Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by wonderful
Care cina Cmirela?!Ca ma fac ca mananc.Bag in mine sana cu 1-2 covrigi,apa si cam atat.Cred c-o sa ma p... alb de atata sana.
[:)][:)][:)][:)][:)]. eu am dat-o pe iaurt , deci tot cam pe-acolo [:)][:)] Cmirela parca ar merge un pahar de bere receeeeee belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai,fetelor,dar cafeaua asta se bea repede... Pai ziceam vin,ca dupa bere riscam sa facem burta[bang][bang][bang],si daca mai avem si 1-2 sarcini la activ... Ei,un pahar de vin rece si cu cola(1/4vin,restul cola,diet sau nu).... Si pe urma apa cu gheata toata noaptea! Sa traiasca"cafeaua"... Dar referitor la ac,a fost doar parerea mea... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand ziceam
quote:
cmirela35 Posted - 17/07/2007 : 20:02:52 -------------------------------------------------------------------------------- Sa traiasca"cafeaua"...
, Ma referam la subiect... Relaxant,asa cum ar trebui sa fie discutiile la o cafea... [pup][pup][pup],super subiectul... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Maru sa facem schimb ca eu nu suport caldura si cand spui d 25 gr. tare te mai invidiez.Aici au spus ca la nivelul solului,in orase vor fi in jur de 60 gr.Ne mai invidiezi?E o cloceala peste tot ca te ia cu greata.
a/c? pai asta e durerea mea, am tot strigat-o pe aici deci se face acu vreo doua saptamani 30 de grade afara, radio vuieste, cu factor umiditate o sa ajunga la 38 de grade, so...bineinteles ca in mijlocul saptamanii, deci nici o sansa de plaja, zic gata, apuca si picioarele mele sa se dezghete, ca din iarna nu le-am mai avut calde revin, afara cald, prea cald pentru gusturile canadienilor, eu ca pestele in apa, si ma sui in autobuz, si imi ingheata sufletul: astia au a/c pus pe 18 grade deci am carat plovar dupa mine ca sa ma imbrac in autobuz aici a/c e normalitate, e bun, daca stii cum sa il instalezi, astia au aici pus central deci toata casa a junge la temp dorita prin niste mici nise in parchet, sau in perete, astept sa vina iarna sa mi se incalzeasca si mie picioarele Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...