele tale sunt dragute, ai avut ceva de lucru...

Alina, ce totala e Ade cum a adormit pe jos. [:D] Saracul Dragos, o sa fie rupt de obosit pana ii vine randul.

Mie imi pare rau ca nu mi-a venit mai repede ideea sa il mobilizez pe Cipri sa incropesca ceva martisoare. Poate ii vin ceva idei pana miine.

Nu v-am aratat ce a reusit sa faca din plastelina de Craciun.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
Nu v-am aratat ce a reusit sa faca din plastelina de Craciun.
align="right" id="quote2">

Gabi, nu ai poze?

 

La 7 si ceva a ajuns Dragos acasa. Dupa ce-a terminat el n-au m-ai stat ca se grabea Calin sa plece undeva, concursul nu s-a terminat inca.

 

Unde se gaseste de cumparat "material" pentru martisoare? [:)]

Merg sa-i fac baie la Adelina, apoi sa faca Dragos si incerc sa-i culc mai repede.id="blue">

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un Martisorid="red"> si din partea mea. [pup]

Va doresc O PRIMAVARA MINUNATAid="green">! [bis] [floare3] [flo] [floare3]id="blue">

Edit: Nu stiu de ce nu se incarca de pe youtube, va pun link-ul direct:

http://www.youtube.com/watch#playnext=1&playnext_from=TL&videos=tIfkoY3KS_w&v=cwUS7anj_Z4

[tube]http://www.youtube.com/watch#playnext=1&playnext_from=TL&videos=tIfkoY3KS_w&v=cwUS7anj_Z4[/tube]

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristale si fetelor id="red">multumesc de aprecieri,am sa i le transmit Melaniei.[flo]

 

Nu stiti pe cineva ,de incredere,care aduce parfumuri de afara sparlite, la juma de pret?id="green">

 

Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea][cafea][cafea]

Cafea pt toata lumea si un martisor...

Martisorid="red">

O primavara minunata!

Diana, fetele merg miercuri la karate, ele au fost si anul trecut...Acu ma gindeam ca Vladut face 6 ani deja... L-ai inscris la scoala? (pt anul viitor?)

Carmen, frumoase martisoarele Melei!

Cristina si gemenele

 

 

pantofiori

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...