Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu nu suport aerul conditionat,dar am compensat printr-un ap.la parter...Nu e zapuseala,e beciul dedesubt,dar,evident,iarna microcentrala consuma mai mult gaz decat la etaj...Dar daca ar fi sa ma mut din nou intr-un apartament,tot la parter l-as lua.... Repet,nu suport aerul conditionat(am stat 6ani in Israel,numai cu ac,si nu am scapat de dureri de cap)...,dar eu suport mai degraba caldura decat frigul...Toti ai mei dorm dezveliti,eu am ditamai paturoiul pe mine[:0][:0] Si poate de aceea nici gatitul nu ma deranjeaza prea tare(evident ca incerc sa fac mai mult mancaruri care racoresc,dar nu ma dau la o parte nici cand e vorba de un grill... Deci,verifica intai in alte case cum te simti dupa cateva ore de ac.... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wonderful - nu rad. nici eu nu-s de acord cu aerul conditionat , nu este recomandat . Eu nu mi-am pus pt ca in primul rand nu am nevoie , stau la etajul 3 si deasupra mea mai am vreo 5 etaje si-n al doilea rand am fost in case cu aer conditionat si nu mi-a fost tocmai bine. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...