Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (138)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui monica70
ALINA ba io am vazut-o si i-am aratat-o si la hazband [:-@] A venit in mare viteza sa vada ce si cum [:D] daaar ... [am][zz]
MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)
POZE id="green"> [cit]
id="size1">
align="right" id="quote2">[:-)))] [:-)))]Fug la povesti...id="blue">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[offt]Mi-am amintit ca nu vi-am zis ceva: dr.-ita care-a fost rezidenta la noi a angajat-o d-na dr. pe cabinet si ma bucuram ca voi avea putin ajutor, sunt situatii cand mai trebuie sa lipsesc, ma imbolnavesc, copii, etc...eiii, ii gravida! Asa ca s-a "dus" repede ajutorul meu.[zirea] Mai mult o ajuta pe d-na dr., dar ma bazam pe ea daca trebuia sa lipsesc o zi, cum ii luni de ex. cand trebuie sa merg la gradinita. id="blue">

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica70
http://www.ziare.com/actual/social/03-07-2010/indicatoare-de-circulatie-in-arad-atentie-cetateni-turmentati-1000537 [:D]
MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)
POZE id="green"> [cit]
id="size1">
align="right" id="quote2">MORTALE!!!!! [:-)))]id="blue">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca tot pauza pe-aici...

Eu sunt suparata ca pleaca buni (tanti care-a stat cu Adelina) in Italia pentru 2-3 luni. Baiatul ei e acolo de cativa ani cu sotia si copilul si acum are ceva probleme de sanatate si trebuie sa mearga buni sa stea cu copilul. [q] O sa fie nasol ca nu mai am cu cine lasa copiii in caz de ceva. [q] Offfffff!id="blue">

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="red">[pis] (31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si La Multi Ani! Sa aveti o primavara minunata si tot ce va doriti.id="size3">id="red">

 

Alina, te-am sunat sambata de pe tel de servici si am vorbit cu Adelina de vreo 2 ori si i-am zis sa mi te dea la telefon, dar nimic [:D]. Te-am mai sunat si dupa al meu apoi. Greu dau de tine.

 

La noi la gradi nu se face serbare pt ca foarte multe mamici nu pot sa vina la serbare. Ne-au facut educatoarele niste poze cu ei si ceva flori de primavara pe fundal. Bogdi a fost tare serios in poza. [:D] A spus ca mai fac ceva cu manutele lor azi si ni le dau dupa-masa.

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si de la mine [flo]

FLAVIA ce pacat ca nu fac serbare ... Noi ne-am distrat grozav.Mai ales la dansurile baietilor ne-am stricat de ras [:D] Uitati o mostra:

http://www.dropshots.com/MONICA2010#date/2010-03-04/16:35:48

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009)

POZE id="green">

 

[cit]

id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...