Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (138)


Recommended Posts

O primavara cu suflet senin si muuulte zambete.

 

Am avut un wekend vai de mine.

 

Vineri in Ungaria cu nasii lui Vic la Novac. Apropo, Flavia , am platit 30.000 ft consultatia. Seara musafiri.

Sambata programul obisnuit cu copii dus adus de la cor, engleza si inca o data engleza.[sofer]drumuri la spital la bunica-mea, din nou musafiri.

Duminica mai mult pe la spital, a operat-o pe buna-mea si nu e bine de loc.

 

Azi la lucru o zi infernala. brrrrrrr

 

Am facut martisoare si noi, au iesit super, doar ca nu pot pune poze ca nu-mi pot descarca aparatul.

 

Carmen superbe martisoarele Melei.

 

 

[pup]

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumim pentru martisoare si urari! [flo]

Am primi azi flori, martisoare si cioco de la pacienti. Ce draguti sunt unii batranei cum le impacheteaza foarte frumos si cochet. [olala]

 

Miha, imi pare rau ca nu-i bine bunica-ta. [:(]

 

Fetelor, sunt reduceri la Moda (la Intim), de azi pana in 8 martie.

Am fost azi si mi-am cumparat un palton scurt tip jacheta si un impermeabil, 50 ron bucata. In rest n-am avut rabdare sa probez altceva ca era fff multa lume si o caldura ca(,) curgeau apele pe mine.[:D] Nici n-am vazut altceva interesant, doar un costum, dar era stramta fusta. [bang]id="blue">

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un MARTISORid="red"> si de la noi [flo]

 

Carmenid="red">, foarte foarte frumoase sunt martisoarele Melaniei [flo]

 

Mihaid="red">, multa sanatate bunicii tale [flo]

 

Flaviaid="red">, si eu zic la fel ca restul fetelor, sa stai de vorba cu educatoarele [flo]

 

Adaid="red">, uite ca mai dau si eu pe aci [zz]

 

Cristaleid="red">, anul viitor sa te ti ce de comenzi vei avea [:D] Si mie mi-au placut martisoarele tale [flo]

 

Noi azi am dus la gradi martisoare pentru toate fetele, educatoare si ingrijitoare, dar cel mai ce dintre toate a fost martisorul Brianei [:D] AHA, avem iubita [:D] Si ce emotii "am avut" [:D] Martisorul Brianei a fost in forma de inimioara si scria pe el "love you" [:D]

Eu am primit de la baietii mei o frumoasa felicitare superba...superba e si poezioara ce mi-au scris-o [olala][q][olala]

"Esti primavara vietii noastre

Un cos de ghiocei primeste-n dar

si vrem sa te-asiguram ca in acesta

e dragoste far' de hotar"

[olala][olala][olala][olala][olala]

 

Si acum pentru ca vorbeati de margarina...noi nu mancam unt ca nu ne place, noua ne place multtttt de tot margarina si uite ca inca n-am patit nimic [:D] Si vorba lu Ildiid="red">, daca e sa stam si sa ne gandim ce putem manca, nu mai mancam nimic [alcool]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau, ce frumoasa si emotionanta poezioara! [olala]

Si Dragos a dus martisoare colegelor de clasa plus pentru cateva fetite din clasa IV-a. [olala]

 

Am primit si eu un martisor foarte frumos de la Calin (o brosa finuta), mi l-a adus de la Bucuresti, de fapt doua am primit (unul cu litera C cu pietricele si are snur gros). [olala]id="blue">

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ali si eu am primit un C (brosa)cu pietricele de la unu dintre colegi, e foarte foarte fain, nici n-am mai vazut asa ceva pana acum. Si am mai primit o lumanare in forma de trandafir cu tavita si multe alte martisoare... si toate doar de la colegi ca sefu s-a facut ca ploua [bang]

 

 

[bang][bang][bang] vorbind de C-ul meu tocmai mi-am dat seama ca nu l-am dat jos de pe bluza si acum e in masina de spalat [bang][q][bang]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haideti la o [cafea] de amiaza!

Clauid="red">, esti dusa! L-ai bagat la spalat? A mai ramas ceva de el?

Carmenid="red">, tare talentata Mela![olala]id="purple">

 

Licurici drag plecat in cer

 

 

Adaid="size3">id="red">, mami de id="purple">Iuliaid="size3">id="pink"> (10 iulie 2003)id="purple"> siid="purple"> Vladid="size3">id="blue"> (6 mai 2006)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani CarmenMulta sanatate si fericire alturi de familia ta frumoasa.

La multi ani Ovi Ioana ce mai facei? Nu ai mai scris de mult.

Eu sunt distrusa...amandoi copiii mei au serbarea de 8 martie in acelasi timp( Tudor luni la 15.30 iar Ioana la 15.45). Cum sa ma impart??[help]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...