Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (138)


Recommended Posts

La multi ani sarbatoritilor de ieri!!!!!

Carmen sa intri mai des pe forum.

 

 

Diana la ce invatatoare l-ai inscris pe Vlad?

 

Gabi, nu poti vorbi cu educatoarele sa mute putin serbarile? Si eu am stresul asta cu serbarile de la scoala si gradi. De aceea ma agit din timp si le zapacesc si pe educatoare si pe invatatoare. Acum la scoala nu fac serbare de 8 martie, asa ca voi avea doar la Matia.

 

Alina , multa sanatate. L-am vazut pe Dragos, abia astept sa-i aratfilmuletul lui Alex.

 

Eu tot asa alergata si trasa in toate partile. Trebuie sa fac ordine in sistemul asta si la lucru si in familie, prea toate trec prin mine pana se ia o decizie si simt ca-mi explodeaza capul, ca sa nu mai zic de randamentul = 0.

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sper sa rezolvam cumva cu serbarile. Azidimineata nu m-am intalnit cu educatoarea Ioanei ca am ajuns prea devreme la gradi, asa ca nu am putut discuta cu ea. Asa ca m-am aliat cu o mamica ce e in aceeasi situatie cu mine. Acum facem lobby sa vedem daca pot sa modifice cumva programul sa nu se mai suprapuna serbarile. Sper sa se rezolve, pentru ca nu vreau sa pierd nimic. Serbarea de 8 martie de pentru MAMA, asa ca mama trebuie sa fie langa amandoi puii. Acum sa va spun de ce am ajuns asa devreme la gradi...

Azidimineata la ora 7.05 m-am trezit cu Tudor gata imbracat la noi in camera. A venit si Ioana, evident, dar in sac. [:D]La 7.15 copilul meu era incaltat si cu geaca pe el , gata de plecare, eu nu stiam de pe unde sa ma culeg si pe Ioana la fel[:D]. La 7.25 au coborat baietii si au mai stat 10 minute dupa noi. Eu m-am intors de 2 ori inapoi ca uitasem gentuta Ioanei iar cand m-am intors prima data am luat inca o poseta de-a mea.[alcool] Nu am avut timp nici sa ma fardez azidimineata, dar cine e ca mine ca am ajuns inainte de 8 la lucru.[:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un articolid="red"> despre Veronica-Hildegard. O mai stiti? Eu mai intru uneori pe blogul ei, are retete interesante.[^]id="blue">

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina foarte fain Dragos la carate. Eu ma asteptam sa se lupte cu cineva. Dar oricum a prestat bine.

Nu am uitat-o pe Veronica, dar nu a mai scris de multa vreme aici. E bine ca e asa pasionata de gatit. Si ca are TIMP.

Flavia ai vandut ceva azi?

Diana ce mai face Teo?

Carmen ati chefuit de ziua ta? Ce cadouri ai primit?

hai fetelor, ca eu sunt la pc, am ceva stresant de lucru si tot dau refresh ( sa ma deconectez) ...dar nu prea am cu ce[q]

Ati vazut ca e interzisa reclama Nadiei la Rama? Cica nu e prezentat doza zilnica recomandata . A postat Mirela ieri un articol pe DC.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Ati vazut ca e interzisa reclama Nadiei la Rama? Cica nu e prezentat doza zilnica recomandata . A postat Mirela ieri un articol pe DC.
align="right" id="quote2">

Da, am citit articolul, cica nu a specificat ca doza zilnica recomandata e 20 g maxim. [:-@]

 

Gabi, Dragos nu-i asa de avansat la karate, a avut doar exercitiu individual, au fost copii care s-au luptat. [:)]

 

Miha, cum ii bunica ta? id="blue">

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

L-am adormit!Doarme rau ca tot ii cresc masele(4intr-o luna)si sta pregatit sa rasara si un canin.Acum ca tot doarme Bogdi o sa raman fara baterie la laptop[:D].

Ildi mi-ar place sa ma duc cu rulota, doar programul incarcat al lui Cipri ma retine.Sper sa aiba timp in vara de plimbari cu casa-n spate.[:D]

Exercitiul efectuat de Dragos se numeste kata si e tehnica de karate iar el trebuie sa-si imagineze ca se lupta .

Nu mai am baterie, era sa pierd mesajul

[pup]Somn usor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Carmen si Oviid="blue">. Tot ce va doriti sa se implineasca.id="size3">id="red">

 

Scuze de intarziere.

 

Gabi, nu am vandut nimic de 2 saptamani, ala de ieri vroia ceva ieftin ieftin, sa-l sun cand iese ceva ieftin pe piata.

 

Io is obosita, tot pe la 1 noaptea m-am culcat saptamana asta. Aseara am fost cu niste prietene la Carrefour, Bogdi s-a jucat la locul de joaca si noi am mai stat la povesti.

 

Am de lucru asa ca va las.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

 

salut,

 

Nico, pe unde umbli? de ce n-ai mai venit la aerobica?

 

telefon

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...