Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (138)


Recommended Posts

Moni, noi avem mamici care au dat copiilor lapte de vaca sub 1 an, n-au avut posibilitatea sa cumpere lapte praf, copiii sunt sanatosi si n-au avut nicio problema din cauza laptelui de vaca. [:)]

Exact ce-ai scris tu cu albastru e motivul pt.care nu se introduce lapte de vaca sub 1 an.id="blue">

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ALINA stiu ca majoritatea-s ok,ca doar si pe la tara multe le dau si acum lapte de vaca si de la 2-3 luni.Oricum principalele pericole-s alergia si anemia.Chestia cu suprasolicitarea hepatica eventual la nou nascuti e valabila,de-aia le si dadeau laptele de vaca diluat cu apa sau ceai.

Am mai butonat si am citit ca se recomanda laptele de vaca macar dupa 9 luni sau dupa ce s-a inceput diversificarea.Tudor e deja diversificat bine si mancacios tare.Si Diana era asa la inceputuri ... dar cand au inceput sa ii iasa caninii a cam lasat-o mai moale.Dar mofturoasa n-a fost niciodata nici ea,mananca orice,doar ca numai cand are chef si in general in cantitati mici.

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

[cit]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica
Ioi ce greu e azi. Sunt treaza de la 8 dar nu reusesc sa ma adun...La chef a fost super! A fost si Claudelu. Am plecat ultimii, pe la 1.30. Am mai ramas vreo 10 persoane la final si parca atunci am avut chef mai mare de dans, nu me mai vedeau aia plecati.
align="right" id="quote2">si mie mi-e tare tare greu...am ajuns acasa pe la 2:30 si am stat cu cumnata la povesti pana la 4 [alcool], iar la 9 am fost treaza...dar nu-mi pare rau, chiar a fost fainnnnnnnnnnid="navy">
[s] Ioana [s]id="red">[s] OVI [s]id="blue">
id="Comic Sans MS">id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelorid="red"> multumesc pt urari! [bum]La multi ani si din partea mea Ioana si Ovi![bum]

 

Foarte frumosi copilasii Dragos si Diana [flo].

Gabiid="red"> faine figurinele.Mersi pt info vis a vis de parfum,dar nu am gasit ce vreau eu.Sper sa rezolvi cu serbarea.

Alinaid="red"> buuuuuuuuuuuuuuuuuuuna rau fata de pe prima pagina [:-)))][:-)))]id="green">

 

Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi avem pijama party in 3 (eu cu pruncii). [:D] [bum][disco] Calin ii plecat la Brasov de ieri, sta pana maine seara.

Mancam lapte cu cereale, tort cu fructe, saratele...[xdulci]

Apoi facem patul (ii culc cu mine in pat [:)]) si citim 2 povesti, una care vrea Dragos si una care vrea Ade.

Dupa ce ii culc ma bag si eu la un film. [^]

 

Carmen, ma bucur ca ti-a placut "fata de pe prima pagina"! [:-)))]

Chiar ma gandeam ca n-a vazut-o nimeni. [:I]

Nu cunosc pe nimeni cu parfumuri, anii trecuti veneau 2-3 tipi la noi la lucru, dar n-au fost demult.

 

Clau, Gabi, v-ati mai revenit dupa chef? [;)]

 

P.S. La Brasov a nins ieri, ii zapada mare, Calin a fost si la ski printre conferinte. [:D]id="blue">

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...