Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai la o cafea!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 315
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pai am montat in dormitor unul(dar nu ii dau drmul decat foarte rar) si unul in sufragerie unde sta toata ziua deschis.Ideea este sa nu il dai la grade foarte scazute(22-25 de grade cred ca este excelent,inat sa te simt cel mai bine).E cel mai bine sa il pui undeva unde sa nu iti bata in cap. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor pe aici nu se mai discuta nimic.Ne-a plecat gazda si am ramas fara cuvinte[bis]. Fetita mea are un ochisor mai mic si unul mai mare,credeti ca are ceva?Vi s-a intamplat? "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by iuliana_2007 Fetita mea are un ochisor mai mic si unul mai mare,credeti ca are ceva?Vi s-a intamplat?
cred ca e okay....parca ciorbea era asa...si a ajuns prim ministru...
Ma iei la misto? "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iuliana_2007
quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by iuliana_2007 Fetita mea are un ochisor mai mic si unul mai mare,credeti ca are ceva?Vi s-a intamplat?
cred ca e okay....parca ciorbea era asa...si a ajuns prim ministru...
Ma iei la misto? "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
S-avem pardon, Guestus nu ia NICIOADATA, pe NIMENI DECAT la misto! Cauta si tu, e forumul plin de exemple.... Si parca Brenda din Beverly Hills avea problema asta si ai vazut ce fata frumoasa e...daca diferenta nu e mare, adica vizibila, cred ca e ok toul, parerea mea! Claudia,soacra frumoasei Oti Povestea nasterii http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38156
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...