Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence DC (138)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui flavia ramona


La noi la gradi nu se face serbare pt ca foarte multe mamici nu pot sa vina la serbare. Ne-au facut educatoarele niste poze cu ei si ceva flori de primavara pe fundal. Bogdi a fost tare serios in poza. [:D] A spus ca mai fac ceva cu manutele lor azi si ni le dau dupa-masa.




align="right" id="quote2">


LA MULTI ANI! [flo][flo][flo]id="red">

Flaviaid="red">, la grupa voastra nu se face, ca noi facem serbare...e prima data cand fac serbare de 8 martie si sunt ferm convinsa ca totul i se datoreaza d-nei Anca (e noua si fff tanara)...abia astept sa ii vad.
id="navy">
id="Comic Sans MS">



id="right">id="size1">
Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui flavia ramona
Clau, am scris eu gresit, ma refeream ca la noi la grupa nu se face, nu in toata gradi [pup].
align="right" id="quote2">[:D] stiu [:D]id="navy">id="Comic Sans MS">id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani gagici [flo][flo][flo][flo]

 

Si noi avem serbare de la 16 ,de-abia astept,de fapt va fii o lectie deschisa .Sper sa pot face si niste poze ,ca am auzit ca s-ar si filma daca toti vor,eu una nu m-am inscris ca si la Craciun nu stiu ce profesionistii lui peste au venit ca eu sincer filmam mai bine ,nici macar nu l-au prelucrat si nu le-a fost rusine sa si cera pt juma de ora 30 lei /cd ,deci 900 lei /clasa.

Flavia urat din partea lor ca nu fac serbare ,e mai simplu pt ele ,eu consider serbarea ca fiind un mod de evaluare a parintilor in ceea ce priveste munca educatoarelor.

Gabi bine ca ai rezolvat si asa.Faina comparatia [:D].

Nico [pup]pt dedicatie.

 

 

[pup] la toate

 

Ildiid="green"> cu [bicla] Davidid="blue"> (2 mai 2006)id="orange"> si [bibe] Ivettid="red">( 25 iulie 2008)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani mamici si nemamici. Cineva zicea ca azi e ziua mamei nu ziua femeii, ca ziua femeii e pe 1 martie. Nu m-am documentat si nici nu am avut timp sa o combat.

Ildi, pentru mine serbarea de 8 martie e cea mai importanta si emotionanta serbare, pentru ca e a mea si numai a mea.[olala] Nu tata, nu bunica, etc, ci MAMA. Asa ca nu am gasit o comparatie mai potrivita, desi a doua zi mi s-a parut putin deplasata.[:D] De acord cu tine ca serbarea e evaluarea muncii educatoarelor cu copiii.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...